logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Portfolio: Imagine Nation - Partner CxO Summit & Gala Partner Awards 2019

  PR 19.04.2019, przeczytano 400 razy
ilustracjastrzałka

15 kwietnia br. w Hotelu Double Tree by Hilton w Łodzi, odbyła się konferencja oraz gala wręczenia nagród Partner CxO Summit & Partner Awards 2019. Wśród uczestników znaleźli się klienci i partnerzy oraz przedstawiciele firm należących do rodziny Dell Technologies. Za kompleksową realizację wszystkich działań trzeci rok z rzędu odpowiadała agencja Imagine Nation.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/portfolio%3A-imagine-nation---partner-cxo-summit-and-gala-partner-awards-2019,382190,artykul.html

W ramach konferencji Partner CxO Summit specjaliści oraz partnerzy Dell Technologies dyskutowali na temat partnerstwa w biznesie, dzieląc się swoją strategią i planami rozwojowymi. Podczas gali wieczornej Partner Awards 2019 nagrodzono statuetkami najlepsze polskie firmy partnerskie.

W tegorocznym spotkaniu wzięli udział członkowie Zarządu Dell Technologies Polska w tym m.in.: Dariusz Piotrowski, General Manager, Dariusz Okrasa, Senior Channel Sales Manager, Marcin Morawski, Country Marketing Manager, a także prezesi oraz członkowie zarządu firm partnerskich Dell Technologies.  W wydarzeniu uczestniczyło ponad 150 gości. Gospodarzem uroczystości był Dariusz Okrasa, który prowadził konferencję oraz uroczystą część wieczorną.  Jury przyznało nagrody w 12 kategoriach.

ilustracjastrzałka

Imagine Nation była odpowiedzialna za koncepcję kreatywną i kompleksową organizację wydarzenia, w tym logistykę oraz nadzór nad przebiegiem realizacji. Agencja zajęła się produkcją materiałów multimedialnych emitowanych podczas gali, a także przygotowaniem konferencji w sali kinowej Wytwórni Łódzkiej. Dodatkowo do zadań agencji należała produkcja statuetek, a także wyreżyserowanie, nagłośnienie oraz oświetlenie wydarzenia.  Imagine Nation współpracuje z Dell Technologies Polska od połowy roku 2016.

Źródło: Imagine Nation

www.imagine-nation.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Plakaty kubańskie lat 60. i 70. na tle twórczości plakatowej w Polsce i Czechosłowacji
Wystawa w Muzeum Plakatu w Wilanowie prezentuje wybór 169 plakatów z Kuby, Czechosłowacji i Polski z lat 60. i 70. XX wieku. Układ dzieł na ekspozycji umożliwi publiczności porównanie rozmaitych koncepcji i stylistyk artystycznych oraz sposobów i technik druku w podobnych lub wręcz tych samych tematach podejmowanych przez artystów z krajów...
20-lecie Galerii Rusz w Muzeum Plakatu w Wilanowie
Prezentacja dokumentacji 150 prac z dorobku artystów Joanny Górskiej i Rafała Góralskiego, tworzących od sierpnia 1999 roku sztukę, która ma poRUSZać i prowowokować do myślenia. Zapraszamy do zapoznania  z wyborem 150 prac z 20-letniej działalności Galerii Rusz, które będą prezentowane na ekranie w Galerii Format B1.
Przejdźmy na Ty w różnych stylach – nowa kampania Tyskiego
19 sierpnia br. ruszyła nowa kampania telewizyjna marki Tyskie „Przejdźmy na Ty w różnych stylach”, w której pojawiają się trzy Tyskie nowości – Pszenne, Pilzne i Palone.  Spot można zobaczyć w telewizji i internecie. Kampania potrwa do końca roku.
Agencja będzie odpowiadać za przygotowanie strategii kreatywnej i wdrożenie nowej platformy komunikacji w kanałach online należących do serwisu prezentującego oferty sprzedaży i wynajmu nieruchomości. CTM będzie również wspierać kreatywnie działania z zakresu performance marketingu i zajmie się realizacją spotu promocyjnego przeznaczonego do kanałów digitalowych.
Nowości od Canon na Festiwaludruku.pl
Tradycyjnie już w połowie września (18-19.09) przedstawiciele branży poligraficznej i reklamowej spotkają się w warszawskiej hali EXPO XXI. FestiwalDruku.pl to bowiem jedno z największych wydarzeń poświęconych kreatywnym rozwiązaniom poligraficznym dla niemal każdej branży. W tym roku gwiazdą na stoisku Canon (stoisko E5) będzie najnowsza wersja drukarki rolowej Océ...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764