logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Portfolio: Esberitox N w kampanii telewizyjnej Communication Unlimited

  PR 28.02.2020, przeczytano 593 razy
ilustracjastrzałka

Orkla Health reklamuje swój lek Esberitox N w telewizji. Bilbord sponsorski przygotowała agencja Communication Unlimited (CU).


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/portfolio%3A-esberitox-n-w-kampanii-telewizyjnej-communication-unlimited,385866,artykul.html

Esberiritox N jest od lat obecny na polskim rynku. Dotychczas marka była wspierana komunikacją w prasie i aptekach. Teraz po raz pierwszy menedżerowie z Orkla Health (dystrybutora leku) zdecydowali się prowadzić działania komunikacyjne w telewizji.

- Marka ma ogromny potencjał, Esberitox N jest skutecznym lekiem opartym o naturalne składniki. Dzięki temu świetnie odpowiada na trendy i aktualne oczekiwania pacjentów - mówi Izabela Jagodzik, Marketing Manager w Orkla Health.

- W komunikacji koncentrujemy się na naturalnych składnikach leku. Mocno akcentujemy, że jest to „lek na infekcje”. Forma komunikacji jest tradycyjna, bo te właśnie wartości są atutem marki, co zdecydowaliśmy się podkreślać w kampanii - mówi Rafał Grzeszkowski, dyrektor kreatywny Communication Unlimited (CU).

Kampania wystartowała 17 lutego i jest obecna w kanałach TVP i TVN. Za zakup mediów odpowiada dom mediowy Universal McCann.

Źródło: Communication Unlimited Sp. z o.o.

www.commu.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Agencja Węc PR nagrała swój Hot16challenge2
Akcja hot16challenge2 cieszy się dużą popularnością wśród polskich internautów.  W społeczną inicjatywę zaangażowali się celebryci i politycy, a nawet znane brandy. Nominacje dotarły również do branży kreatywnej. Specjaliści z agencji WĘC PR podjęli rękawicę i zarapowali, by wesprzeć medyków w walce z koronawirusem.
Kampania społeczna marki Ambition
Czas izolacji, ograniczenie kontaktów z bliskimi, niepewna przyszłość to nowa rzeczywistość, z którą w ostatnich miesiącach przyszło nam się zmierzyć. Wszechobecne zakazy bezpośrednio przemodelowały nasz dotychczasowy sposób życia, jednak to, co naprawdę ważne powinno pozostać niezmienne. Marka Ambition, w swojej nowej kampanii zachęca odbiorców do podtrzymania wiary w...
Nowe przenośne projektory LCD Panasonic
Firma Panasonic ogłosiła dziś wprowadzenie na rynek dwóch ekonomicznych serii projektorów LCD, które wyróżniają się niewiarygodnie długim cyklem eksploatacji przy jej jednoczesnym niskim całkowitym koszcie. Główne zalety produktów to wysoka jakość i duży kontrast wyświetlanych obrazów. Nowe serie, które doskonale nadają się...
Aplikacje Photo Gallery i AiFoto debiutują w nowych wersjach. Producent gruntownie przemodelował interfejs i dodał szereg nowych funkcji. Mają one sprawić, że organizacja, przeglądanie i udostępnianie zdjęć będą prostsze niż kiedykolwiek wcześniej.
Agencja marketingu zintegrowanego Communication Unlimited jest odpowiedzialna za stworzenie strategii komunikacji firmy, doradztwo komunikacyjne, zarządzanie relacjami z mediami.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764