logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Portal Alior Banku Zafirmowani.pl najciekawszą bankową innowacją

  PR 19.04.2019, przeczytano 433 razy
ilustracjastrzałka

Alior Bank zwyciężył w konkursie Liderów Świata Bankowości i Ubezpieczeń. Został doceniony za portal Zafirmowani.pl – nowatorski serwis internetowy skierowany do mikro i małych przedsiębiorstw. Portal zajął pierwsze miejsce w tegorocznej edycji konkursu w kategorii Najciekawsza innowacja dla banku. W imieniu Alior Banku nagrodę odebrał Maciej Surdyk, wiceprezes zarządu.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/portal-alior-banku-zafirmowani.pl-najciekawsza-bankowa-innowacja--,382188,artykul.html

Wręczenie nagród dla najlepszych instytucji finansowych odbyło się podczas VIII Wielkiej Gali Liderów Świata Bankowości i Ubezpieczeń, która miała miejsce 17 kwietnia 2019 r. w Hotelu Westin w Warszawie. W konkursie nagrodzono banki, które wyróżniają się na rynku, prowadzą działania w zakresie innowacyjności oraz w minionym roku mogły poszczycić się szczególnymi osiągnięciami. W kapitule plebiscytu znaleźli się branżowi eksperci, dziennikarze i pracownicy naukowi. Wydarzenie towarzyszyło 17. edycji Banking Forum. Portal Zafirmowani.pl Alior Banku zdobył nagrodę w kategorii Najciekawsza innowacja dla banku.

– Portal Alior Banku Zafirmowani.pl to pakiet innowacyjnych rozwiązań dla mikro i małych firm. Miejsce, w którym przedsiębiorcy otrzymują dostęp do nowoczesnych narzędzi ułatwiających prowadzenie, rozwijanie i promowanie biznesu, porad ekspertów i edukacji w ramach Akademii Zafirmowani.pl. Systematycznie rozbudowywany o nowe funkcjonalności dostosowane do dynamicznie zmieniającego się świata przedsiębiorcy, jest jednym z najlepszych tego typu serwisów w Polsce – podkreśliła kapituła konkursowa w uzasadnieniu wręczenia statuetki.

ilustracjastrzałka

Portal Zafirmowani.pl to bezpłatny serwis internetowy Alior Banku skierowany do mikro i małych przedsiębiorstw – również tych, które nie są obecnie klientami banku. Zafirmowani.pl daje firmom dostęp do narzędzi ułatwiających rozwój biznesu. Są to m.in. aplikacja księgowa online, wyszukiwarka dotacji unijnych, kalkulator kredytowy. Za pośrednictwem portalu można też wnioskować o produkty bankowe.

W 2018 roku do portalu dodano szereg funkcji usprawniających księgowość. Pojawiła się m.in. funkcja pozwalająca na automatyczne generowanie plików JPK. Dzięki integracji z bazą CEiDG i REGON, dane kontrahenta wymagane na fakturze zostają uzupełnione po wprowadzeniu wyłącznie jego numeru NIP. Użytkownicy portalu mogą skorzystać też z obszernej dawki wiedzy przekazywanej w formie artykułów eksperckich, webinariów czy konferencji organizowanych na terenie całej Polski. Aktualnie Zafirmowani.pl mają ponad 12 tys. użytkowników.

Źródło: Alior Bank

www.aliorbank.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Plakaty kubańskie lat 60. i 70. na tle twórczości plakatowej w Polsce i Czechosłowacji
Wystawa w Muzeum Plakatu w Wilanowie prezentuje wybór 169 plakatów z Kuby, Czechosłowacji i Polski z lat 60. i 70. XX wieku. Układ dzieł na ekspozycji umożliwi publiczności porównanie rozmaitych koncepcji i stylistyk artystycznych oraz sposobów i technik druku w podobnych lub wręcz tych samych tematach podejmowanych przez artystów z krajów...
20-lecie Galerii Rusz w Muzeum Plakatu w Wilanowie
Prezentacja dokumentacji 150 prac z dorobku artystów Joanny Górskiej i Rafała Góralskiego, tworzących od sierpnia 1999 roku sztukę, która ma poRUSZać i prowowokować do myślenia. Zapraszamy do zapoznania  z wyborem 150 prac z 20-letniej działalności Galerii Rusz, które będą prezentowane na ekranie w Galerii Format B1.
Przejdźmy na Ty w różnych stylach – nowa kampania Tyskiego
19 sierpnia br. ruszyła nowa kampania telewizyjna marki Tyskie „Przejdźmy na Ty w różnych stylach”, w której pojawiają się trzy Tyskie nowości – Pszenne, Pilzne i Palone.  Spot można zobaczyć w telewizji i internecie. Kampania potrwa do końca roku.
Agencja będzie odpowiadać za przygotowanie strategii kreatywnej i wdrożenie nowej platformy komunikacji w kanałach online należących do serwisu prezentującego oferty sprzedaży i wynajmu nieruchomości. CTM będzie również wspierać kreatywnie działania z zakresu performance marketingu i zajmie się realizacją spotu promocyjnego przeznaczonego do kanałów digitalowych.
Nowości od Canon na Festiwaludruku.pl
Tradycyjnie już w połowie września (18-19.09) przedstawiciele branży poligraficznej i reklamowej spotkają się w warszawskiej hali EXPO XXI. FestiwalDruku.pl to bowiem jedno z największych wydarzeń poświęconych kreatywnym rozwiązaniom poligraficznym dla niemal każdej branży. W tym roku gwiazdą na stoisku Canon (stoisko E5) będzie najnowsza wersja drukarki rolowej Océ...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764