logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Portfolio: Gong, Value Media i Salestube z kampanią Orange Flex

  PR 08.05.2024, przeczytano 399 razy
ilustracjastrzałka

Orange Polska rozpoczął nową kampanię oferty subskrypcyjnej Orange Flex. Jej launch wpisuje się w globalny format komunikacyjny „Orange tu jest”, który w Polsce swoją premierę miał z początkiem kwietnia br. i w przekazie zaznacza, że Orange jest blisko ludzi i ich potrzeb. Za strategię, planowanie i zakup mediów odpowiada agencja Value Media we współpracy ze spółką MarTech & e-commerce connected Salestube. Agencja GONG odpowiada za koncept kreatywny platformy komunikacyjnej, kreacje wideo raz display. Agencje należące do Group One pracują w modelu House of Communication łącząc kompetencje mediowe i kreatywne pod jednym dachem.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/portfolio%3A-gong%2C-value-media-i-salestube-z-kampania-orange-flex,404119,artykul.html

Wystarczy, że masz wsparcie swoje i swoich bliskich – to przekaz, który możemy usłyszeć w najnowszych spotach, które promują usługę Orange Flex. Ukazuje ona ludzi poprzez sytuacje, które postrzegane są przez część społeczeństwa jako nieoczywiste czy kontrowersyjne. Kluczowe w tych momentach jest więc otrzymanie pozytywnej informacji, że to, co robimy, jest okay. Dlatego z pomocą naszym bohaterom przychodzi usługa Orange Flex, dzięki której niezależnie od sytuacji można być w kontakcie ze swoimi bliskimi i to na wielu różnych urządzeniach jednocześnie. Autorem platformy komunikacyjnej jest agencja GONG, która przygotowała kreacje wykorzystane w kampanii oferty Orange Flex.

W zeszłorocznej kampanii Orange Flex pokazywaliśmy, że warto się od siebie odczepić i uwierzyć, że każdy z nas jest wystarczający. Teraz nasi bohaterowie już to wiedzą. A Orange Flex nadal towarzyszy im w każdej sytuacji i jest łącznikiem z bliskimi, którzy zawsze mogą zaoferować wsparcie

Kamil Majewski, Associate Creative Director z agencji GONG

Strategia mediowa najnowszej kampanii “Orange Flex wystarczy” została przygotowana, aby zmaksymalizować dotarcie i zbudować szeroką świadomości oferty. W kampanii główna uwaga została skierowana na spoty video, które wykorzystywane są na platformach YouTube, TikTok, AddressableTV, a także w kinie. Ponadto realizowane są działania OOH, display, programmatic, działania afiliacyjne oraz SEM. Działania Paid Social realizowane są przez Follow Agency.  

Za strategię, planowanie i zakup mediów odpowiada Value Media we współpracy ze spółką MarTech & e-commerce connected Salestube, a za platformę komunikacji odpowiada agencja GONG. Należące do Group One agencje pracują w modelu House of Communication łącząc kompetencje mediowe i kreatywne pod jednym dachem.

Reżyserem spotów został Tomasz Knittel, za produkcję odpowiada Tyrka Studio, za postprodukcję – Chimney Poland, a za udźwiękowienie – Lunapark.

Źródło: Group One

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Havas wprowadza strategię Converged
Agencja mediowa Havas, kluczowy partner biznesowy w zakresie zintegrowanych rozwiązań komunikacyjnych, ogłosiła wprowadzenie innowacyjnych zmian w obszarze strategii oraz inwestycji, aby odpowiedzieć na stale rosnące potrzeby klientów.
Endless profrekwencyjnie dla fundacji Alliance4Europe
Endless zrealizowała kampanię profrekwencyjną do Parlamentu Europejskiego na zlecenie fundacji Alliance4Europe. Agencja jest odpowiedzialna zarówno za ideę strategiczną, jak i kreatywną.
Makłowicz znów inspiruje w kampanii Browaru Fortuna
Trwa kampania piw marki Miłosław&Makłowicz ArcyIPA i premierowego ArcyLager z portfolio Browaru Fortuna. To seria współtworzona z Robertem Makłowiczem. Za realizację odpowiada agencja Pomarańcza.
Timecode: rebranding na 20-lecie
Dom produkcyjny Timecode Film Production świętuje w tym roku 20-lecie swojej działalności. Z okazji jubileuszu Timecode zaprezentował nowe logo i komunikację wizualną.
Akcjonariat pracowniczy w agencji Verbum
Notowana na giełdzie agencja MPL VERBUM SA wprowadza program, w ramach którego pracownicy będą mogli stać się współwłaścicielami firmy. Program ESOP (Employee Stock Option Plan) umożliwi im nabycie udziałów firmy na preferencyjnych warunkach, co jest elementem strategii wzmacniania motywacji i lojalności kluczowych członków zespołu. W ramach programu...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764