logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Portfolio: Agencja Lotna dla Loteria Trouw Nutrition

  PR 13.08.2021, przeczytano 713 razy
ilustracjastrzałka

Producent premiksów dla zwierząt hodowlanych – Trouw Nutrition Polska – wystartował z akcją lojalnościową połączoną z loterią pod hasłem „Wielka Loteria Trouw”. Do realizacji przedsięwzięcia została wybrana agencja kreatywna Lotna.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/portfolio%3A-agencja-lotna-dla-loteria-trouw-nutrition,392622,artykul.html

Loteria wystartowała 26 lipca, a cała akcja zakończy się 14 lutego 2022 r. Klienci firmy, kupując opakowania premiksów dla zwierząt hodowlanych (Lidermix, Lidermix Premium i Porkovital), za pomocą specjalnej aplikacji mogą zeskanować kod QR znajdujący się na opakowaniach. Każdy kod to 1 punkt i 1 los w loterii. W momencie uzbierania 25 punktów, uczestnicy otrzymają kartę paliwową o wartości 25 zł do wykorzystania na stacjach Orlen. Klienci mogą wygrać więcej niż jedną kartę - aż do wyczerpania zapasów.

Każdy zeskanowany kod jest jednocześnie jednym losem, który weźmie udział w Wielkiej Loterii organizowanej na koniec akcji w lutym przyszłego roku. Uczestnicy mogą wygrać jedną z 3 finałowych nagród: Skuter Piaggo, Quad ALFARD lub rower elektryczny Winora Sima.

Całą akcję wspierają działania komunikacyjne za pomocą materiałów POS i BTL oraz działań w digitalu i mediach społecznościowych.

Agencja kreatywna Lotna odpowiedzialna jest za kompleksową realizację i koordynację loterii, mechanizm, logistykę, a także za kreację.

Źródło: Lotna

lotna.eu

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Shakira nową ambasadorką Ipanema
Kolumbijska artystka i bizneswoman, Shakira, została nową ambasadorką brazylijskiej marki obuwia Ipanema i twarzą wyjątkowej kampanii kolekcji Ipanema Sempre Nova.
Niższe ceny w Carrefour - marka Tex w kampanii wizerunkowej
Carrefour Polska ruszył z ogólnopolską kampanią promującą TEX. Marka ta zaprojektowana we Francji, od wielu lat dostępna jest w tej sieci na wyłączność. Dzięki wysokiej jakości odzieży, obuwia i dodatków oferowanych w konkurencyjnych cenach, zyskuje ona coraz więcej klientów na polskim rynku. W ramach wiosennej kampanii, produkty TEX oferowane są, m.in. w...
Puma rusza z kampanią, która stawia na szybkość
PUMA rozpoczęła pierwszą od 10 lat ogólnoświatową kampanię „FOREVER. FASTER. - See The Game Like We Do”. Nowe działania zapraszają profesjonalnych, jak i amatorskich sportowców do postrzegania rozgrywki w sposób, w jaki robi to PUMA.
Carrefour włącza się w kampanię społeczną UOKiK
Carrefour Polska dołącza do ogólnopolskiej kampanii Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów “Inwestujesz? Daj sobie czas. Sprawdzaj, czytaj, pytaj!”. Informacje na temat akcji, której celem jest ostrzeżenie Polaków przed fałszywymi inwestycjami, pojawią się we wszystkich hiper- i supermarketach Carrefour w Polsce, a także w mediach...
Labelomat - projektowanie etykiet online
W dzisiejszym świecie, gdzie pierwsze wrażenie odgrywa ważną rolę, etykiety stanowią nieodłączną część produktów. Odpowiednio zaprojektowane etykiety nie tylko przyciągają uwagę, ale także przekazują istotne informacje o produkcie.Wychodząc naprzeciw potrzebom współczesnych projektantów i przedsiębiorców, powstało innowacyjny narzędzie o nazwie...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764