logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Portfolio: Dentsu Creative rusza z kampanią Magnat #kolorlove

  PR 12.08.2022, przeczytano 405 razy
ilustracjastrzałka

dentsu Creative (Isobar Polska) wygrała przetarg na kompleksową obsługę marki MAGNAT i rusza z kampanią #kolorLove, której bohaterem jest nowa farba MAGNAT #kolorLove. Linia komunikacyjna produktu budowana jest wokół nowego hasła „Z miłości do koloru”.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/portfolio%3A-dentsu-creative-rusza-z-kampania-magnat-kolorlove,396881,artykul.html

Kampania jest związana z wprowadzeniem na rynek nowego produktu MAGNAT #kolorLove, który powstał we współpracy z ambasadorką marki – Dorotą Szelągowską.​ Dorota na tle kolorowych i inspirujących wnętrz mówi ​o zaprojektowanej przez siebie kolekcji modnych ​i uniwersalnych kolorów MAGNAT #kolorLove, podkreślając, że paleta ta zapewnia łatwość wyboru, dzięki prostym nazwom i barwom, które pasują do każdego wnętrza.

W ramach współpracy dentsu Creative odpowiada za opracowanie nowej koncepcji komunikacji dla całej marki MAGNAT. Firma była odpowiedzialna za produkcję spotu TV oraz sesję zdjęciową z udziałem ambasadorki. Przygotowała także ideę komunikacji dotyczącą stałej obsługi kanałów social media, uwzględniającą generowanie contentu, moderację, zakup mediów wspierających markę w SoMe. Produkcją zajął się Propeller.

Źródło: dentsu Creative

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Dentsu Polska i Fundacja Digital University pomagają zrozumieć świat
20 września dentsu Polska wraz z Fundacją Digital University ruszają z nowym projektem edukacyjno-społecznym skierowanym do uczniów w wieku od 10 do 15 lat, nauczycieli oraz rodziców. Na kanale YouTube ukaże się seria filmów poruszających istotne i aktualne tematy ze świata digitalu. Celem przedsięwzięcia jest pomoc młodym ludziom w zrozumieniu tego, co dzieje się wokół...
11. edycja Dotykam=Wygrywam oficjalnie rozpoczęta
Kampania Dotykam=Wygrywam, promująca profilaktykę raka piersi i noszenie odpowiednio dopasowanego biustonosza, została zainaugurowana we wtorek 20 września w hotelu Double Tree by Hilton w Warszawie.
Nowe możliwości w pracy i po robocie - kampania Pracuj.pl
Od 19 września kandydaci i pracodawcy z całej Polski mogą śledzić najnowszą odsłonę kampanii „W środowisku Pracuj.pl”. Zwierzęcy bohaterowie, symbolizujący zawody i wyzwania spotykane na ścieżce kariery, powracają w animowanych spotach i w formie internetowych avatarów. Nowością towarzyszącą jesiennej kampanii jest inicjatywa „Po Robocie”, w...
W telewizji pojawił się drugi spot w ramach nowej kampanii Credit Agricole. Tym razem u boku Dawida Podsiadło występuje Jarosław pashaBiceps Jarząbkowski. Bank w spocie zachęca do wspólnej walki z nadmiarem jednorazowego plastiku. Promuje swoją kartę z ekotworzywa i premię 555 zł za otwarcie Konta dla Ciebie.
Bank Millennium zachęca do oszczędzania energii i wyłącza swoje szyldy
Bank Millennium w okresie jesienno-zimowym po godzinach pracy wyłączy tablice świetlne w swoich oddziałach oraz biurach w Warszawie, Wrocławiu i Gdańsku. Tym samym zachęca do oszczędzania i ograniczania zużycia energii elektrycznej w obliczu potencjalnych trudności na rynku energii. Działanie jest też wyrazem niezmiennej troski o środowisko naturalne i wynika z potrzeby...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764