logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Portfolio: Hand Made - Event dla Weber Saint-Gobain

  PR 28.02.2020, przeczytano 649 razy
strzałkistrzałka
Hand Made - Event dla Weber Saint-Gobain ZOBACZ ILUSTRACJE

Agencja reklamowa Hand Made odpowiada za koncept kreatywny i realizację jubileuszu firmy Weber Saint-Gobain Polska. Marka już od 25 lat wraz ze swoimi Partnerami współtworzy na polskim rynku obiekty budowlane i zapewnia komfort dzięki materiałom budowlanym Weber.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/portfolio%3A-hand-made---event-dla-weber-saint-gobain,385867,artykul.html

W styczniu 2020 roku w Vienna House Andel’s w Łodzi marka Weber świętowała swoją 25-letnią obecność na polskim rynku. Z tej okazji Hand Made przygotowała szczególne wydarzenie dla jej Partnerów, z którymi współpracuje już od wielu lat. Oprócz części merytorycznej poświęconej podsumowaniu osiągnięć firmy, agencja Hand Made zadbała o wyjątkową oprawę Gali 25-lecia i wieczornych atrakcji. Uroczystemu wieczorowi połączonemu z kolacją towarzyszyły estetyczne doznania w postaci występów artystycznych, scenografii florystycznej, niezwykłych kwiatowych wizualizacji i muzyki.

W trakcie jubileuszowej Gali marka Weber doceniła swoich Partnerów. Przedstawiciele wyróżnionych firm otrzymali specjalnie zaprojektowane złote statuetki w kształcie liści monstery – rośliny, która była głównym motywem wyjątkowych, kwiatowych dekoracji na Gali 25-lecia.

Salę balową w hotelu na ten jeden wieczór zalała tropikalna roślinność oraz złote i czarne dekoracje, które stworzyły elegancką, ciepłą atmosferę.

- Rośliny to otoczenie, w którym czujemy się naturalnie i komfortowo. Tworząc aranżację w stylu jungle glamour, chcieliśmy w symboliczny sposób pokazać naszym Klientom, że są dla nas ważni, jesteśmy blisko nich, troszczymy się o ich potrzeby i chcemy na nie odpowiadać zapewniając wygodę, wsparcie i bezpieczeństwo - mówi Monika Mychlewicz, dyrektor marketingu Weber Saint-Gobain.

Głównym punktem programu Gali 25-lecia Weber Saint-Gobain w Polsce było spektakularne show akrobatyczno-artystyczne krakowskiej grupy Art Color Ballet. Zespół artystów zaprezentował autorski performance wykorzystujący światła UV, muzykę instrumentalną, taniec, bodypainting oraz zjawiskową choreografię.

Oprawę muzyczną wieczoru zapewniły charyzmatyczne i energetyczne artystki z zespołu Ladies of Power, które zagrzewały do tańca, łącząc autorskie brzmienia z najnowszymi, światowymi trendami muzyki klubowej. Wspólne rozmowy i zabawę uprzyjemniała muzyka płynąca z DJskich setów.

Źródło: Hand Made

www.hand-made.pl

Galeria: Hand Made dla Weber Saint-Gobain

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Kanlux, jedna z europejskich firm sektora oświetleniowego, przedłużyła współpracę z krakowską agencją More Bananas. Specjaliści od marketingu zajmują się mediami społecznościowymi śląskiej marki oraz kampaniami Facebook Ads i Google Ads.
Voice Contact Center współpracuje z Allegro w obszarze Customer Experience
Spółka z Grupy OEX wspiera od października 2019 roku najbardziej popularną platformę zakupową  w realizacji strategii excellent customer experience. Odpowiada między innymi za wsparcie procesów biznesowych w obszarze obsługi klienta, kampanii komercyjnych i marketingowych oraz za budowanie katalogu produktów na platformie.
Karolina Studzińska w 19 Południku
Z początkiem czerwca br. do zespołu 19 Południka dołączyła Karolina Studzińska, obejmując stanowisko Project Managera. Jest odpowiedzialna za kompleksowe zarządzanie projektami obsługiwanych przez agencję klientów.
Serviceplan Health autorem kolejnej kampanii dla marki Biotebal
Serviceplan Health (Group One) - warszawski oddział międzynarodowej grupy specjalizującej się w komunikacji marketingowej w kategorii zdrowia, realizuje kolejny projekt  dla  marki Biotebal z portfolio Polpharma S.A. Za koncepcję kreatywną i nadzór nad realizacją kampanii, pod kierunkiem zespołu Serviceplan Health, po raz trzeci z rzędu odpowiada agencja kreatywna Change...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764