logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Portfolio: Danwood z nowym serwisem od Syzygy

  PR 30.04.2019, przeczytano 753 razy
ilustracjastrzałka

W związku z rozwojem i intensywnymi działaniami podejmowanymi na zagranicznych rynkach, firma Danwood – jeden z najważniejszych w Europie dostawców domów prefabrykowanych – zleciła SYZYGY Warsaw przygotowanie nowej odsłony serwisu.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/portfolio%3A-danwood-z-nowym-serwisem-od-syzygy,382274,artykul.html

Uruchomiony serwis (www.danwood.pl) składa się z 5 stron stworzonych dla klientów z kluczowych dla Danwood rynków: niemieckiego, austriackiego, szwajcarskiego, brytyjskiego oraz polskiego. Każda ze stron posiada indywidulanie zaprojektowane funkcjonalności i elementy wizualne zachowując spójność w ramach całego serwisu, a jednocześnie uwzględniając specyficzne potrzeby grup docelowych w danym kraju. Dodatkowo SYZYGY Warsaw dostarczyło elastyczną platformę, która pozwala na późniejszą rozbudowę i dodawanie nowych treści.

ilustracjastrzałka

ilustracjastrzałka

ilustracjastrzałka

- Marka Danwood rozwija się szczególnie dynamicznie na zagranicznych rynkach, a każdy z nich ma różnorodne wymagania, dlatego zależało nam na stworzeniu serwisu, który je uwzględni, a nam pomoże dostosować biznes do panujących realiów. SYZYGY Warsaw stworzyło nowoczesny serwis, dzięki któremu, zarówno klient z Niemiec, jak i z Anglii czy Polski, znajdzie najbardziej istotne z jego perspektywy treści i w efekcie ułatwi mu to podjęcie decyzji o zakupie domu – mówi Sylwia Saczyńska-Sokół, kierownik Działu Marketingu Danwood.

SYZYGY Warsaw odpowiadało za całościowe przygotowanie serwisu i przeprowadzenie wszystkich prac: UX, projektowanie graficzne, programowanie front-end oraz back-end, stabilizację, wdrożenie, publikację oraz konfigurację infrastruktury bazującej na zaawansowanych usługach chmurowych. Głównymi celami działań były: ulepszenie prezentacji oferty, ułatwienie nawigacji oraz zachęcenie do skorzystania z dodatkowych usług, takich jak kontakt ze sprzedawcą oraz zamówienie katalogu. SYZYGY Warsaw obecnie zajmuje się również stałą obsługą i rozwojem serwisu marki Danwood.

Źródło: SYZYGY Warsaw

www.syzygy.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Neolt – włoska jakość urządzeń do post-produkcji
Neolt specjalizuje się w produkcji urządzeń i akcesoriów do wielkoformatowej post-produkcji. Z tej włoskiej, rodzinnej fabryki z tradycjami, wychodzą na cały świat profesjonalne laminatory, piły, trymery automatyczne i wiele innych… sprytnych i ułatwiających pracę urządzeń.
Influencerzy testują produkty Aldi w ramach Wielkiego Testu sieci
ALDI rozwija kolejny etap kampanii marketingowej, która rozpoczęła się we wrześniu tego roku pod hasłem RAZ ALDI, ZAWSZE ALDI. Głównymi bohaterami kampanii są produkty marek własnych, a do ich testowania zapraszani są klienci i influencerzy.
Agencja 180heartbeats + JUNG v MATT wygrała przetarg na prowadzenie profili marki Tymbark – lidera na rynku soków, nektarów i napojów – w mediach społecznościowych.
Czytaj PL pobiło kolejny rekord – ponad 130 tysięcy przeczytanych książek w miesiąc
Ponad 130 tysięcy – tyle książek pobrali w tym roku uczestnicy akcji Czytaj PL, pobijając jednocześnie o prawie 50 procent rekord poprzedniej edycji. Polacy czytali od Islandii aż po Antarktydę – plakaty z kodami QR można było znaleźć na 4 kontynentach, w 14 krajach, blisko 1000 miejscowościach w Polsce i 28 miejscach za granicą. Aż 50 tysięcy osób specjalnie...
Iluminacje świąteczne z Polski od Kanady po Austarilę
Od mroźnego kanadyjskiego Quebecu po australijskie gorące Perth – Multidekor po raz kolejny rozświetla mapę świata! Z fabryki w Piastowie ruszyły dziesiątki tirów po brzegi zapakowanych zimowymi, świetlnymi ozdobami, które by rozjaśnić przestrzenie Paryża, Moskwy czy Madrytu pokonają ponad 45 tysięcy kilometrów.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764