logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Portfolio: ICE z nową strategią komunikacji od Hand Made

  PR 18.10.2019, przeczytano 606 razy
ilustracja

Centrum Kongresowe ICE Kraków odświeża strategię komunikacji, którą będzie wdrażać w latach 2020-2025. Twórcą kompleksowej koncepcji jest krakowska agencja reklamowa Hand Made, która dostarczyła zwycięską ideę i wizję kolejnych pięciu lat dla tego niezwykłego miejsca na mapie Krakowa.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/portfolio%3A-ice-z-nowa-strategia-komunikacji-od-hand-made,384395,artykul.html

- Agencja Hand Made doskonale zidentyfikowała istotę Centrum Kongresowego ICE Kraków, wyznaczając świeżą strategię komunikacji pod hasłem „Together”. Dlaczego „Together"? Bo za ICE Kraków stoją ludzie z różnych branż z całego świata, którzy jednoczą się we wspólnym celu – organizacji różnych wydarzeń kulturalnych, społecznych i biznesowych, takich jak kongresy, konferencje i eventy marketingowe. Zarówno nasi klienci, dostawcy usług, lokalna branża, jak i uczestnicy wydarzeń tworzą to miejsce razem z nami, dlatego też hasło „Together” idealnie trafiło w nasze oczekiwania. Bez ludzi ICE Kraków to tylko budynek. - mówi Izabela Helbin, dyrektor Krakowskiego Biura Festiwalowego, które jest operatorem Centrum Kongresowego ICE Kraków. - Od początku istnienia intensywnie rozwijamy cykl koncertów muzyki klasycznej klasy premium o nazwie „ICE Classic", odpowiadamy za biznesową sieć „Kraków Network", która obecnie liczy 600 członków, a jej celem jest przyciąganie do Krakowa nowych imprez oraz współpraca w obszarze krakowskiej branży spotkań. Organizujemy także cykl rodzinnych pikników „Dzień dobry ICE Kraków" – z największym placem zabaw w mieście oraz projekt „Power of 4", polegający na współpracy czterech dużych miast w celu pozyskiwania dla Polski międzynarodowych wydarzeń. Te wszystkie zadania realizujemy we współpracy z ponad setką podmiotów, dlatego podkreślenie, że działamy RAZEM, było dla nas kluczowe. - dodaje Helbin.

W ramach współpracy z KBF, operatorem obiektu, Hand Made odpowiada również za projekt kreacji graficznej i nową odsłonę identyfikacji wizualnej. Odświeżona została też komunikacja związana z obchodami 5-lecia ICE Kraków w social mediach. W zakres prac agencji wchodzą projekty BTL oraz projekty digitalowe.

ilustracjastrzałka

ilustracjastrzałka

ilustracjastrzałka

ilustracjastrzałka

ilustracjastrzałka

Źródło: Hand Made

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Voice Contact Center współpracuje z Allegro w obszarze Customer Experience
Spółka z Grupy OEX wspiera od października 2019 roku najbardziej popularną platformę zakupową  w realizacji strategii excellent customer experience. Odpowiada między innymi za wsparcie procesów biznesowych w obszarze obsługi klienta, kampanii komercyjnych i marketingowych oraz za budowanie katalogu produktów na platformie.
Karolina Studzińska w 19 Południku
Z początkiem czerwca br. do zespołu 19 Południka dołączyła Karolina Studzińska, obejmując stanowisko Project Managera. Jest odpowiedzialna za kompleksowe zarządzanie projektami obsługiwanych przez agencję klientów.
Serviceplan Health autorem kolejnej kampanii dla marki Biotebal
Serviceplan Health (Group One) - warszawski oddział międzynarodowej grupy specjalizującej się w komunikacji marketingowej w kategorii zdrowia, realizuje kolejny projekt  dla  marki Biotebal z portfolio Polpharma S.A. Za koncepcję kreatywną i nadzór nad realizacją kampanii, pod kierunkiem zespołu Serviceplan Health, po raz trzeci z rzędu odpowiada agencja kreatywna...
24/7Communication wzmacnia kompetencje w sektorze Healthcare
W czerwcu do zespołu agencji 24/7Communication dołączyła Barbara Wyszyńska, która objęła stanowisko Senior Account Managera w zespole dedykowanym pracy z klientami z obszaru Healthcare i Lidera Praktyki Healthcare. Nowa menadżer będzie odpowiedzialna za strategiczne doradztwo i zarządzanie projektami komunikacji korporacyjnej dla Klientów agencji.
Forbet dalej gra z Hutnikiem Warszawa
Hutnik Warszawa porozumiał się w sprawie dalszej współpracy z forBET, jedną z największych firm bukmacherskich w kraju. Umowa zostanie przedłużona na sezon 2020/2021.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764