logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Ponad pół miliona widzów meczu Igi Świątek w 1. rundzie Roland-Garros w Eurosporcie 1

  PR 01.06.2023, przeczytano 289 razy

Spotkanie pierwszej rundy Roland-Garros pomiędzy Igą Świątek i Cristiną Bucsą zgromadziło rekordową widownię meczu pierwszej rundy turnieju Wielkiego Szlema w historii relacji w Eurosporcie! Rywalizację Polki z reprezentantką Hiszpanii oglądało w Eurosporcie 1 średnio ponad 500 tys. widzów.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/ponad-pol-miliona-widzow-meczu-igi-swiatek-w-1.-rundzie-roland-garros-w-eurosporcie-1,400234,artykul.html

Pierwsze dni turnieju na kortach im. Rolanda Garrosa przyniosły bardzo dużo emocji. W Paryżu nie brakowało fantastycznych meczów, dużych niespodzianek i heroicznych zwycięstw. „Polskie” mecze pierwszej rundy przyciągnęły do Eurosportu setki tysięcy widzów. Wtorkowe spotkanie Igi Świątek z Cristiną Bucsą oglądało w Eurosporcie 1 aż 508 tys. osób, co oznacza rekordową oglądalność meczu pierwszej rundy turnieju Wielkiego Szlema w historii relacji w Eurosporcie. Transmitowane w Eurosporcie 2 mecze Magda Linette – Leylah Fernandez i Hubert Hurkacz – David Goffin oglądało odpowiednio 326 tys. i 186 tys. widzów.

W środę mecze drugiej rundy rozegrają Hubert Hurkacz i Magdalena Fręch. Rywalem wrocławianina będzie Holender Tallon Griekspoor, a ich spotkanie będzie trzecim meczem na korcie nr 7. Magdalena Fręch zmierzy się z Kamillą Rachimową w czwartym spotkaniu na korcie nr 14. Oba mecze transmitowane będą w Eurosporcie 1. Iga Świątek o awans do trzeciej rundy powalczy w czwartek.

Tegoroczny Roland-Garros potrwa do 11 czerwca. Wszystkie mecze turnieju dostępne są na żywo i na żądanie w Eurosporcie Extra w Playerze, a najważniejsze spotkania na antenach Eurosportu. Meczom z udziałem Igi Świątek towarzyszy studio prowadzone przez Piotra Karpińskiego, w którym swoimi spostrzeżeniami dzielą się m.in. Maciej Synówka i Dawid Celt.

Wydarzenia z Paryża są szeroko relacjonowane w kanałach TVN Warner Bros. Discovery. Paweł Kuwik, wysłannik TVN Warner Bros. Discovery w Paryżu, opowiada o tym, co dzieje się na kortach im. Rolanda Garrosa w codziennych łączeniach w "Faktach TVN" oraz na antenie TVN24. "Sport po Faktach" jest częściowo prowadzony z Paryża, a po programie widzowie mają okazję ponownie przeżyć emocje paryskiego turnieju w "Kronikach Roland-Garros". O przebiegu drugiego turnieju Wielkiego Szlema w roku informują również serwisy w trakcie "Dzień Dobry TVN", "Ekspres" w TTV oraz media społecznościowe i strony internetowe grupy na czele z eurosport.pl. W programie "Droga do Szlema" widzowie TVN będą mogli wrócić do wspaniałych wspomnień sprzed roku i ponownie przeżyć drugie zwycięstwo Igi Świątek w Paryżu.

Źródło: TVN S.A.

www.tvn.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Już w najbliższy poniedziałek, 25 września br., o godzinie 19:00 na stronie głównej portalu Gazeta.pl odbędzie się debata z udziałem przedstawicieli ogólnopolskich komitetów wyborczych. Pytania będą dotyczyły najważniejszych tematów, które zostały zaprezentowane w czerwcowym badaniu „Prawdziwe problemy Polaków” przygotowanym...
Fake newsy stworzone przez sztuczną inteligencję trudne do rozpoznania
Sztuczna inteligencja jest w stanie coraz lepiej imitować teksty pisane przez ludzi, a nawet tworzyć takie, które są łatwiejsze do zrozumienia – dowodzą naukowcy z Uniwersytetu Zuryskiego. Co istotne odbiorcy nie są w stanie odróżnić informacji tworzonych przez sztuczną inteligencję. Zarówno te prawdziwe, jak i fałszywe wydają im się bardziej wiarygodne...
Wzrost przychodów Grupy PMPG Polskie Media S.A. w I połowie 2023 r.
Grupa PMPG Polskie Media S.A. nie tylko utrzymała, ale nawet powiększyła w pierwszym półroczu przychody o 4 proc. względem analogicznego okresu 2022 r., który był dla Grupy PMPG Polskie Media S.A. rekordowy pod tym względem.
Rozpoczyna działalność Związek Pracodawców Wydawców Cyfrowych
Z inicjatywy prezesów Grupy WP, Ringier Axel Springer Polska, Agory i Interii powstał Związek Pracodawców Wydawców Cyfrowych. Jego głównym zadaniem jest wspólna praca dla rozwoju mediów internetowych oraz reprezentowanie wydawców w procesie tworzenia regulacji prawnych. Prezesem związku został Maciej Kossowski.  
Nowe pasmo dla dzieci w telewizji Metro
Już od 2 października, naziemna telewizja Metro wprowadza nowe, niezwykle ekscytujące pasmo rozrywki dla najmłodszych widzów! W ofercie kanału znajdą się najpopularniejsze kreskówki, m.in. New Looney Tunes, Batwheels oraz Tom i Jerry Show. Treści emitowane będą od poniedziałku do piątku, o godz. 06:00. Stacja dostępna jest bezpłatnie w ramach naziemnej telewizji...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764