logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Portfolio: Hand Made z kampanią dla marki Duda

  PR 29.04.2025, przeczytano 330 razy
ilustracja

Agencja reklamowa Hand Made realizuje działania w ramach najnowszej kampanii marki Duda. W wyniku wygranego przetargu agencja odpowiada między innymi za kampanię telewizyjną oraz kompleksową organizację loterii.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/portfolio%3A-hand-made-z-kampania-dla-marki-duda,408606,artykul.html

Marka Duda rusza z szerokimi działaniami reklamowymi i przechodzi rebranding. W ramach współpracy Hand Made odpowiada za kampanię telewizyjną - w tym scenariusze spotów, produkcję oraz postprodukcję spotów. Działania reklamowe zostaną wzmocnione loterią promocyjną.

Zależało nam, żeby pokazać wachlarz produktów – i to nie tylko w końcowym packshocie. Połączyliśmy więc animację z apetycznymi ujęciami potraw i od początku wiedzieliśmy, że efekt będzie świetny! Plan dopełniły też ujęcia dedykowane social mediom z udziałem wszystkich naszych bohaterów. Dodatkowo, skomponowaliśmy dedykowany utwór, który oddaje klimat produkcji.

Magda Ludwig
Agency Producer w Hand Made

Tworząc scenariusze, skorzystaliśmy z elementów nowej szaty graficznej opakowań. Finalnie stworzyliśmy sześć spotów – każdy dedykowany innej kategorii wędlin, z unikalnym bohaterem i własnym kodem kolorystycznym. Taki podział pozwolił nam uporządkować portfolio produktów i nadać każdemu z nich wyrazisty, indywidualny charakter.

Agnieszka Trzeciak
Creative Director w Hand Made

Źródło: Hand Made

hand-made.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Mieszanka Krakowska w kampanii Wawel
Wawel, producent kultowych galaretek w czekoladzie Mieszanka Krakowska, wprowadza nowy smak i startuje z kampanią reklamową, obejmującą spot telewizyjny przygotowany z wykorzystaniem AI, działania digital, PR i in-store.
Nowe studio w Stowarzyszeniu Producentów Reklamowych
Do grona członków Stowarzyszenia Producentów Reklamowych (SPR) dołączył niezależny dom produkcyjny Sugar Free, specjalizujący się w realizacjach digital i branded content.
Fabrizio Romano ogłasza transfery w kampanii STS
STS rusza z „Misjami”, czyli wielką akcją promocyjną dla graczy, w której pula nagród wyniesie aż 5 mln zł. To najwyższa w historii zakładów bukmacherskich w Polsce kwota przekazana graczom w ramach jednej akcji bonusowej. Ten rekordowy transfer gotówki ogłosił w mediach sam Fabrizio Romano ze swoim słynnym hasłem „Here we...
SEXEDPL z kampanią do nauczycieli
Rusza kolejna odsłona kampanii „Ciało obce”, realizowana przez fundację SEXEDPL we współpracy z agencją Ancymony (*ancy). Przekaz? Jeśli jesteście nauczycielami i szukacie dobrych narzędzi do prowadzenia zajęć z zakresu edukacji seksualnej, to właśnie je znaleźliście!
Agencja ANDO zrealizuje kampanię „Niepełnosprawny, czyli jaki”
Fundacja Avalon, jedna z największych organizacji w Polsce wspierających osoby z niepełnosprawnościami i przewlekle chore, ogłasza wynik konkursu na agencję współpracującą przy kolejnej swojej kampanii społecznej planowanej na koniec tego roku. Kampania zrealizowana zostanie wspólnie z Agencją Nie Do Ogarnięcia (ANDO).
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2025 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764