logo
WIADOMOŚCI

Porta nagrodzona w konkursie Złote Spinacze

redakcja  PR 21.12.2016, przeczytano 463 razy
ilustracjastrzałka

Magazyn lifestylowo-wnętrzarski „BY ME by Porta” otrzymał swoją pierwszą nagrodę. Pismo zostało nagrodzone brązową statuetką w kategorii content marketing w konkursie na najlepsze projekty public relations – Złote Spinacze. „BY ME by Porta” to niekonwencjonalny poradnik, który „oswaja” temat remontu poprzez pokazanie prawdziwych historii ludzi.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/porta-nagrodzona-w-konkursie-zlote-spinacze,30915,artykul.html

„BY ME by Porta” to koncepcja tworzenia treści lifestylowo-wnętrzarskich poprzez zaangażowanie samych konsumentów, dla których remont jest ogromnym wyzwaniem nie tyle technicznym co natury psychologicznej. PORTA jako pierwsza firma w branży stolarki otworowej zaczęła rozwijać koncepcję content marketingu. Projekt rozwijał się od poradnika on-line przygotowanego przez blogerów do pełnowymiarowego magazynu lifestylowego, dystrybuowanego podczas wydarzeń takich jak Targi PORTA 2016 czy Łódź Design Festival. Dzięki projektowi „BY ME by Porta” spółka stanęła na podium konkursu Złote Spinacze obok firm IKEA oraz Intel.

Zakup drzwi zazwyczaj odbywa się w trakcie remontu, który wywołuje duży stres, związany głównie z brakiem niezbędnych informacji, jak sobie z nim poradzić pod względem technicznym, psychologicznym, rodzinnym czy finansowym. Postanowiliśmy wypełnić tę lukę informacyjną, wydając niekonwencjonalny poradnik remontowy – mówi Renata Szymańska, Specjalista ds. Promocji w PORTA KMI POLAND.

Czasopismo „BY ME by Porta” powstało przy współpracy firmy PORTA z zespołem redaktorskim z BURDA Publishing oraz blogerami z różnych obszarów tematycznych m.in. projektowanie wnętrz, parenting, finanse czy DIY. Magazyn jest w całości poświęcony zmianom w życiu kobiet i mężczyzn, związanym z remontowaniem i odnową wnętrz – mieszkań i domów. Zgodnie z tytułem „BY ME by Porta” pokazuje metamorfozy wnętrz przez pryzmat prywatnych historii ludzi, ich pasji, pomysłów na życie, kreatywnych idei, gotowości do otwierania się na nowe możliwości. Magazyn inspiruje do zmian i pokazuje, jaką receptę na te zmiany mają znani blogerzy. „BY ME by Porta” jest również kopalnią porad – każdy czytelnik odnajdzie w nim odpowiedzi na pytania jak zaplanować remont, jak przeprowadzić go samodzielnie bez pomocy specjalistów, jak urządzić ponadczasowe wnętrze oraz kiedy warto zatrudnić architekta wnętrz. Już niedługo pismo „BY ME by Porta” zyska większą liczbę czytelników, ponieważ będzie dystrybuowane w całej Polsce w wybranych salonach sprzedaży drzwi.

Konkurs Złote Spinacze
jest skierowany do firm, instytucji publicznych, non-profit oraz podmiotów indywidualnych, które realizują kampanie PR w Polsce. Celem konkursu jest zwiększenie profesjonalizmu i podnoszenie standardów w branży public relations.

Źródło: Porta

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale:

Polska Drużyna Narodowa Imagine Cup 2018 wybrana
Za nami 16. edycja lokalnych finałów Imagine Cup. Trzy drużyny: Hacks for Snacks z Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie, AcomoEye Team z Politechniki Warszawskiej oraz Wavy reprezentująca Politechnikę Łódzką oraz Politechnikę Warszawską, zwyciężyły odpowiednio w kategoriach Artificial Intelligence, Mixed Reality i Big Data. Podium dopełniła drużyna Raccoon Smart Trash z Polsko Japońs...
3 nominacje dla ATS Display w konkursie POPAI France
POPAI France to jeden z największych w Europie konkursów branży materiałów wspierających sprzedaż (POSM). Zgłoszone przez ATS Display produkty po raz kolejny zostały nominowane do nagród głównych w swoich kategoriach.
Laureaci 57. edycji Standout. Light+Building 2018
12 kwietnia 2018 roku poznaliśmy Laureatów StandOUT. Light+Building 2018 - plebiscytu na stoiska, które poprawiają standardy architektury i wzornictwa w branży wystawienniczej. Celem StandOUT. jest promocja polskich firm, których prezentacje marek i produktów wyróżniają się na największych imprezach wystawienniczych w Europie i w Polsce.
Design32: Najlepsze dyplomy projektowe ASP
Design 32 to konkurs wyłaniający najlepsze dyplomy projektowe Akademii Sztuk Pięknych. Przegląd dyplomowych prac magisterskich organizowany przez ASP w Katowicach jest nie tylko prestiżowym, branżowym wydarzeniem, ale również prezentacją aktualnych tendencji w dizajnie. To już ósma edycja tego wydarzenia.
Ekspozycja Roku 2017: I miejsce dla Extend Vision
W ubiegły piątek, 23 marca 2018, podczas gali MP Power Awards miało miejsce uroczyste wręczenie nagród w konkursie Ekspozycja Roku 2017.
 
niedziela 22.04.2018, 126 gości [ lista ]
Signs.pl - Portal polskiej reklamy wizualnej © 1997-2018 ICOS. Wszystkie prawa zastrzeżone