logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Portal Rmf24.pl uruchamia serwis z newsami z miast i regionów

  PR 21.02.2022, przeczytano 398 razy

Obecnie serwis REGIONY w RMF24 oferuje wiadomości z 12 miast i aglomeracji Polski: Krakowa, Warszawy, Śląska, Trójmiasta, Wrocławia, Poznania, Łodzi, Lublina, Olsztyna, Szczecina, Rzeszowa i Zakopanego.  Wkrótce zostanie rozbudowany o kolejne serwisy lokalne.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/portal-rmf24.pl-uruchamia-serwis-z-newsami-z-miast-i-regionow,394863,artykul.html

- RMF FM od lat niezmiennie oceniane jest przez Polaków w rankingu Instytutu Reutersa jako najbardziej wiarygodne i niezależne źródło informacji, a nasze newsy są cytowane przez inne redakcje najczęściej spośród wszystkich stacji radiowych. Pracuje na to cały sztab najlepszych dziennikarzy, redaktorów, reporterów i korespondentów w całej Polsce. Teraz chcemy dostarczać użytkownikom portalu RMF24.pl sprawdzone wiadomości lokalne oparte na rzetelnym dziennikarstwie, materiały które dotyczą samorządów i lokalnych społeczności. Serwis REGIONY w RMF24 codziennie informuje o najważniejszych wydarzeniach, które dzieją się blisko ludzi i które ich bezpośrednio dotyczą. Jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie wśród naszych użytkowników na treści z ich małych ojczyzn – mówi Marek Balawajder, Dyrektor Informacji RMF FM.

Na stronie każdego regionu pojawiają się najważniejsze informacje – zarówno stricte lokalne, jak też ogólnopolskie, które mają wpływ na codzienne życie lokalnych społeczności. Czytelnicy znajdą też fotogalerie, materiały audio i wideo, raporty, specjalne projekty, autorskie tematy przygotowane przez reporterów.

W serwisie REGIONY w RMF24 znajdują się newsy znane słuchaczom z „Faktów RMF FM”, ale jest to też platforma do prezentacji informacji, które często nie znajdowały miejsca na ogólnopolskiej antenie radiowej, czy na stronie głównej portalu RMF24.pl.

Treści są redagowane przez reporterów „Faktów RMF FM” i specjalny, kilkuosobowy zespół w portalu RMF24.pl. Każdy użytkownik serwisu może też zostać jego współtwórcą i zgłosić newsa, podzielić się swoją opinią, skomentować bieżące wydarzenia. Zgłoszenia trafiają bezpośrednio do dziennikarzy w danym regionie.

Dział REGIONY jest bardzo łatwy w nawigacji, z menu głównego portalu można przejść do stron konkretnych miast. Materiały lokalne mają również swoje stałe miejsce w wydzielonej sekcji na stronie głównej RMF24.pl, a wybrane newsy trafią do grupy „Najważniejsze Fakty”.

Źródło: Grupa RMF sp. z o.o. sp.k.

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

TOK FM i kolektyw Outriders zapraszają na podcast „Świat wyborów”. Prowadzący - Anna i Jakub Górniccy - w każdym odcinku przyjrzą się wybranym kampaniom wyborczym na świecie.
„Studio Wyborcze 2023 na żywo” w Onecie
2 października w Onecie ruszyła codzienna, wielogodzinna ramówka wideo z programami poświęconymi nadchodzącym wyborom parlamentarnym. Przez dwa tygodnie, od rana aż do wieczornego pasma wideocastów, widzowie mają dostęp do szerokiej oferty programów wyborczych.
Katarzyna Piecuch dyrektorką marketingu Grupy Eurozet
Stanowisko dyrektorki marketingu w Grupie Eurozet objęła Katarzyna Piecuch. Odpowiada za działania marketingowe i realizację strategii komunikacji połączonej Grupy Radiowej Agory i Eurozetu.
Michał Wodziński nowym redaktorem naczelnym dziennika Fakt
Michał Wodziński 1 listopada 2023 r. obejmie stanowisko redaktora naczelnego gazety codziennej Fakt i będzie odpowiedzialny za pracę redakcji oraz strategię rozwoju dziennika oraz serwisu Fakt.pl.
Świetna oglądalność drugiego spotkania finałowego żużlowej PGE Ekstraligi! Decydujące starcie najlepszej żużlowej ligi świata pomiędzy Betardem Spartą Wrocław, a Platinum Motorem Lublin w CANAL+ SPORT 5 oraz w serwisie streamingowym CANAL+ online przyciągnęło przed ekrany prawie 500 000 widzów!
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764