logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Portfolio: Agencja S4 z kampanią „Chorobowe bez papierka od 1 grudnia” dla ZUS

  PR 08.11.2018, przeczytano 200 razy
ilustracjastrzałka

Ruszyła ogólnopolska kampania Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, realizowana pod hasłem „Chorobowe bez papierka od 1 grudnia”. Informuje ona o e-ZLA, czyli elektronicznych zwolnieniach lekarskich, które od 1 grudnia 2018 będą wystawiane tylko elektronicznie. Kreacja i produkcja materiałów promocyjnych zrealizowana została przez Agencję Reklamową S4.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/portfolio%3A-agencja-s4-z-kampania-_chorobowe-bez-papierka-od-1-grudnia_-dla-zus,380058,artykul.html

Celem kampanii jest poinformowanie kluczowych grup odbiorców, czyli lekarzy, pracowników oraz pracodawców o najważniejszych zaletach e-ZLA i przypomnienie, iż od 1 grudnia będą obowiązywały zwolnienia lekarskie tylko z formie elektronicznej.

W ramach prac przy kampanii „Chorobowe bez papierka od 1 grudnia” S4 przygotowało jej koncept kreatywny w przełożeniu na ATL (spoty TV, prasa, radio) oraz materiały do Internetu, w tym 2-5 minutowy animowany spot e-ZLA na facebookowy kanał Elektronicznyzus, a także spoty do emisji w kinach wielosalowych, komunikacji miejskiej i PKP.

Kampanię można zobaczyć m.in. w stacjach telewizyjnych: TVP, Polsat, TVN a także usłyszeć np. w Polskim Radiu. Działania promocyjne zaczęły się 22 października.

Jest to pierwsza realizacja S4 dla Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, współpraca pomiędzy agencją i klientem została nawiązana zgodnie z zasadami ustawy Prawo zamówień publicznych.

Źródło: Agencja Reklamowa S4 S.A.

www.s4.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Reprograf: Efi i Perfecta - Premiery na Remadays 2019
Reprograf odlicza już dni do targów RemaDays. Zapraszamy: hala F, stoisko N7.
Tomasz Bogdanowicz otworzył agencję marketingu sprzedażowego „Shopper Link”
Na polskim rynku pojawiała się nowa agencja świadcząca kompleksowe usługi w zakresie komunikacji marketingowej - Shopper Link. Jej wyróżnikiem jest stawianie na równi wizerunkowego wymiaru budowania marki, jak i aspektu sprzedażowego. Założycielem jest Tomasz Bogdanowicz, który przez ostatnich 6 lat był związany z Walk, gdzie m.in. pełnił obowiązki Managing...
Agencja interaktywna Mint Media rozpoczęła współpracę z firmą Mattel, jednym z największych na świecie producentów zabawek. Agencja odpowiadała za przeprowadzenie kampanii promującej grę UNO w serwisie TikTok i na Instagramie.
Nowa kampania TV marki Sanytol
W poniedziałek 14 stycznia wystartowała nowa kampania wideo promująca uniwersalny środek czyszczący i dezynfekujący marki Sanytol. Media w kampanii zaplanował i zakupił dom mediowy Havas Media.
Osiem nowych agencji dołączyło do IPRN
The International Public Relations Network (IPRN), organizacja zrzeszająca niezależne agencje public relations, obecna w ponad 40 krajach, ogłosiła w tym tygodniu zwiększenie swojego globalnego zasięgu. Dołączyło do niej ośmiu nowych członków z różnych krajów.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia
© 1997-2019 ICOS
Wszystkie prawa zastrzeżone