logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Portfolio: Change Serviceplan z kolejną odsłoną kampanii leku Aleric Deslo Active

  PR 12.04.2018, przeczytano 1271 razy
ilustracjastrzałka

Wystartowała nowa odsłona kampanii telewizyjnej promującej lek przeciwalergiczny Aleric - marki z portfolio USP Zdrowie. Tym razem spot prezentuje lek Aleric Deslo Active w postaci tabletek przeznaczonych dla dorosłych oraz w nowej formie syropu dedykowanego dzieciom.  Za przygotowanie kampanii odpowiadała agencja kreatywna Change Serviceplan należąca do Group One.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/portfolio%3A-change-serviceplan-z-kolejna-odslona-kampanii-leku-aleric-deslo-active,36136,artykul.html

Spot reklamowy przygotowany w ramach kampanii przypomina, że alergia nie musi już psuć nam planów. Dzięki stosowaniu leku Aleric Deslo Active dostępnego w postaci nowoczesnej tabletki bez popijania dla dorosłych, a dla dzieci w postaci syropu, można nawet na 24 godziny złagodzić objawy alergii, takie jak łzawienie, katar i świąd. Co więcej, lek ten nie powoduje senności.

W ramach kampanii przygotowano 30-sekundowy spot reklamowy. Działania są prowadzone w najbardziej popularnych kanałach telewizyjnych w Polsce. Za przygotowanie strategii kampanii, produkcję i poszczególne kreacje odpowiadała agencja Change Serviceplan należąca do Group One, która przygotowała także dwie poprzednie odsłony kampanii leku Aleric. Za zakup mediów odpowiedzialna jest agencja Wavemaker. Produkcją zajęło się studio Badi Badi.


Źródło: Group One

www.groupone.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Salonowa jakość w kampanii TRESemmé
Marka TRESemmé wprowadza na rynek nowe produkty i odświeżone wersje swoich profesjonalnych kosmetyków.
Wiosenna kampania Jantar: Taka jak ja! #Regeneracja
Jedyne w swoim rodzaju kosmetyki do włosów marki Jantar, opracowane na bazie cennej esencji bursztynowej, od lat podbijają serca Polek, gromadząc rzesze stałych Klientek. Na przełomie marca i kwietnia wystartowała kampania wizerunkowa pod hasłem „Taka jak ja! #Regeneracja” - promująca kultową, regeneracyjną serię do włosów zniszczonych w nowej odsłonie – szampon do...
Nowe władze Polskiego Stowarzyszenia Marketingu SMB
W dniu 19 kwietnia br. odbyło się Walne Zgromadzenie Członków Polskiego Stowarzyszenia Marketingu SMB, które zgromadziło kluczowych przedstawicieli branży marketingu. Podczas tego ważnego wydarzenia ogłoszono skład nowego Zarządu oraz Komisji Rewizyjnej, stanowiących fundamenty dalszego rozwoju stowarzyszenia.
Rogalik na drogę w kampanii 7Days
W maju marka 7Days startuje z największą aktywacją w tym roku w ramach kampanii „7Days. Złap na drogę!”, której celem jest promocja produktu – rogalika 7Days. Smaczny, zawsze świeży dzięki szczelnemu opakowaniu, doskonały na każdą okazję. W ramach działań przewidziana została również aktywacja lokalna – w maju na ulicach Lublina pojawi się...
Firma Hochland, która w tym roku świętuje jubileusz 30-lecia na polskim rynku, rozstrzygnęła przetarg na obsługę strategiczno-kreatywną marki Hochland. Marka, która na początku tego roku odświeżyła swoją identyfikację wizualną, do współpracy wybrała agencję reklamową Ogilvy.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764