logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Patronat Signs.pl: I ​​love Marketing & Technology: konferencja już w kwietniu

   16.03.2024, przeczytano 1021 razy
ilustracja

Od 16 do 18 kwietnia 2024 w Warszawie odbędzie się XVII edycja konferencji marketingowej – I ​​love Marketing & Technology. Marketerki i marketerzy z całego kraju spotkają się ponownie stacjonarnie w Warszawie, w Multikinie Złote Tarasy. 


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/patronat-signs.pl%3A-i-%E2%80%8B%E2%80%8Blove%C2%A0marketing-and-technology%3A-konferencja-juz-w-kwietniu,403482,artykul.html

Wydarzenie zgromadzi około 1500 uczestników, którzy będą mieli okazję posłuchać 36. wystąpień. I ❤ Marketing & Technology to dawka skondensowanej wiedzy, bo każdy prelegent ma na przekazanie cennych wskazówek jedynie 18 minut. Dzięki temu musi maksymalnie wykorzystać czas i skupić się na tym, co naprawdę istotne.

Prelegentki i prelegenci rywalizują między sobą o miano najlepszego wystąpienia, a o ich wynagrodzeniu decyduje publiczność, która ocenia wszystkie prelekcje. Uzupełnieniem prezentacji będą panele dyskusyjne, podczas których występujący odpowiedzą na pytania uczestników.

Konferencja została podzielona na trzy ścieżki tematyczne:

  • 16 kwietnia – I ❤ social media
  • 17 kwietnia – I ❤ marketing
  • 18 kwietnia – I ❤ AI 

Uczestnicy mają do wyboru bilet na jeden dzień eventu lub wejściówkę 3-dniową – dzięki temu mają szansę na dopasowanie tematyki wystąpień do swoich potrzeb i preferencji. Co więcej, program swojego wyjazdu mogą dopełnić szkoleniami, które organizowane są w tym samym tygodniu, a mianowicie:

  • 15 kwietnia – Social Media Manager
  • 16 kwietnia – AI w marketingu
  • 17 kwietnia – Jak tworzyć teksty, które sprzedają 
  • 18 kwietnia – Influencer Marketing

A co z wymianą doświadczeń? Osoby liczące na żywy networking na pewno nie poczują się zawiedzione. Zaletą konferencji jest również to, że spotykają się na niej przedstawiciele zarówno korporacji, MŚP, jak i agencji marketingowych, dzięki czemu wiele spotkań biznesowych można odbyć w czasie samego wydarzenia.

Wydarzenie objęte jest patronatem medialnym Signs.pl.

  • Szczegółowe informacje o wydarzeniu dostępne są na stronie ilovemkt.pl.

Źródło: Sprawny Marketing

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

AI w kampanii SOS Wioski Dziecięce
Jak mogłyby wyglądać szkoły w Zimbabwe dzięki wsparciu darczyńców Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce? SUPERMASSIVE pomaga to sobie wyobrazić. W najnowszej kampanii Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce zderza obraz szkół, które mogą powstać dzięki zebranym środkom, z ich obecnym stanem. Sceny w spocie zostały zarówno stworzone od podstaw,...
Logo Superbet na koszulkach GKS Katowice
Historyczny awans do ekstraklasy po blisko 20 latach niebytu w elicie, perspektywa przeprowadzki na nowoczesny stadion oraz ogłoszenie nowego sponsora głównego. Kibice GKS Katowice mogą ostatnio czuć się ostatnio jak we śnie, ale nie muszą się budzić. To prawda, że GieKSa właśnie podpisała trzyletnią umowę z Superbet, rekordową w historii klubu! – Obejmujemy...
STS przedłużył umowę z Rakowem Częstochowa. W ramach kontraktu zawartego na dwa lata, marka pozostaje oficjalnym sponsorem i bukmacherem klubu z Częstochowy zwiększając jednak swoje zaangażowanie pod względem wartości umowy oraz świadczeń marketingowych.
PZU sponsorem 81. Tour de Pologne
PZU został Sponsorem Oficjalnym 81. Tour de Pologne UCI World Tour 2024. Największy polski ubezpieczyciel jest też sponsorem oficjalnym jednej z najważniejszych klasyfikacji wyścigu - Klasyfikacji Górskiej.
Agnieszka Sienkiewicz z córką w kampanii Bioliq
Marka Bioliq (Aflofarm Farmacja Polska) z dumą prezentuje najnowszy spot reklamowy swojego bestsellerowego produktu – intensywnego serum rewitalizującego. Kampanię reklamową wyróżnia wyjątkowa obsada, w reklamie wystąpiła bowiem popularna aktorka Agnieszka Sienkiewicz wraz ze swoją uroczą córeczką Zosią.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764