logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Portfolio: Biteme!concept dla Costa Cofee - komunikacja letniej oferty na 13 krajów

  PR 09.07.2019, przeczytano 286 razy
ilustracjastrzałka

Agencja reklamowa BITEME!concept wygrała przetarg na realizację materiałów do social mediów w ramach letniej kampanii Costa Coffee. Idea kreatywna opracowana przez BITEME!concept oraz materiały wizualne będą adoptowane w sezonie wakacyjnym na kilkunastu rynkach, w tym m.in.: na Malcie, w Hiszpanii,  Portugalii, Francji, Niemczech, Czechach, Maroku.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/portfolio%3A-biteme%21concept-dla-costa-cofee---komunikacja-letniej-oferty-na-13-krajow,383171,artykul.html

W przetargu na coroczną komunikację letniej oferty Costa Coffee w social mediach należało przedstawić opracowanie spójnej idei dla poszczególnych pozycji z oferty oraz przykłady jej egzekucji, zarówno pod kątem produktów, jak i sytuacji lifestylowych.

- Klient zbriefował nas w oparciu o dwie globalne idee kreatywne dla różnych kategorii produktów. BITEME!concept na ich podstawie wypracowało jedną spójną ideę komunikacyjną, która będzie wykorzystywana nawet na 13 rynkach – mówi Tomasz Uszyński, dyrektor kreatywny BITEME!concept.

ilustracjastrzałka

Zwycięska idea nosi tytuł COOL SUMMER i wykorzystuje dwuznaczność słowa „cool” -  jako wskazanie chłodu oraz bycia fajnym - w odniesieniu do oferty zimnych napojów Costa Coffee,  dających orzeźwienie w gorące dni oraz przyjemność płynącą ze znakomitej jakości kawy i pysznego smaku różnych  napojów.

BITEME!concept opracowała i wyprodukowała we współpracy z domem produkcyjnym FOOD&PRO serię materiałów zdjęciowych, animowanych i wideo. Zostały zrealizowane m.in.: sesja zdjęciowa lifestyle z udziałem modeli (plenerowa i w kawiarni), sesja filmowa oraz animacje produktowe, prezentujące napoje na letni sezon 2019.

ilustracjastrzałka

W materiałach opracowanych na lato 2019 prezentowane są produkty Costa Coffee takie jak: kawy z kategorii Cold Brew, kawy z kategorii Iced Classics (Cappucino, Flat White, Latte) czy napoje Frostino.

- Zdecydowaliśmy się na współpracę z BITEME!concept ze względu na profesjonalizm, a także doświadczenie agencji w pracy z naszą marką i jej  zrozumienie. Wspólnie udało nam się wypracować komunikację nastawioną na założone cele - mówi Joanna Boruta, Marketing Coordinator Europe Costa Coffee - Wierzę, że efektem naszej współpracy będzie jeszcze większe zainteresowanie i przekonanie do letnich produktów Costa Coffee wśród szeroko rozumianego konsumenta europejskiego.

Źródło: BITEME!concept

www.bitemeconcept.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Plakaty kubańskie lat 60. i 70. na tle twórczości plakatowej w Polsce i Czechosłowacji
Wystawa w Muzeum Plakatu w Wilanowie prezentuje wybór 169 plakatów z Kuby, Czechosłowacji i Polski z lat 60. i 70. XX wieku. Układ dzieł na ekspozycji umożliwi publiczności porównanie rozmaitych koncepcji i stylistyk artystycznych oraz sposobów i technik druku w podobnych lub wręcz tych samych tematach podejmowanych przez artystów z krajów...
20-lecie Galerii Rusz w Muzeum Plakatu w Wilanowie
Prezentacja dokumentacji 150 prac z dorobku artystów Joanny Górskiej i Rafała Góralskiego, tworzących od sierpnia 1999 roku sztukę, która ma poRUSZać i prowowokować do myślenia. Zapraszamy do zapoznania  z wyborem 150 prac z 20-letniej działalności Galerii Rusz, które będą prezentowane na ekranie w Galerii Format B1.
„Przejdźmy na Ty w różnych stylach” – to hasło nowej kampanii Tyskiego
19 sierpnia br. ruszyła nowa kampania telewizyjna marki Tyskie „Przejdźmy na Ty w różnych stylach”, w której pojawiają się trzy Tyskie nowości – Pszenne, Pilzne i Palone.  Spot można zobaczyć w telewizji i internecie. Kampania potrwa do końca roku.
Agencja będzie odpowiadać za przygotowanie strategii kreatywnej i wdrożenie nowej platformy komunikacji w kanałach online należących do serwisu prezentującego oferty sprzedaży i wynajmu nieruchomości. CTM będzie również wspierać kreatywnie działania z zakresu performance marketingu i zajmie się realizacją spotu promocyjnego przeznaczonego do kanałów...
Nowości od Canon na Festiwaludruku.pl
Tradycyjnie już w połowie września (18-19.09) przedstawiciele branży poligraficznej i reklamowej spotkają się w warszawskiej hali EXPO XXI. FestiwalDruku.pl to bowiem jedno z największych wydarzeń poświęconych kreatywnym rozwiązaniom poligraficznym dla niemal każdej branży. W tym roku gwiazdą na stoisku Canon (stoisko E5) będzie najnowsza wersja drukarki rolowej Océ...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764