logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Portfolio: Danwood z nowym serwisem od Syzygy

  PR 30.04.2019, przeczytano 651 razy
ilustracjastrzałka

W związku z rozwojem i intensywnymi działaniami podejmowanymi na zagranicznych rynkach, firma Danwood – jeden z najważniejszych w Europie dostawców domów prefabrykowanych – zleciła SYZYGY Warsaw przygotowanie nowej odsłony serwisu.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/portfolio%3A-danwood-z-nowym-serwisem-od-syzygy,382274,artykul.html

Uruchomiony serwis (www.danwood.pl) składa się z 5 stron stworzonych dla klientów z kluczowych dla Danwood rynków: niemieckiego, austriackiego, szwajcarskiego, brytyjskiego oraz polskiego. Każda ze stron posiada indywidulanie zaprojektowane funkcjonalności i elementy wizualne zachowując spójność w ramach całego serwisu, a jednocześnie uwzględniając specyficzne potrzeby grup docelowych w danym kraju. Dodatkowo SYZYGY Warsaw dostarczyło elastyczną platformę, która pozwala na późniejszą rozbudowę i dodawanie nowych treści.

ilustracjastrzałka

ilustracjastrzałka

ilustracjastrzałka

- Marka Danwood rozwija się szczególnie dynamicznie na zagranicznych rynkach, a każdy z nich ma różnorodne wymagania, dlatego zależało nam na stworzeniu serwisu, który je uwzględni, a nam pomoże dostosować biznes do panujących realiów. SYZYGY Warsaw stworzyło nowoczesny serwis, dzięki któremu, zarówno klient z Niemiec, jak i z Anglii czy Polski, znajdzie najbardziej istotne z jego perspektywy treści i w efekcie ułatwi mu to podjęcie decyzji o zakupie domu – mówi Sylwia Saczyńska-Sokół, kierownik Działu Marketingu Danwood.

SYZYGY Warsaw odpowiadało za całościowe przygotowanie serwisu i przeprowadzenie wszystkich prac: UX, projektowanie graficzne, programowanie front-end oraz back-end, stabilizację, wdrożenie, publikację oraz konfigurację infrastruktury bazującej na zaawansowanych usługach chmurowych. Głównymi celami działań były: ulepszenie prezentacji oferty, ułatwienie nawigacji oraz zachęcenie do skorzystania z dodatkowych usług, takich jak kontakt ze sprzedawcą oraz zamówienie katalogu. SYZYGY Warsaw obecnie zajmuje się również stałą obsługą i rozwojem serwisu marki Danwood.

Źródło: SYZYGY Warsaw

www.syzygy.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Drukarka sublimacyjna Mutoh RJ-900 XG – już kilkaset egzemplarzy pracuje w Polsce
„Dobre i tanie” w teorii nie istnieje, a jednak inżynierom japońskiej firmy Mutoh udało się zaprojektować drukarkę, która znajduje zastosowanie w startupach i potężnych fabrykach.
Pol’and’Rock Festival: Co się działo w Miasteczku Leszka?
Dobra muzyka, zabawa i pozytywni ludzie – taka była 25 edycja festiwalu Pol’and’Rock. W festiwalowym Miasteczku czekały liczne atrakcje, konkursy, koncerty oraz influencerzy z jego ekipy. Wspólna zabawa na Pol’and’Rock to tylko część działań realizowanych w ramach platformy Lech Music.
Leo Burnett dla Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski
Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski we współpracy z agencją Leo Burnett zaprasza do odwiedzenia przestrzeni, w której sztuka współczesna zaskakuje i wywołuje emocje oraz zachęca do aktywnego wyrażania swojego zdania. Od 1 sierpnia w prasie, Internecie i na ulicach Warszawy zobaczymy kreacje reklamowe zachęcające do złożenia wizyty w Centrum Sztuki Współczesnej Zamek...
Żubr znika z etykiet… na rzecz zagrożonych gatunków
Żubr wystartował z wyjątkową akcją, której celem jest ochrona zagrożonych gatunków zwierząt. Aby uzmysłowić skalę zagrożenia, Żubr zniknie z puszek i butelek piwa, ustępując miejsca trzem gatunkom: wilkowi, rysiowi i sóweczce. Akcja prowadzona jest we współpracy z WWF, jedną z największych światowych organizacji zajmujących się ochroną...
Sony zdobywa rekordową liczbę nagród w konkursie Eisa 2019
Sony ogłosiło swój wielki sukces w tegorocznej edycji prestiżowego konkursu organizowanego przez stowarzyszenie Expert Imaging and Sound Association (EISA). Firma zdobyła rekordową liczbę siedmiu nagród, w tym po raz pierwszy w kategorii „Innowacja w dziedzinie fotografii”. EISA zrzesza 55 specjalistycznych czasopism z 29 krajów z całego świata i cieszy...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764