logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Portfolio: „Szukaj swoich” – kolejna odsłona kampanii Jameson

  PR 16.03.2024, przeczytano 384 razy
ilustracjastrzałka

Marka Jameson uruchomiła kolejne działania w ramach platformy komunikacyjnej „Szukaj swoich do pary”. Objęły one rynek polski, czeski, węgierski i rumuński. Jameson to irlandzka whiskey typu „blended” z portfolio firmy Wyborowa S.A. W grudniu 2022 roku, marka uruchomiła platformę komunikacyjną pod hasłem „Szukaj swoich”. Jej autorem strategiczno-kreatywnym jest agencja MullenLowe Warsaw.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/portfolio%3A-_szukaj-swoich_-%E2%80%93-kolejna-odslona-kampanii-jameson-,403486,artykul.html

Temat przewodni przekazu, pozostaje niezmienny - nie wiesz, gdzie i kiedy spotkasz „swoich" ludzi, ale zawsze możesz być pewien, że będą to osoby o podobnych upodobaniach. Bez względu na to, czy jest to formalne spotkanie czy nieoczekiwane okoliczności, zawsze istnieje szansa na poznanie nowych ludzi, którzy podzielają Twoje zainteresowania i styl życia.

– Głównym przekazem komunikacji marki Jameson jest hasło „Szukaj swoich", które zachęca do zwrócenia uwagi na innych, poszukiwania, rozejrzenia się i znalezienia osób, które pasują do nas. Jameson ma prawie 250 lat, a w dobie baniek internetowych i rosnących podziałów, czujemy, że warto o tych wartości przypominać – mówi Agnieszka Michalska, Senior Brand Managerka CE marki Jameson.

W kampanii wykorzystano kanały social media marki na ryku polskim, czeskim, węgierskim i rumuńskim, a także telewizję w Czechach, Rumunii i Węgrzech. Powstały również trzy różne historie (trzy nowe filmy 15 sekundowe) z udziałem Piotra Kędzierskiego, Pawła Swanskiego, Kajetana (Kajo) Szweda i Filipa Głodek. Działania startują w marcu.

Filmy:

 

Źródło: MullenLowe Warsaw

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

STS Partnerem Czołowym Pogoni Szczecin
STS podpisał kontrakt sponsorski z Pogonią Szczecin, czwartą drużyną minionego sezonu Ekstraklasy. Kontrakt będzie obowiązywać do końca rozgrywek 2026/2027. Na mocy porozumienia, STS został Partnerem Czołowym i oficjalnym bukmacherem klubu z Pomorza.
Marka Familijne z wakacyjną loterią konsumencką
1 lipca br. ruszyła loteria konsumencka „Mus to zobaczyć!” zorganizowana przez markę Familijne z portfolio firmy Colian. Na jej uczestników codziennie czeka gotówka, a w wielkim finale rodzinny wyjazd do krainy bajek pod Paryżem. Działania będą intensywnie promowane w mediach oraz w punktach sprzedaży w całej Polsce.
Bang & Olufsen w portfolio Home Sweet Home PR
Agencja Home Sweet Home PR została wybrana do obsługi komunikacyjnej marki Bang & Olufsen, jednej z najbardziej znanych i rozpoznawalnych na świecie marek z branży audio-wideo. Do głównych obowiązków HSH PR będzie należało prowadzenie biura prasowego marki, kreowanie wizerunku firmy w mediach, doradztwo w zakresie zakupu powierzchni reklamowych oraz koordynowanie...
Obiektyw Voigtlander APO Lanthar II 50 mm f/3,5 do Leica M
Niezmiernie miło jest nam poinformować o kolejnym obiektywie marki Voigtlander przeznaczonym do aparatów dalmierzowych Leica M.
HP sponsorem tytularnym zespołu Ferrari w Formule 1
Firmy Ferrari i HP ogłosiły wieloletnie partnerstwo, w ramach którego zobowiązują się wspólnie do rozwoju zrównoważonych innowacji i przyspieszenia rozwoju technologii w zespole Formuły 1 o nowej nazwie „Scuderia Ferrari HP”. Na samochodach i kombinezonach włoskiej ekipy pojawi się charakterystyczne niebieskie logo z białymi inicjałami.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764