logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Portfolio: Curly trzeci rok z rzędu z Hand Made

  PR 05.03.2024, przeczytano 382 razy
ilustracjastrzałka

Firma Lorenz ponownie powierzyła obsługę profilu chrupek Curly w social media agencji Hand Made.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/portfolio%3A-curly-trzeci-rok-z-rzedu-z-hand-made,403328,artykul.html

Hand Made współpracuje z Curly od czerwca 2022 roku. Zakres obejmuje prowadzenie działań w mediach społecznościowych, w tym kreację, moderację i promocję treści na Facebooku i Instagramie. Agencja odpowiada także za kampanie z udziałem influencerów oraz gry aktywizujące użytkowników.

Czynnikiem, który zdecydował o przedłużeniu współpracy firm jest zaufanie i owocna, dotychczasowa współpraca realizująca cele marki.

Wprowadzamy powiew świeżości w naszą współpracę. Wdrażamy nowe koncepcje graficzne, nadal mocno podkreślając luźnego ducha marki. Realizujemy kampanie ongoing na dwóch kanałach w META (Facebook i Instagram), przy czym zaznaczamy mocny akcent działań na Instagramie.

Daria Sobczak-Hnat, specjalistka social media w Hand Made

To nie jedyna współpraca na linii Lorenz - Hand Made. Agencja przygotowała między innymi kampanię aktywacyjną w kanałach digitalowych dla wspólnego projektu marek NicNac’s i Crunchips.

Źródło: Hand Made

hand-made.pl

Dodatkowe informacje:

Curly to chrupiący klasyk o intensywnie orzechowym smaku. Jednym z ich głównych składników są świeżo zmielone orzeszki ziemne. Dodatkowo, nie są smażone i nie zawierają konserwantów.

Hand Made od 18 lat projektuje mądre rozwiązania marketingowe we wszystkich kluczowych kanałach. Agencja zapewnia wsparcie strategiczne, kreatywne i produkcyjne w zakresie obsługi full service. Efektywność Hand Made potwierdzają nagrody, raporty branżowe i oceny klientów - w tym czterokrotne wyróżnienie spośród najlepszych polskich agencji reklamowych w raporcie Media & Marketing Polska.

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

IV Konferencja Olimp Marketplace: sekrety skutecznej sprzedaży online
Już 27 września w warszawskim Multikinie Złote Tarasy odbędzie się IV edycja Konferencji Olimp Marketplace. To wydarzenie jest przeznaczone dla wszystkich, którzy chcą zwiększyć swoje wyniki sprzedażowe na Allegro, Amazon, eMAG, Kaufland, Pigu, Empik i 17 innych platformach.
DIMAQ Day wkrótce w trzech polskich miastach
Na ewolucję współczesnego digital marketingu wpływa wiele czynników, a do najważniejszych należy zaliczyć rozwój sztucznej inteligencji, zmieniające się potrzeby odbiorców, coraz większe znaczenie cyberbezpieczeństwa oraz kształtowanie się nowych grup konsumentów. To właśnie między innymi te kwestie zostaną poruszone podczas tegorocznej konferencji DIMAQ Day, którą...
Dolina Dobra rusza z kampanią „ŚniadaTAK”
BudzeNIE, ubieraNIE, śniadaNIE, czekaNIE na autobus – czy każdy poranek musimy zaczynać na „NIE”? Dolina Dobra ruszyła z kampanią „ŚniadaTAK”, w której pokazuje, że jeśli zaczniesz dzień pozytywnie to wszystko inne też jest na „TAK”. Kampania koncentruje się na sposobach na szybkie, pożywne i lekkie śniadania.
Saint-Gobain, lider w dziedzinie lekkiego i zrównoważonego budownictwa, wybrał Havas PR Warsaw do współpracy związanej z działaniami komunikacyjnymi na rynku w Ukrainie. Agencja jest odpowiedzialna za doradztwo strategiczne, a także działania obszaru hub management i poprowadzi projekt we współpracy z Havas PR Kyiv. 
PR Calling z obsługą funduszu YouNick Mint
Do grona stałych klientów PR Calling dołączył YouNick Mint – fundusz VC od 12 lat inwestujący w projekty deep tech w sektorach Healthcare i Industry 4.0. W ramach współpracy agencja wesprze YouNick Mint w zwiększeniu widoczności na rynku inwestycji venture capital poprzez budowanie relacji z mediami i kluczowymi interesariuszami.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764