logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Portfolio: Espumisan w portfolio Hand Made

  PR 02.11.2023, przeczytano 403 razy
ilustracjastrzałka

Agencja Hand Made wygrała przetarg na realizację komunikacji telewizyjnej dla produktu marki BERLIN-CHEMIE.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/portfolio%3A-espumisan-w-portfolio-hand-made,401932,artykul.html

Hand Made odpowiada za kampanię telewizyjną produktu Espumisan. W ramach współpracy agencja opracowała scenariusz dla spotu reklamowego oraz Key Visual.

Spot, w którym postawiono na czytelną metaforę i dynamiczny montaż, pozwolił uzyskać jasny przekaz dotyczący efektywności jego działania.  Scenariusz pokazuje emocje bohaterek związane ze dyskomfortem spowodowanym wzdęciami, ale nie tylko - w unikalny i nienachalny sposób zwraca uwagę na przyczynę tych emocji. Służy do tego sprytny zabieg typograficzny - symbolem fizycznych objawów wzdęć jest powiększająca się litera “O” w napisach na ekranie.

To nie pierwszy projekt realizowany dla koncernu BERLIN-CHEMIE. Hand Made odpowiadała za koncept kreatywny i nadzór nad realizacją reklamy telewizyjnej dla leku Prostamol UNO.

Agencja ma duże doświadczenie w projektowaniu kampanii telewizyjnych. Wewnętrzne studio umożliwia nadzór nad produkcją, budżetem reklamowym, jak również postprodukcję materiałów. Studio tworzy wszelkiego typu materiały 2D i 3D, wizualizacje, animacje, wideo, a także kompleksowe spoty reklamowe.

Źródło: Hand Made

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Panasonic: aktualizacja oprogramowania aparatu Lumix S5II i S5IIX
Panasonic wprowadza istotną aktualizację oprogramowania sprzętowego dla LUMIX S5II oraz S5IIX, swoich pełnoklatkowych aparatów bezlusterkowych. Nie tylko usprawnia ona fotografowanie, ale również zwiększa możliwości udostępniania zdjęć i filmów.
Płyty Swedboard w ofercie Sico Print Solutions
SICO Print Solutions, dostawca rozwiązań do druku cyfrowego, z przyjemnością ogłasza nawiązanie współpracy z firmą SWEDBOARD, producentem ekologicznych płyt kartonowych z rdzeniem przypominającym strukturę zagęszczonego plastra miodu. Ta współpraca pozwoli SICO Print Solutions oferować swoim klientom nowe, zrównoważone rozwiązania, które...
Firma Lavazza bezprzetargowo przedłużyła umowę ramową z NAV agency.
Allegro z międzynarodową platformą komunikacji
Allegro ogłasza ewolucję komunikacyjną marki. Idea kreatywna i hasło „Jak tak, to Allegro” skupiają się na różnorodności kategorii i szerokim wyborze produktów na platformie, które odzwierciedlają codzienne potrzeby, wyzwania i plany  współczesnych konsumentów.
Cofające się streamy w promocji filmu Omen
W ramach promocji filmu “Omen: Początek” studia 20th Century widzowie Twitcha mogli oglądać wyjątkowe transmisje. Podczas ich trwania zaaranżowane zostały problemy techniczne powodujące cofanie się całego materiału. W kampanii wzięli udział popularni twórcy gamingowi: Seto, Kamyk oraz Pago. 
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764