logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Portfolio: Borys Szyc przechodzi na roślinne w kampanii Alpro

  PR 12.03.2021, przeczytano 2450 razy
ilustracja

W najnowszej kampanii marka Alpro kieruje swój przekaz do stawiających pierwsze kroki w przejściu na roślinną dietę. W tej roli na ekranie pojawia się Borys Szyc, który momentami dość nieporadnie próbuje zrobić roślinne smoothie, czy dolać Alpro Owsiane do kawy. Wszystko to dzieje się pod czujnym okiem ambasadorki marki, Darii Ładochy, która jako specjalistka od roślinnej diety pomaga Borysowi Szycowi w urozmaicaniu diety.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/portfolio%3A-borys-szyc-przechodzi-na-roslinne-w-kampanii-alpro,390592,artykul.html

Kampania skupia się na pokazaniu różnorodności smaków Alpro, wpływu roślinnej diety na nasze zdrowie oraz otaczający nas świat (“Dla Ciebie pyszne, dla planety dobre”). Dodatkowo bohaterowie kampanii podkreślają łatwość w dodaniu większej ilości roślin do codziennej diety.

Kampania obejmuje video do digitalu, outdoor (citylight oraz wielki format), display i social media. Jednym z haseł, które występuje na kreacjach z Borysem Szycem jest “Roślinna dieta to najlepszy scenariusz dla naszej planety”.

Alpro to firma produkująca żywność i napoje wyłącznie na bazie roślin. Wizją marki jest świat, w którym większość tego, co spożywamy pochodzi bezpośrednio z natury - ponieważ produkty roślinne są dobre dla zdrowia i planety. Za koncepcję kampanii odpowiada Feeders Agency, która zajmuje się obsługą 360 marki. Produkcją contentu zajęła się Papaya Films (spoty wyreżyserował Daniel Jaroszek). Media planuje i kupuje Mediacom.

Źródło: Feeders Agency

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz
avatar użytkownika
,

A co z burgerami? Żebrowski będzie pałaszował 2 porcje?

avatar użytkownika
,

Ten producent nie oferuje burgerów.  

,

Proponuje mleko ze świeżo dojonych migdałów?  

avatar użytkownika
,

Bliżej.  

,

Ze szczawiu?  

avatar użytkownika
,

Masz coś naprzeciwko szczawiowi?  

,

Doję i mam codziennie świeże mleko.  

avatar użytkownika
,

Właśnie dlatego nie jesteś adresatem tej kampanii.  

,

Czyli oni celowo dyskryminują dojców szczawiowego mleka?
To chyba byłoby karalne, takie dyskryminowanie... nie?
  

avatar użytkownika
,

A może jest odwrotnie? Może to dojcy dyskryminują producenta i występujących w reklamie aktorów? Musisz to sprawdzić.  

Najnowsze w tym dziale

Studio Orka i renifery dla Mikołajkowego Bloku Reklamowego Polsatu
ORKA po raz kolejny zaangażowała się w przygotowanie Mikołajkowego Bloku Reklamowego Polsatu. Istotną częścią tegorocznej 20. edycji są renifery stworzone z pomocą najnowocześniejszych narzędzi: technologii wirtualnej produkcji i ekranów LED.
Firma Sony poinformowała o ukończeniu drugiej fazy testów, które prowadziła wspólnie z agencją informacyjną Associated Press w ramach prac nad technologią poświadczania autentyczności zdjęć z aparatów Sony. Ta wbudowana w aparat technologia opatruje robione zdjęcia certyfikatem utworzenia, pozwalającym weryfikować pochodzenie...
Sezon na grypę i…reklamy farmaceutyków
Sezon jesienno-zimowy to od wielu lat nie tylko czas wzmożonych zachorowań na przeziębienie i grypę, ale również intensywnych działań reklamowych środków mających im zapobiegać. Na podstawie danych z badania gemiusAdReal sprawdziliśmy, jak kształtował się rynek reklamy w kategorii produktów na przeziębienie w październiku tego roku.
Kampania edukacyjna #Fakenomore dla dzieci i młodzieży
Tematem prywatności w sieci inaugurujemy 29 listopada ogólnopolską kampanię edukacyjną #FakeNoMore. W każdym województwie odbędzie się webinarium, podczas którego nauczyciele i uczniowie będą mogli dowiedzieć się, jak bronić się przed manipulacją.
Bluerank i Linkleaders nawiązują strategiczne partnerstwo
Współpraca agencji zakłada połączenie potencjałów ich specjalizacji, Linkleaders – w obszarach PR i employer branding oraz Bluerank – marketingu internetowego. Celem współpracy jest stworzenie wspólnego produktu w obszarze marketingu online, który będzie integrować i wzmocni kluczowe kompetencje obu agencji. Firmy, które...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764