logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Portal Alior Banku Zafirmowani.pl najciekawszą bankową innowacją

  PR 19.04.2019, przeczytano 1286 razy
ilustracjastrzałka

Alior Bank zwyciężył w konkursie Liderów Świata Bankowości i Ubezpieczeń. Został doceniony za portal Zafirmowani.pl – nowatorski serwis internetowy skierowany do mikro i małych przedsiębiorstw. Portal zajął pierwsze miejsce w tegorocznej edycji konkursu w kategorii Najciekawsza innowacja dla banku. W imieniu Alior Banku nagrodę odebrał Maciej Surdyk, wiceprezes zarządu.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/portal-alior-banku-zafirmowani.pl-najciekawsza-bankowa-innowacja--,382188,artykul.html

Wręczenie nagród dla najlepszych instytucji finansowych odbyło się podczas VIII Wielkiej Gali Liderów Świata Bankowości i Ubezpieczeń, która miała miejsce 17 kwietnia 2019 r. w Hotelu Westin w Warszawie. W konkursie nagrodzono banki, które wyróżniają się na rynku, prowadzą działania w zakresie innowacyjności oraz w minionym roku mogły poszczycić się szczególnymi osiągnięciami. W kapitule plebiscytu znaleźli się branżowi eksperci, dziennikarze i pracownicy naukowi. Wydarzenie towarzyszyło 17. edycji Banking Forum. Portal Zafirmowani.pl Alior Banku zdobył nagrodę w kategorii Najciekawsza innowacja dla banku.

– Portal Alior Banku Zafirmowani.pl to pakiet innowacyjnych rozwiązań dla mikro i małych firm. Miejsce, w którym przedsiębiorcy otrzymują dostęp do nowoczesnych narzędzi ułatwiających prowadzenie, rozwijanie i promowanie biznesu, porad ekspertów i edukacji w ramach Akademii Zafirmowani.pl. Systematycznie rozbudowywany o nowe funkcjonalności dostosowane do dynamicznie zmieniającego się świata przedsiębiorcy, jest jednym z najlepszych tego typu serwisów w Polsce – podkreśliła kapituła konkursowa w uzasadnieniu wręczenia statuetki.

ilustracjastrzałka

Portal Zafirmowani.pl to bezpłatny serwis internetowy Alior Banku skierowany do mikro i małych przedsiębiorstw – również tych, które nie są obecnie klientami banku. Zafirmowani.pl daje firmom dostęp do narzędzi ułatwiających rozwój biznesu. Są to m.in. aplikacja księgowa online, wyszukiwarka dotacji unijnych, kalkulator kredytowy. Za pośrednictwem portalu można też wnioskować o produkty bankowe.

W 2018 roku do portalu dodano szereg funkcji usprawniających księgowość. Pojawiła się m.in. funkcja pozwalająca na automatyczne generowanie plików JPK. Dzięki integracji z bazą CEiDG i REGON, dane kontrahenta wymagane na fakturze zostają uzupełnione po wprowadzeniu wyłącznie jego numeru NIP. Użytkownicy portalu mogą skorzystać też z obszernej dawki wiedzy przekazywanej w formie artykułów eksperckich, webinariów czy konferencji organizowanych na terenie całej Polski. Aktualnie Zafirmowani.pl mają ponad 12 tys. użytkowników.

Źródło: Alior Bank

www.aliorbank.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Grafmasz dystrybutorem ploterów tnących Sinajet
Firma Grafmasz została polskim dystrybutorem producenta ploterów tnących Sinajet, jednej z największych fabryk tego typu urządzeń w Chinach.  W ofercie znajduje się szeroka gama zautomatyzowanych urządzeń aż do formatu 330 x 210 cm.
Platige Image prezentuje trailer drugiego sezonu gry Ubisoftu
Animacja jest drugą przygotowana przez Platige Image produkcją osadzoną w uniwersum gry studia Ubisoft. Dwuminutowy odcinek przedstawia wydarzenia mające miejsce w trakcie rozpoczęcia drugiego sezonu rozgrywek - opowiada o poważnej awarii, która doprowadza do wyłączenia całego wirtualnego świata.
Adform, Gazeta.pl, Grupa Żywiec, Yieldbird i Starcom z pierwszą skuteczną kampanią reklamową wykorzystującą 1st party cookies
Współpraca Adforma, Gazeta.pl, Grupy Żywiec, Yieldbirda i Starcomu, przeciera szlaki w tworzeniu rozwiązania kluczowego obecnie problemu w cyfrowym marketingu – zmian w przeglądarkach polegających na eliminacji ciasteczek 3rd party. Partnerzy przeprowadzili w październiku 2020 r. pierwszą w Polsce i jedną z pierwszych w Europie skuteczną kampanię wykorzystującą do...
Trotec przedstawia nowe oprogramowanie laserowe „Trotec Ruby”
Dzięki „Ruby” praca z laserem jest prostsza i szybsza. Nowe oprogramowanie laserowe jest uruchamiane w przeglądarce internetowej i umożliwia w pełni cyfrową pracę. Trotec Ruby zostało zapropogramowane całkowicie od podstaw i oparte jest na nowoczesnej, sieciowej architekturze.
Ziemniak - prawdziwy bohater smaku Lay’s
Chipsy Lay’s są tak pyszne i chrupiące, że ciężko im się oprzeć. Nie każdy jednak wie, że swój smak zawdzięczają… doskonałym polskim ziemniakom*. Dlatego powstała nowa kampania promująca markę pod hasłem „Ziemniak. Prawdziwy bohater smaku Lay's”.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764