logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Portfolio: Communication Unlimited autorem ogólnopolskiej kampanii marki Yellow

  PR 21.10.2021, przeczytano 297 razy
ilustracja

Najnowsza kampania reklamowa należącej do firmy Citronex marki Yellow jest już obecna na billboardach w największych miastach Polski.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/portfolio%3A-communication-unlimited-autorem-ogolnopolskiej-kampanii-marki-yellow,393476,artykul.html

Citronex to polski importer bananów, który sprowadza je z Ameyki Południowej i umieszcza w nowoczesnych dojrzewalniach w Polsce, Rumunii oraz na Węgrzech. Banany następnie trafiają do największych sieci hipermarketów w Europie.

- Banany pochodzą z Ameryki Łacińskiej, dlatego marka Yellow ma budzić skojarzenie ze zdrowym dystansem, radością i beztroskim podejściem do życia. Nasza nowa kampania ma za zadanie wzmocnić relację z klientem – mówi Rafał Zarzecki, prezes firmy Citronex.

Autor kampanii - agencja marketingu zintegrowanego Communication Unlimited przygotowała trzy wyraziste kreacje reklamowe z hasłami: „Bananowa rewolucja”, „Jejejeje! Jelołje! Jeloł! Jeloł!” oraz „Inne banany są zielone z zazdro”.

- Claim marki to „Yellow to”. Te dwa słowa mają wyrażać stosunek marki do otaczającej rzeczywistości. Jednak teraz idziemy krok dalej: komentujemy to, co nas otacza we właściwy dla marki, lekko, wesoło, a nawet prowokacyjnie. Chcemy utożsamić moment sięgania po ten owoc z przerwą na złapanie dystansu do świata – mówi Rafał Grzeszkowski, dyrektor kreatywny Communication Unlimited.

Reklamy marki „Yellow” są obecne na Śląsku, w Trójmieście, w Krakowie, Poznaniu, Szczecinie, Warszawie, we Wrocławiu i w Lublinie. Za zaplanowanie kampanii oraz zakup nośników outdoorowych odpowiada dom mediowy Value Media.

ilustracjastrzałka

ilustracjastrzałka

Źródło: Communication Unlimited Sp. z o.o.

www.commu.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

„Polski stół” – kulinarna opowieść o Polsce dostępna w kolejnych językach
„Polski stół” autorstwa Magdaleny Tomaszewskiej-Bolałek to ebook poświęcony historii kuchni narodowej oraz wykorzystywanych w niej produktom. Cyfrowa publikacja – zadanie publiczne współfinansowane przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych RP w konkursie „Dyplomacja publiczna 2020 – nowy wymiar”, jest bezpłatnie dostępna już nie tylko po...
Kinguin wraz z BLIKIEM, jednym z najpopularniejszych w Polsce systemów płatności, rusza z akcją skierowaną do fanów gier video. Kampania będzie realizowana w trzech głównych obszarach. Pierwszym z nich jest konkurs, który stwarza szansę zostania streamerem i podpisania rocznego kontraktu z platformą Almost F4mous, zrzeszającą młodych twórców...
Dziadek do orzechów z kampanią „Przemoc to nie tradycja” dla Centrum Praw Kobiet
Agencja Dziadek do orzechów przygotowała nową kampanię dla Centrum Praw Kobiet z okazji międzynarodowej inicjatywy „16 dni akcji przeciwko przemocy”. Tym razem poruszony został temat wypowiedzenia przez Polskę Konwencji stambulskiej i obaw z tym związanych.
Z Propeller Film do Timecode Film Production
Do Timecode Film Production dołączyła kierowniczka produkcji - Renata Marszewska.
Provident ma plan na świąteczną radość w zimowej atmosferze
Provident startuje z kolejną, świąteczną odsłoną swojej kampanii opartej na popularnym przeboju z 2000 roku. Spoty pokazują, jak zapewnić zimową aurę i śnieg podczas zbliżających się świąt.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764