logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Portal Alior Banku Zafirmowani.pl najciekawszą bankową innowacją

  PR 19.04.2019, przeczytano 256 razy
ilustracjastrzałka

Alior Bank zwyciężył w konkursie Liderów Świata Bankowości i Ubezpieczeń. Został doceniony za portal Zafirmowani.pl – nowatorski serwis internetowy skierowany do mikro i małych przedsiębiorstw. Portal zajął pierwsze miejsce w tegorocznej edycji konkursu w kategorii Najciekawsza innowacja dla banku. W imieniu Alior Banku nagrodę odebrał Maciej Surdyk, wiceprezes zarządu.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/portal-alior-banku-zafirmowani.pl-najciekawsza-bankowa-innowacja--,382188,artykul.html

Wręczenie nagród dla najlepszych instytucji finansowych odbyło się podczas VIII Wielkiej Gali Liderów Świata Bankowości i Ubezpieczeń, która miała miejsce 17 kwietnia 2019 r. w Hotelu Westin w Warszawie. W konkursie nagrodzono banki, które wyróżniają się na rynku, prowadzą działania w zakresie innowacyjności oraz w minionym roku mogły poszczycić się szczególnymi osiągnięciami. W kapitule plebiscytu znaleźli się branżowi eksperci, dziennikarze i pracownicy naukowi. Wydarzenie towarzyszyło 17. edycji Banking Forum. Portal Zafirmowani.pl Alior Banku zdobył nagrodę w kategorii Najciekawsza innowacja dla banku.

– Portal Alior Banku Zafirmowani.pl to pakiet innowacyjnych rozwiązań dla mikro i małych firm. Miejsce, w którym przedsiębiorcy otrzymują dostęp do nowoczesnych narzędzi ułatwiających prowadzenie, rozwijanie i promowanie biznesu, porad ekspertów i edukacji w ramach Akademii Zafirmowani.pl. Systematycznie rozbudowywany o nowe funkcjonalności dostosowane do dynamicznie zmieniającego się świata przedsiębiorcy, jest jednym z najlepszych tego typu serwisów w Polsce – podkreśliła kapituła konkursowa w uzasadnieniu wręczenia statuetki.

ilustracjastrzałka

Portal Zafirmowani.pl to bezpłatny serwis internetowy Alior Banku skierowany do mikro i małych przedsiębiorstw – również tych, które nie są obecnie klientami banku. Zafirmowani.pl daje firmom dostęp do narzędzi ułatwiających rozwój biznesu. Są to m.in. aplikacja księgowa online, wyszukiwarka dotacji unijnych, kalkulator kredytowy. Za pośrednictwem portalu można też wnioskować o produkty bankowe.

W 2018 roku do portalu dodano szereg funkcji usprawniających księgowość. Pojawiła się m.in. funkcja pozwalająca na automatyczne generowanie plików JPK. Dzięki integracji z bazą CEiDG i REGON, dane kontrahenta wymagane na fakturze zostają uzupełnione po wprowadzeniu wyłącznie jego numeru NIP. Użytkownicy portalu mogą skorzystać też z obszernej dawki wiedzy przekazywanej w formie artykułów eksperckich, webinariów czy konferencji organizowanych na terenie całej Polski. Aktualnie Zafirmowani.pl mają ponad 12 tys. użytkowników.

Źródło: Alior Bank

www.aliorbank.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Relacja STGU z Łódź Design Festival 2019
STGU odwiedziło Łódź Design Festival 2019 – hasło tegorocznej edycji to „dobre życie”. W świetle ostatnich alarmujących doniesień o dramatycznym stanie naszego środowiska naturalnego, hasło „dobre” jednoznacznie przywodzi na myśl „harmonijne, etyczne”, zamiast powiedzmy „luksusowe” czy „wygodne”. I rzeczywiście...
#Wciążzmieniamy – Coca-Cola kontra problemy środowiskowe i społeczne
Nie chcemy tylko produkować napojów. Chcemy dokonywać realnych zmian – ta myśl towarzyszy nowej kampanii Coca-Cola pod hasłem #WCIĄŻZMIENIAMY. Za jej sprawą marka chce stawić czoła zarówno problemom środowiskowym, jak i społecznym. Polska jest pierwszym krajem, w którym kampania zostanie uruchomiona.
Santander Bank Polska z wyróżnieniem za rebranding
Santander Bank Polska został wyróżniony w kategorii Marka Roku za wzorowo przeprowadzony rebranding i sprawną komunikację marki.
Olympus Tough TG-6: aparat kompaktowy gotowy na każdą przygodę
Olympus TG-6 to najnowszy, jeszcze bardziej funkcjonalny, kompaktowy aparat Tough. Tak jak inne modele z tej serii jest wodoodporny, a także odporny na pył, kurz, mróz, wstrząsy, upadki i zgniatanie. Wytrzymały TG-6 został wyposażony w system czujników, pozwala uchwycić najdrobniejsze szczegóły fotografowanych obiektów, gwarantuje doskonałą kolorystykę...
Sony na Targach Film Video Foto w Łodzi
Już w najbliższy czwartek, 23 maja, rozpoczną się XXII Targi Sprzętu Fotograficznego, Filmowego, Audio-Video oraz Technologii Multimedialnych. Targi w Łodzi to najważniejsze wydarzenie branżowe, które od ponad 20-stu lat przyciąga amatorów nowinek technologicznych. Podczas Targów odbędą się warsztaty, seminaria oraz ciekawe spotkania z ekspertami.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764