logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Portfolio: Impel Visual Solutions - Stacja Citronex w Zgorzelcu

  PR 18.04.2019, przeczytano 983 razy
strzałkistrzałka
Impel Visual Solutions - Stacja Citronex w Zgorzelcu ZOBACZ ILUSTRACJE

Usytuowany w Zgorzelcu Dyskont Paliwowy zajmuje ponad 35 tysięcy metrów kwadratowych. Klienci mają do dyspozycji 24 stanowiska tankowania, market, niedużą kafejkę, restaurację Picaro i cztery tunele myjni dla TIR-ów. Wykończenie zewnętrzne kompleksu zostało wykonane przez Impel Visual Solutions


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/portfolio%3A-impel-visual-solutions---stacja-citronex-w-zgorzelcu,382162,artykul.html

Przy projektowaniu stacji pomyślano o wielu potrzebach klientów. Na przykład w strefie rozrywki dzieci zagrają w gry sterowane nogami, dzięki możliwościom interaktywnego projektora. W tym samym czasie rodzice zatankują auto przy użyciu jednego z nowoczesnych dystrybutorów paliw, skorzystają z oferty restauracji i zrobią zakupy w markecie nawet w niedzielę niehandlową. Stacja jest pomyślana jako miejsce na postój przed wyjazdem na zachód. Usytuowana jest przy węźle autostradowym A4 tuż przy niemieckiej granicy. Citronex planuje budowę kolejnych Dyskontów Paliwowych w kraju.

Marek Gmitrowski, Dyrektor Handlowy Impel Visual Solutions wskazuje najciekawsze technologie użyte przy oznakowaniu Stacji Citronex:

  • Elewacje z płyt ALUCOBOND w kolorze dedykowanym klientowi, na specjalne zamówienie. Pod elewacjami umieszczono izolację termiczną dzięki zastosowaniu układu specjalnych profili.
  • Blenda budynku oraz blendy wiat wykonane z paneli ACM również na specjalne zamówienie.
  • Zadaszenie łączące budynek z wiata osobową na konstrukcji stalowej pokrytej płytami z poliwęglanu komorowego. Mocowanie i wykończenie krawędzi specjalnymi profilami systemowymi, zaprojektowanymi do takich celów.
  • Obudowy słupów z blachy aluminiowej walcowanej, malowane w dwóch kolorach.

Źródło: Impel Visual Solutions

www.impel.pl

Galeria: Oznakowanie stacji benzynowej Citronex w Zgorzelcu


brak ikonki
?

Tekst opublikował użytkownik: Anna_nadobna

Więcej informacji o użytkowniku

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Agencja Peppermint rozszerzyła współpracę z Nowy Adres S.A. Zespół Peppermint odpowiada za wsparcie targów MoneyDays.
Yieldbird dołącza do grona firm członkowskich IAB Polska
Do grona firm członkowskich IAB Polska dołącza Yieldbird – firma specjalizująca się zwiększaniu przychodów z reklam w modelu programmatic.
Danuta Olczyk odpowiada za komunikację They.pl
Danuta Olczyk objęła stanowisko PR & Communication Specialist w agencji marketingowej They.pl, zastępując Joannę Warszawską, która rozstała się z firmą.
Slavoj Żiżek otwiera line-up 26. edycji Golden Drum
Na scenie w Portoroż zobaczymy czterdziestu międzynarodowych prelegentów, w tym czworo Polaków. Wśród gwiazd znajdą się także Jeanette Liendo i Bogdan Draganski.
Maxcom prezentuje nowe logo
Maxcom, polska firma zajmująca się produkcją klasycznych telefonów komórkowych, przedstawiła dziś logotyp. Zmiana komunikacji wizualnej jest elementem nowej strategii marketingowej, której celem jest odświeżenie wizerunku polskiego producenta.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764