logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Portfolio: Eko projekt Cityboard Media dla Fabryki Norblina

  PR 29.06.2022, przeczytano 417 razy
ilustracjastrzałka

Cityboard Media wyprodukował dla Fabryki Norblina plecaki zrobione z plakatów billboardowych wykorzystanych w kwietniowej kampanii outdoorowej.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/portfolio%3A-eko-projekt-cityboard-media-dla-fabryki-norblina,396420,artykul.html

Fabryka Norblina realizowała w kwietniu br. kampanię outdoorową między innymi na nośnikach Cityboard Media. Wykorzystane formaty to cityboard (6x3 m) i supercityboard (12x4 m). Do ekspozycji wykorzystano ekoplakat, czyli specjalne podłoże drukarskie, które gwarantuje doskonałą jakość ekspozycji reklamy, a dzięki swoim właściwościom materiał ten może być wykorzystany ponownie (w kampaniach rotujących) lub też zostać poddany recyklingowi i upcyklingowi. Na oba te kroki zdecydowała się Fabryka Norblina, która zamieniała miejscami plakaty wybranych konceptów Fabryki w połowie trwania kampanii, a także  z części zużytych plakatów uszyła 100 ekologicznych plecaków. – Jako firma zajęliśmy się kompleksową realizacją projektu. Plakaty zostały oczyszczone i przygotowane do przetworzenia. Po wyborze modelu plecaka i przygotowania haftów, szwalnia ruszyła z produkcją. Uszyliśmy trwałe i estetyczne plecaki, które trafiły do naszego klienta. Cieszymy się, że mogliśmy zrealizować dla Fabryki Norblina ten eko projekt i dać naszym plakatom drugie życie – mówi Wiktor Balcer, pełnomocnik zarządu Cityboard Media.

Fabryka Norblina to wielofunkcyjny kompleks w sercu warszawskiej Woli. Po wieloletnim procesie rewitalizacji dawnych zakładów Norblin, Bracia Buch i T. Werner przeprowadzonej przez Grupę Capital Park ponownie otworzył się na miasto. Dla gości Fabryki Norblina dostępne są koncepty kulturalne, rozrywkowe i gastronomiczne, w tym m.in.: autorskie, butikowe kino KinoGram, ekologiczny targ – BioBazar, największa w stolicy strefa gastronomiczna - Food Town, Muzeum Fabryki Norblina, które upamiętnia ponad 200-letnią historię tego miejsca, przestrzeń immersyjna Art Box Experience z wystawą „Retro Warszawa”, Apple Muzeum Polska oraz sklepy i lokale handlowo-usługowe.

- W Fabryce Norblina postawiliśmy na koncepty niespotykane nigdzie indziej, które tworzą klimat tego miejsca. Różnorodność oferty i wyjątkowość pofabrycznej przestrzeni to aspekty, które niewątpliwie wyróżniają nas na kulturalnej, rozrywkowej i kulinarnej mapie stolicy. Za Fabryką Norblina stoi także jej wspaniała historia, m. in. tworzonych tu dzieł sztuki użytkowej. To wszystko zdecydowało o formie i przesłaniu naszej kampanii promocyjnej, która oparta była na haśle „Jedynie w Fabryce Norblina” – mówi Kinga Nowakowska, członkini zarządu i dyrektor operacyjna w Grupie Capital Park.

Plecaki z billboardów trafią do wybranych partnerów firmy, zostaną także rozdystrybuowane jako nagrody w ekologicznych konkursach promujących zdrowy tryb życia. Na podobne rozwiązanie kilka lat temu zdecydował się ING Bank Śląski. W najbliższym czasie, Cityboard Media będzie przygotowywał podobne projekty eko dla innych klientów realizujących kampanie na ekoplakatach.

Źródło: Cityboard Media Sp. z o.o.

www.cityboard.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Joomp na wydarzeniach branżowych w styczniu
Dopiero co zaczął się miesiąc, a Joomp już zdążył być obecny na trzech imprezach targowych w tym sezonie. Nie zwalniamy tempa i cały czas promujemy portal Joomp podczas imprez branżowych.
Ikea ogłasza współpracę ze znaną fotografką Annie Leibovitz
Grupa Ingka, największy franczyzobiorca IKEA, opublikowała niedawno roczny raport „IKEA. Życie w domu 2022”. Z badania przeprowadzonego wśród ponad 37 000 osób w 37 krajach wynika, że prawie połowa ludzi na świecie (48%, w Polsce 37%) ma wrażenie, że obraz kreowany przez media nie odzwierciedla realiów ich życia w domu.
Nowość w ofercie Integart – ekologiczne płyty Swedboard® na targach RemaDays 2023
W dniach 1-3 lutego zapraszamy na nasze stoisko F3.22 w hali F Ptak Warsaw Expo, gdzie podczas targów RemaDays 2023 zaprezentujemy nowości w naszym portfolio – kreatywne płyty do konstrukcji 3D o unikalnej strukturze. Materiał, z którego wykonano płyty to najlepsza na rynku sztywna tektura posiadająca certyfikat FSC,...
Rusza nowa kampania Live from PS5
Firma Sony Interactive Entertainment ma przyjemność poinformować o starcie nowej kampanii Live from PS5, zainspirowanej najlepszymi grami dostępnymi na PlayStation 5.
PA1705UL od Sharp/Nec – laserowy projektor instalacyjny LCD  o wysokiej jasności i bezfiltrowej konstrukcji
Sharp NEC Display Solutions Europe zaprezentuje na ISE 2023 nową linię jasnych laserowych projektorów instalacyjnych LCD: NEC PA1705UL (o jasności 17000 lumenów) oraz NEC PA1405UL (z jasnością 14000 lumenów). To kompaktowe, superciche modele do wizualizacji na dużą skalę. Oprócz profesjonalnych możliwości instalacyjnych, nowe modele nie mają...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764