logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Poradniki Radia Tok FM - na każdy dzień w nowej rzeczywistości

  PR 24.03.2020, przeczytano 154 razy

"Przewodnik Higieniczny", "Kultura w Domu", "NieFerie" oraz "Fakt, nie mit" - to specjalne antenowe poradniki Radia TOK FM przygotowane na wymagający czas izolacji i dostosowania się do nowej sytuacji związanej z pandemią. Dziennikarze stacji codziennie pomagają słuchaczom być dobrze poinformowanymi i dbać o bezpieczeństwo, a także podpowiadają, jak spędzać czas wolny w domu.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/poradniki-radia-tok-fm---na-kazdy-dzien-w-nowej-rzeczywistosci,386224,artykul.html

W ramach specjalnej serii Radia TOK FM na antenie od poniedziałku do piątku pojawiają się nowe poradniki.

Tuż przed 7:00 rano stacja emituje "Przewodnik Higieniczny" Ewy Podolskiej. Autorka w przystępny sposób opowiada o sprawach na pozór banalnych, a dziś bardzo ważnych, jak właściwe mycie rąk czy używanie masek.

Zostajemy w domu? Tak, ale w kulturalny sposób! Od poniedziałku do piątku, po informacjach po 10.20 i po 14.20 namawiają do tego Marta Perchuć-Burzyńska, Filip Kekusz i Łukasz Wojtusik. "Kultura w Domu" to krótki felieton o tym, jak nie stracić kontaktu z kulturą, będąc w domu.

"NieFerie" to cykl dla rodziców i uczniów, który można usłyszeć w eterze tuż przed 12:00. Aleksandra i Piotr Stanisławscy radzą w nim, jak mądrze i ciekawie spędzić czas w domu.

Natomiast w poradniku "Fakt, nie mit" ci sami autorzy - od poniedziałku do piątku przed godz 17:00 - wyposażają słuchaczy w wiedzę, która nie pozwoli im się złapać na fake newsy o trwającej pandemii.

Oprócz tego zespół Radia TOK FM zachęca wszystkich do słuchania nowego podcastu pod tytułem "Koronawirus. Podsumowanie dnia", w którym znajdzie się wszystko, co danego dnia warto wiedzieć o wydarzeniach w Polsce i na świecie związanych z pandemią i jej konsekwencjami. Specjalna audycja internetowa dostępna jest bez opłat codziennie o godz. 20.00 na Tokfm.pl i w aplikacji TOK FM.

W związku z sytuacją związaną z koronawirusem Radio TOK FM zaprasza wszystkich do skorzystania ze swojej unikalnej bazy 80 tys. podcastów TOK FM i dołączenia do grona subskrybentów oferty Premiurm TOKFM. Teraz można zrobić to przez 30 dni za darmo - Radio TOK FM włączyło się w ten sposób w akcję #zostanwdomu.

Źródło: Agora S.A.

www.agora.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Maciej Stuhr: „Wiadomości” to obecnie główny program hejterski w Polsce
Aktor za pomocą mediów społecznościowych często wypowiada się na temat aktualnych wydarzeń społecznych i politycznych w Polsce. Zdaniem Macieja Stuhra Telewizja Polska służy partii rządzącej głównie do celów propagandowych. Właśnie dlatego otwarcie ją krytykuje, nie ogląda jej i nie chce w żaden sposób być z nią kojarzony. Według niego dziennikarze związani ze stacjami...
Epidemia koronawirusa nie wpłynęła drastycznie na sprzedaż prasy – wynika z analiz prowadzonych przez Kolportera.
AWR „Wprost” rezygnuje z papieru
Zarząd PMPG Polskie Media S.A. podjął decyzję o zmianie modelu wydawniczego swojej spółki zależnej AWR „Wprost” wydawcy portalu wprost.pl i tygodnika „Wprost”.  Od kwietnia treści pod marką Wprost będą publikowane tylko w formie elektronicznej poprzez serwis wprost.pl i w postaci zmienionych e-wydań. Ostatnie wydanie wersji papierowej zaplanowane jest na 30 marca 2020...
Startuje Tarczyński Studio Live
Firma Tarczyński SA współtworzy innowacyjny na skalę Polski projekt skierowany do miłośników gamingu. Tarczyński Studio Live to profesjonalne studio prowadzące transmisje zawodów e-sportowych na żywo. Tylko w czasie premierowego weekendu streamy obejrzało już 120 000 osób.
BMW oraz CNN łączą siły i prezentują serię „The Art of Leadership”
W czasach niepewności inspirujący ludzie odgrywają jeszcze ważniejszą rolę w rozwoju społecznym. BMW Group i CNN International Commercial (CNNIC) połączyły siły, aby przedstawić historie i działalność jednych z najbardziej wybitnych twórców, artystów i liderów naszych czasów.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764