logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Portal randkowy Mysugardaddy wkracza na polski rynek

  PR 20.05.2019, przeczytano 471 razy
ilustracjastrzałka

MySugardaddy, największy w Europie niemiecki portal randkowy dla Sugar Daddy´s i Sugar Baby´s, który po sukcesach w Niemczech, Austrii, Szwecji i Anglii wkracza do Polski. Ekskluzywny portal randkowy dla odnoszących sukcesy mężczyzn(Sugar Daddy) i pewnych siebie, atrakcyjnych kobiet(Sugar Baby), wychodzi naprzeciw swym klientom udostępniając swą stronę internetową www.mysugardaddy.pl w Polsce, w celu zrewolucjonizowania randek online.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/portal-randkowy-mysugardaddy-wkracza-na-polski-rynek,382525,artykul.html

MySugardaddy, największy w Europie niemiecki portal randkowy dla Sugar Daddy´s i Sugar Baby´s, który po sukcesach w Niemczech, Austrii, Szwecji i Anglii wkracza do Polski. Ekskluzywny portal randkowy dla odnoszących sukcesy mężczyzn (Sugar Daddy) i pewnych siebie, atrakcyjnych kobiet (Sugar Baby), wychodzi naprzeciw swym klientom udostępniając swą stronę internetową www.mysugardaddy.pl w Polsce, w celu rewolucjonizowania randek online.

Koncentrując się na bezpieczeństwie, kanał komunikacyjny pomiędzy użytkownikami jest realizowany po zakupie "kredytów", które umożliwiają aktywowanie innych użytkowników. Po zarejestrowaniu się za darmo, Sugar Daddy´s i Sugar Baby´s mogą łatwo skonfigurować swój profil randkowy i rozpocząć przeglądanie użytkowników online w swoim mieście, za pomocą telefonu komórkowego, tabletu lub komputera.

- Pragniemy pozostać pionierem w Europie i zostać numerem jeden na świecie pośród stron internetowych „Sugardating”, dlatego postanowiliśmy poszerzyć nasz portal o język polski i wyjść naprzeciw potrzebom polskiej społeczności. Pomimo, że ciągle pracujemy nad naszą stroną i chcemy wprowadzić ulepszenia, pragniemy zapewnić naszych użytkowników o pełnej profesji oraz przejrzystym panelu i co najważniejsze gwarantujemy pełne bezpieczeństwo w naszym serwisie - Szef MySugardaddy, Thorsten Engelmann

W ostatnich latach „sugardating” pomiędzy dojrzałymi mężczyznami i młodymi kobietami ustabilizował się na rynku europejskim. Sugar Daddy´s to z reguły odnoszący sukcesy i dobrze wyglądający mężczyźni, którzy szukają atrakcyjnej partnerki, aby spędzać z nią wspólny czas i dzielić się swym luksusowym życiem.

Kto może zostać członkiem MySugardaddy?

Każdy kto ukończył 18 lat i szuka w życiu prywatnym luksusu, niezależności, przygody i odrobiny namiętności. Ten portal kieruje się do wszystkich, którzy są spontaniczni i nowocześni i chętnie chcą dzielić się z drugą osobą swoimi zainteresowaniami oraz stylem życia.

W porównaniu z innymi portalami randkowymi na My Sugar Daddy możesz całkowicie za darmo kontaktować się z innymi członkami portalu. Nie musisz posiadać konta premium, aby się komunikować z innymi. Jeśli jednak jesteś zainteresowany naszą ofertą premium i chcesz uzyskać dostęp do opcji dodatkowych i strefy VIP, należy wykupić płatną subskrypcję Serwisu. Skorzystanie z dodatkowych opcji jest uwarunkowane uiszczeniem stosownych opłat za pomocą karty kredytowej.

W tego typu relacjach, w których osiągnięto porozumienie co do ich warunków, intymny kontakt na płaszczyźnie seksualnej nie jest obowiązkowy i jest udzielany jedynie za obopólną zgodą. Sugardaters charakteryzują się wzajemnym poszanowaniem przestrzeni prywatnej i umożliwieniem sobie nawzajem prowadzenia niezależnego życia, nie wykluczając możliwości nawiązania długotrwałych relacji.

Platforma MySugardaddy, w posiadaniu SDC Ventures z siedzibą w Niemczech, posiada obecnie ponad 500.000 członków na świecie.

Źródło: MySugardaddy

www.mysugardaddy.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

TVP podpisała umowę z firmą Talpa i stała się właścicielem praw do trzech kolejnych sezonów „The Voice”
„Patrol Tatry” – nowy serial w Fokus TV
FOKUS TV wyemituje nowy serial dokumentalny „PATROL TATRY”, który powstał we współpracy z Tatrzańskim Parkiem Narodowym. Produkcję oglądać będzie można od 12 października, co sobotę, o godz. 21.00.
„Jesteś największym kibicem swojego dziecka!” – nowy serwis Ringier Axel Springer Polska i Nationale-Nederlanden
„Jesteś największym kibicem swojego dziecka!” to najnowszy serwis poruszający tematykę aktywnego ojcostwa. Pod adresem www.najwiekszykibic.onet.pl znajdą się materiały redakcyjne o budowaniu relacji z dzieckiem oraz o roli ojca w wychowaniu dzieci.
Ich życie jest całkowicie inne od tego, które znamy na co dzień. Bohaterowie nowego programu Discovery Channel świadomie wybrali funkcjonowanie poza cywilizacją. Żyją blisko natury, często nie mają dostępu do telefonu, prądu, a nawet bieżącej wody. Pierwszy odcinek nowego cyklu „Poza cywilizacją” na antenie już od 20 października.
Śledztwo Pisma - pierwszy podcastowy serial reporterski dostępny też na Tokfm.pl i w aplikacji Tok FM
18 października 2019 r. swoją premierę w internecie miało “Śledztwo Pisma” - wyjątkowy projekt audio w postaci 6-odcinkowego reporterskiego serialu podcastowego. "Śledztwo Pisma" prowadzi Mirosław Wlekły, jeden z najlepszych polskich reporterów prasowych i książkowych. Pierwszy odcinek serialu można już odsłuchać m.in. na stronie sledztwopisma.pl...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764