logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Ponad stu beneficjentów „Reklamy Dzieciom”

  PR 06.04.2020, przeczytano 305 razy

Ponad 100 organizacji oraz placówek zostało beneficjentami 27. akcji charytatywnej „Reklama Dzieciom” organizowanej przez TVP. Dochód ze specjalnego bloku reklamowego wyemitowanego 25 grudnia 2019 roku w TVP1, tuż po głównym wydaniu „Wiadomości”, wyniósł 1 840 000 złotych. Akcję wsparło 18 reklamodawców.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/ponad-stu-beneficjentow-_reklamy-dzieciom_,386452,artykul.html

Dofinansowanie przeznaczono na: wyposażenie sal rehabilitacyjnych i terapeutycznych oraz edukacyjnych (m.in.: sala do terapii integracji sensorycznej i logopedycznej, sala doświadczania świata, sala terapii ruchowej), realizację programów terapeutycznych (dogoterapia, hipoterapia, hortiterapia, arteterapia) zakup sprzętu umożliwiającego podniesienie jakości życia dzieci i młodzieży niepełnosprawnej (m.in.: EEG – Biofeedback, programy MÓWik), doposażenie i rozszerzenie oferty edukacyjnej świetlic socjoterapeutycznych, organizację kolonii, wycieczek i turnusów rehabilitacyjnych dla dzieci i młodzieży z różnymi niepełnosprawnościami oraz dla dzieci i młodzieży z rodzin zastępczych, najbiedniejszych i niewydolnych wychowawczo, rozbitych i o niskim statusie społecznym.

Pieniądze trafią, m.in. do: stowarzyszeń, fundacji, specjalnych ośrodków wychowawczych i zespołów szkół specjalnych.

27. edycję „Reklamy Dzieciom” wsparły: EGIS POLSKA SP. Z O.O., ENERGA S.A., FCA POLAND S.A.(FIAT), GCM GLOBAL COLLECTION, GRUPA LOTOS S.A., MCCORMICK POLSKA S.A., MGA ENTERTAINMENT POLAND SP. Z O.O, SPÓŁDZIELNIA MLECZARSKA MLEKOVITA, NESTLE POLSKA, NETFLIX, PGE POLSKA GRUPA ENERGETYCZNA S.A., PKP POLSKIE LINIE KOLEJOWE S.A., POLSKA SPÓŁKA GAZOWNICTWA SP. Z O.O., PZU S.A., SAMSUNG ELECTRONICS POLSKA SP. Z O.O, USP ZDROWIE SP. Z O.O., WAWEL S.A., WOSEBA SP. Z O.O

Źródło: TVP S.A.

www.tvp.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Przez pandemię wydawcy stracili nawet do 80 proc. przychodów z reklam
Dziennik „The Los Angeles Times” już w kwietniu informował, że stracił ponad 1/3 swoich dochodów z reklam. O załamaniu wpływów z ich sprzedaży pisał też brytyjski „The Economist” i inne światowe dzienniki. Problemy nie ominęły również polskiego rynku: w trakcie lockdownu sprzedaż drukowanych gazet i magazynów spadła, a utrata wpływów reklamowych sięgnęła od...
Wydawcy prasowi razem na temat digitalizacji
Pięciu czołowych wydawców prasowych w Polsce spotkało się, aby przedyskutować kierunki działania związane z transformacją cyfrową, która wyraźnie przyspieszyła w wyniku epidemii. Debata odbyła się podczas konferencji „Cyfrowa gospodarka – ewolucja czy rewolucja po COVID-19”, zorganizowanej przez e-Kiosk SA, lidera na rynku prasy cyfrowej w Polsce.
Gazeta.pl wraz z Goethe-Institut w Warszawie rozpoczynają wspólny projekt „Oto Niemcy”, na który składają się reportaże o życiu codziennym i aktualnych problemach za zachodnią granicą. Reporterzy i reporterki z Polski, m.in. Joanna Strzałko, Bartosz Józefiak i Dorota Salus, przyjrzą się stereotypom na temat Niemców. Pierwszy materiał o pracy „złotych rączek” ukaże...
Już jutro, 1 lipca br. na Gazeta.pl gratka dla wszystkich fanów muzyki – w portalu, jednocześnie z premierą w mediach społecznościowych, zaprezentowany zostanie singiel tegorocznej edycji Męskiego Grania. Gazeta.pl wraz z portalami Wyborcza.pl i WysokieObcasy.pl oraz spółką AMS z Grupy Agora zajmą się również promocją projektu.
AMS wygrał przetarg na obsługę dwóch pakietów wiat przystankowych w Gdańsku
23 czerwca 2020 r. Gdański Zarząd Dróg i Zieleni poinformował o rozstrzygnięciu przetargu na dzierżawę wiat przystankowych. W jego wyniku AMS został operatorem dwóch pakietów wiat, co zapewni ciągłość działań reklamowych dla klientów spółki na najbliższe piętnaście miesięcy.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764