logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Portfolio: Eventy 180heartbeats + Jung v Matt pracują dla Fulbright Polska

  PR 15.02.2019, przeczytano 385 razy
ilustracjastrzałka

Eventy 180heartbeats + Jung v Matt pozyskały nowego klienta - Polsko-Amerykańską Komisję Fulbrighta. To kolejne wydarzenie agencji zorganizowane w stylu TEDx.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/portfolio%3A-eventy-180heartbeats-%2B-jung-v-matt-pracuja-dla-fulbright-polska,381255,artykul.html

Fulbright Polska konferencją TEDx Fulbright Warsaw zaingurowała 60-lecie istnienia Programu w Polsce. Na uczestników czekała duża dawka inspiracji, motywacji i wiedzy - hasłem przewodnim przemówień było „Be Bold. Never Regular”. 180 odpowiadała za realizację pomysłu autorstwa fundacji oraz wsparła ją produkcji wydarzenia, w którym uczestniczyło 150 osób. Był to kolejny event agencji nawiązujący do idei TEDx - wcześniej zorganizowała m.in. krajową edycję TEDx Warsaw.

Polsko-Amerykańska Komisja Fulbrighta to fundacja edukacyjna, której głównym zadaniem jest administrowanie Programem Fulbrighta w Polsce adresowanym do uczniów i studentów.

ilustracjastrzałka

Źródło: 180heartbeats + Jung v Matt

www.180hb.com

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Continental poszerzył współpracę z Mediacom
Współpraca pomiędzy MediaCom Warszawa i Continental uległa poszerzeniu - Mediacom Beyond Advertising (MBA) obsługuje teraz budżet influencer marketingowy tego marketera. Obecnie trwa pierwsza kampania influencer marketingowa przygotowana przez MBA dla Continental. W akcji wezmą udział: Patryk Mikiciuk, Kameralnie, ReZigiusz, Wheel with it i Jack Gadovsky.
Awans i nowy dział strategii w Imagine
Zmiany w zespole IMAGINE: Paweł Smolarz awansuje na szefa działu client service,  a Justyna Izydorczyk będzie budowała dział strategii.
Bazarnik w gronie Członków PIAP
Bazarnik to nowa firma Członkowska, która przystąpiła do Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych w kwietniu br.
Epson: pokaz najnowszych urządzeń do druku fotograficznego na Film Video Foto 2019
Tegoroczna edycja najstarszej imprezy w branży fotograficznej i filmowej w Polsce, zostanie zorganizowana od 23 do 25 maja w Łodzi. Na targach oczywiście nie zabraknie firmy Epson, która zaprezentuje najnowsze rozwiązania z zakresu druku fotograficznego.
Monday - agencja komunikacji rozpoczyna współpracę w zakresie PR i digital z nowymi klientami z obszaru gamingu. Do portfolio dołączają wydawcy gier Ubisoft oraz Quantic Dream.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764