logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Portfolio: Group One z kampanią 360 dla firmy Walmark

  PR 22.08.2019, przeczytano 466 razy
ilustracjastrzałka

Firma Walmark w drodze przetargu wybrała do współpracy przy marce Marsjanki agencje należące do grupy komunikacyjnej Group One: Mediaplus, SalesTube, Serviceplan Health i Labcon. 19 sierpnia ruszyła kampania 360 komunikująca nowość na rynku: Marsjanki FUTURA.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/portfolio%3A-group-one-z-kampania-360-dla-firmy-walmark-,383678,artykul.html

Firma Walmark, producent suplementów diety, od 20 lat prowadzi w Polsce sprzedaż jednej  ze swoich najpopularniejszych marek suplementów diety - Marsjanki. Nową linię Marsjanki FUTURA tworzą trzy produkty różniące się pod kątem doboru składników, przeznaczone do wspierania prawidłowego rozwoju dzieci w zależności od grupy wiekowej. Wprowadzeniu 3 nowych produktów Marsjanki FUTURA towarzyszy hasło “Aby pewnego dnia nas przerosły”.

Przetarg na obsługę kampanii nowych Marsjanek FUTURA wygrały cztery agencje należące do Group One. Wyróżniło je kompleksowe podejście do oferty łączącej strategię, kreację, media oraz PR. Mediplus odpowiada za opracowanie strategii i działania digital, Sales Tube za działania SEO, SEM, programmatic i kampanię paid social. Serviceplan Health zrealizuje aktywacja dla konsumentów oraz konkurs z wykorzystaniem Instagrama, natomiast agencja Labcon odpowiedzialna jest za działania PR i współpracę z Influencerami.

- Stawiamy na synergię działań komunikacyjnych pod jednym dachem i bliską współpracę zespołów eksperckich w oparciu o nasz autorski framework. Dzięki temu nasze oferty wyróżniają się tak kompleksową i przemyślaną propozycją działań, które są wynikową jednej strategii. Tak było i w tym przetargu, który jest przykładem na skuteczność naszego podejścia, w którym jako one team stawiamy na biznesową zmianę klientów na każdym etapie współpracy - mówi Bartłomiej Kamiński, Dyrektor Zarządzający Mediaplus.

Kampania Marsjanki FUTURA skierowana jest  do świadomych rodziców, którzy mają wiedzę na temat suplementów diety i holistyczne podejście do zdrowia, oraz są silnie skoncentrowani na przyszłości i rozwoju swoich dzieci.

Źródło: Group One

www.groupone.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Awans Pawła Kowalewskiego w  Międzynarodowym Stowarzyszeniu Reklamy IAA Global
Paweł Kowalewski, malarz, członek legendarnej Gruppy, wykładowca na wydziale wzornictwa warszawskiej ASP, właściciel agencji Communication Unlimited, został wybrany na stanowisko Vice President Creativity Międzynarodowego Stowarzyszenia Reklamy IAA Global.
Bogdan Sosnowski dołącza do Magnatalenta
W ostatnim czasie do MagnaTalenta – agencji oferującej usługi m.in. z zakresu budowania marek osobistych i employer brandingu dołączył Bogdan Sosnowski. Będzie on odpowiadał za programy rozwojowe dla klientów agencji, ich kompetencje miękkie oraz zarządzanie zespołami zdalnymi. Rozszerza tym samym portfolio usług oferowanych przez MagnaTalenta.
Black Friday - konsumenci nie rezygnują z zakupów mimo pandemii
Coroczne święto handlu, przypadające 27 listopada, niezmiennie przyciąga rzesze klientów. Wszystko wskazuje na to, że nie inaczej będzie w tym roku – zakupy planuje 62% konsumentów.  Jak kształtują się preferencje klientów e-commerców związanych z branżą home? Prognozami dzieli się platforma Homebook.pl.
Rusza kampania społeczna „#Nieprzesadzam”
Babbel – platforma do nauki języków obcych wraz z fundacją Centrum Praw Kobiet przygotowała specjalną kampanię, mającą na celu zwiększenie świadomości wokół agresji językowej. Akcja związana jest z Międzynarodowym Dniem Eliminacji Przemocy wobec Kobiet, który obchodzony jest 25. listopada. Ma na celu uświadomienie, że przemoc wobec kobiet to nie tylko...
„Nie ma że głowa boli” - nowa kampania marki Apap
Marka leku przeciwbólowego Apap z portfolio USP Zdrowie startuje z nową odsłoną kampanii „Ani chwili nie trać na ból” przygotowanej przez agencję AżTuNagle
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764