logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Ponad 300 wystawców na Remadays

  PR 13.12.2021, przeczytano 356 razy

Międzynarodowe targi RemaDays Warsaw już niedługo a lista wystawców stale się powiększa. Udział potwierdziło już ponad 300 firm, w tym 38 z zagranicy. Rozmowy z potencjalnymi Wystawcami cały czas trwają, organizator spodziewa się że w lutym swoją ofertę zaprezentuje ok. 500 firm.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/ponad-300-wystawcow-na-remadays,394118,artykul.html

Do grona firm, które przedstawią swoją ofertę dołączyły: 2PROMOTE/ VONMÄHLEN (POLSKA), 3DPRODUCTS - UVPRINTER.PL (POLSKA), ADLER EUROPE GROUP (POLSKA), AUDIOEXPERT (POLSKA), AUF DRINKLOGO ROBERT LEWANDOWSKI (POLSKA), BEEPACK WOSKOWIJKI (POLSKA), BILLECTA POLAND (POLSKA), ČOKOLÁDOVNY FIKAR, S.R.O. (CZECHY), CZAPKIREKLAMOWE.PL (POLSKA), DEPOSITPHOTOS EU (CYPR), DRUKEXPRESS.PL (POLSKA), DTB EU/TEXPRO SOLUTIONS (POLSKA), ENGRAF (POLSKA), FHU THN SŁAWOMIR SZROMEK (POLSKA), FORMEDIA (POLSKA), GIFTHOUSE INTERNATIONAL (HOLANDIA), GRUPA DOX S.C. PAWEŁ ŻUREK, EDYTA ŻUREK (POLSKA), HAPPY STAR SP. Z O.O. (POLSKA), HIMMELTEK SP. Z O.O. (POLSKA), HORN PRINT (POLSKA), ICON GLOBAL MACHINERY (WIELKA BRYTANIA), INVAME ORIGINAL CAR PERFUMES (POLSKA), ITA TOOLS SP. Z O. O. (POLSKA), JAMADA TWOJA REKLAMA OD A DO Z... (POLSKA), KINGCAP - CZAPKIPROMOCYJNE.PL (POLSKA), KORNIT DIGITAL EUROPE GMBH (NIEMCY), LASER MEDIA S.C. (POLSKA), LEDIBERG SP. Z O.O. (POLSKA), LITEX PROMO (POLSKA), MAGENTA VISION POLSKA SP. Z O.O. (POLSKA), MAJEWSKI R. P.W.  (POLSKA), MERCATONE (POLSKA), MMC SP. Z O.O. (POLSKA), MODICO STAMPPOINT (POLSKA), MPM-QUALITY (POLSKA), ORANGUTAN S.C. (POLSKA), PACK ART BAGS SV SP. Z O.O. (POLSKA), PAINT-IT SP. Z O.O (POLSKA), PAPERMINTS (BELGIA), PEGASUSUV.COM (POLSKA), PNG 1962 LTD (BUŁGARIA), PODKŁADKI 24 (POLSKA), PRIME LINE SP. Z O.O. SP. K. (POLSKA), RCC POLAND SP. Z O.O. (POLSKA), RONEBERG (POLSKA), SAKETOS (POLSKA), SCORPIO SP. Z O.O. (POLSKA), SICO (POLSKA), STOJAKIZESKLEJKI.COM (POLSKA), STYLOHOLIKS (POLSKA), SUTHANTHIRAM (FRANCJA), TADEO TRADING SP.Z O.O. (POLSKA), TIPU (POLSKA), TROFEA.PL (POLSKA), TROTEC (POLSKA), VES PLOTER (POLSKA), WRISTBAND FACTORY SP. Z O.O. (POLSKA)

  • Pełna lista wystawców znajduje się TUTAJ.

Targi RemaDays odbędą się w dniach 16-18 lutego 2022 w PtakWarsawExpo w Nadarzynie.

Źródło: GJC International Sp. z o.o. sp. k.

www.gjc.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Filmy reklamowe Almette emitowane na TikToku zostały uznane za jedne z najbardziej angażujących w historii tej platformy. Dwa filmy z kampanii EkoDOM Almette oraz jeden z kampanii Almette cottage znalazły się w top najchętniej oglądanych, komentowanych i udostępnianych reklamach.
Michał Desowski opuszcza Saatchi & Saatchi
Michał Desowski, dyrektor kreatywny w agencji Saatchi & Saatchi, zdecydował się po ośmiu latach pracy odejść z firmy i podjąć nowe wyzwania.
Euvic Digtal (Grupa Euvic Performance), została wybrana przez Gupę CSV, lidera na polskim rynku lakierniczym z zakresu dostarczania produktów, usług i szkoleń. Agencja odpowiedzialna była za kompleksowe opracowanie i wdrożenie nowego serwisu www.csv.pl. Grupa CSV specjalizuje się w lakiernictwie samochodowym, przemysłowym i meblowym. Zadaniem Euvic Digital było stworzenie...
Nowa kampania Orange Polska dla oferty Orange Flex
W nowej platformie komunikacji Orange Polska przekonuje, że warto się od siebie odczepić i uwierzyć w to, że mamy wystarczająco dużo do zaoferowania. Sobie i innym. A Orange Flex ma rozwiązania, które wystarczą, by komunikować się w zgodzie ze sobą i innymi.
Change Serviceplan i Media Republic z kampanią dla spółdzielni Mlekpol w Grajewie
Wystartowała nowa kampania promocyjna Maślanki Mrągowskiej oparta o ideę “Maślanka Mrągowska niejedno potrafi połączyć”. Po raz trzeci za strategię, kreację i realizację odpowiedzialna jest agencja Change Serviceplan (Group One), a planowaniem i zakupem mediów zajął się dom mediowy Media Republic (Group One).
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764