logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Portfolio: Imagine Nation - Partner CxO Summit & Gala Partner Awards 2019

  PR 19.04.2019, przeczytano 356 razy
ilustracjastrzałka

15 kwietnia br. w Hotelu Double Tree by Hilton w Łodzi, odbyła się konferencja oraz gala wręczenia nagród Partner CxO Summit & Partner Awards 2019. Wśród uczestników znaleźli się klienci i partnerzy oraz przedstawiciele firm należących do rodziny Dell Technologies. Za kompleksową realizację wszystkich działań trzeci rok z rzędu odpowiadała agencja Imagine Nation.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/portfolio%3A-imagine-nation---partner-cxo-summit-and-gala-partner-awards-2019,382190,artykul.html

W ramach konferencji Partner CxO Summit specjaliści oraz partnerzy Dell Technologies dyskutowali na temat partnerstwa w biznesie, dzieląc się swoją strategią i planami rozwojowymi. Podczas gali wieczornej Partner Awards 2019 nagrodzono statuetkami najlepsze polskie firmy partnerskie.

W tegorocznym spotkaniu wzięli udział członkowie Zarządu Dell Technologies Polska w tym m.in.: Dariusz Piotrowski, General Manager, Dariusz Okrasa, Senior Channel Sales Manager, Marcin Morawski, Country Marketing Manager, a także prezesi oraz członkowie zarządu firm partnerskich Dell Technologies.  W wydarzeniu uczestniczyło ponad 150 gości. Gospodarzem uroczystości był Dariusz Okrasa, który prowadził konferencję oraz uroczystą część wieczorną.  Jury przyznało nagrody w 12 kategoriach.

ilustracjastrzałka

Imagine Nation była odpowiedzialna za koncepcję kreatywną i kompleksową organizację wydarzenia, w tym logistykę oraz nadzór nad przebiegiem realizacji. Agencja zajęła się produkcją materiałów multimedialnych emitowanych podczas gali, a także przygotowaniem konferencji w sali kinowej Wytwórni Łódzkiej. Dodatkowo do zadań agencji należała produkcja statuetek, a także wyreżyserowanie, nagłośnienie oraz oświetlenie wydarzenia.  Imagine Nation współpracuje z Dell Technologies Polska od połowy roku 2016.

Źródło: Imagine Nation

www.imagine-nation.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Relacja STGU z Łódź Design Festival 2019
STGU odwiedziło Łódź Design Festival 2019 – hasło tegorocznej edycji to „dobre życie”. W świetle ostatnich alarmujących doniesień o dramatycznym stanie naszego środowiska naturalnego, hasło „dobre” jednoznacznie przywodzi na myśl „harmonijne, etyczne”, zamiast powiedzmy „luksusowe” czy „wygodne”. I rzeczywiście...
#Wciążzmieniamy – Coca-Cola kontra problemy środowiskowe i społeczne
Nie chcemy tylko produkować napojów. Chcemy dokonywać realnych zmian – ta myśl towarzyszy nowej kampanii Coca-Cola pod hasłem #WCIĄŻZMIENIAMY. Za jej sprawą marka chce stawić czoła zarówno problemom środowiskowym, jak i społecznym. Polska jest pierwszym krajem, w którym kampania zostanie uruchomiona.
Santander Bank Polska z wyróżnieniem za rebranding
Santander Bank Polska został wyróżniony w kategorii Marka Roku za wzorowo przeprowadzony rebranding i sprawną komunikację marki.
Olympus Tough TG-6: aparat kompaktowy gotowy na każdą przygodę
Olympus TG-6 to najnowszy, jeszcze bardziej funkcjonalny, kompaktowy aparat Tough. Tak jak inne modele z tej serii jest wodoodporny, a także odporny na pył, kurz, mróz, wstrząsy, upadki i zgniatanie. Wytrzymały TG-6 został wyposażony w system czujników, pozwala uchwycić najdrobniejsze szczegóły fotografowanych obiektów, gwarantuje doskonałą kolorystykę...
Sony na Targach Film Video Foto w Łodzi
Już w najbliższy czwartek, 23 maja, rozpoczną się XXII Targi Sprzętu Fotograficznego, Filmowego, Audio-Video oraz Technologii Multimedialnych. Targi w Łodzi to najważniejsze wydarzenie branżowe, które od ponad 20-stu lat przyciąga amatorów nowinek technologicznych. Podczas Targów odbędą się warsztaty, seminaria oraz ciekawe spotkania z ekspertami.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764