logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Portfolio: Impel Visual Solutions - Stacja Citronex w Zgorzelcu

  PR 18.04.2019, przeczytano 785 razy
strzałkistrzałka
Impel Visual Solutions - Stacja Citronex w Zgorzelcu ZOBACZ ILUSTRACJE

Usytuowany w Zgorzelcu Dyskont Paliwowy zajmuje ponad 35 tysięcy metrów kwadratowych. Klienci mają do dyspozycji 24 stanowiska tankowania, market, niedużą kafejkę, restaurację Picaro i cztery tunele myjni dla TIR-ów. Wykończenie zewnętrzne kompleksu zostało wykonane przez Impel Visual Solutions


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/portfolio%3A-impel-visual-solutions---stacja-citronex-w-zgorzelcu,382162,artykul.html

Przy projektowaniu stacji pomyślano o wielu potrzebach klientów. Na przykład w strefie rozrywki dzieci zagrają w gry sterowane nogami, dzięki możliwościom interaktywnego projektora. W tym samym czasie rodzice zatankują auto przy użyciu jednego z nowoczesnych dystrybutorów paliw, skorzystają z oferty restauracji i zrobią zakupy w markecie nawet w niedzielę niehandlową. Stacja jest pomyślana jako miejsce na postój przed wyjazdem na zachód. Usytuowana jest przy węźle autostradowym A4 tuż przy niemieckiej granicy. Citronex planuje budowę kolejnych Dyskontów Paliwowych w kraju.

Marek Gmitrowski, Dyrektor Handlowy Impel Visual Solutions wskazuje najciekawsze technologie użyte przy oznakowaniu Stacji Citronex:

  • Elewacje z płyt ALUCOBOND w kolorze dedykowanym klientowi, na specjalne zamówienie. Pod elewacjami umieszczono izolację termiczną dzięki zastosowaniu układu specjalnych profili.
  • Blenda budynku oraz blendy wiat wykonane z paneli ACM również na specjalne zamówienie.
  • Zadaszenie łączące budynek z wiata osobową na konstrukcji stalowej pokrytej płytami z poliwęglanu komorowego. Mocowanie i wykończenie krawędzi specjalnymi profilami systemowymi, zaprojektowanymi do takich celów.
  • Obudowy słupów z blachy aluminiowej walcowanej, malowane w dwóch kolorach.

Źródło: Impel Visual Solutions

www.impel.pl

Galeria: Oznakowanie stacji benzynowej Citronex w Zgorzelcu


brak ikonki
?

Tekst opublikował użytkownik: Anna_nadobna

Więcej informacji o użytkowniku

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Nie żyje Rosław Szaybo
Nie żyje Rosław Szaybo - grafik, projektant okładek płyt, książek, ilustrator, fotografik. Jego prace zdobią niezliczone okładki płyt m.in. Krzysztofa Komedy, Czesława Niemena, Eltona Johna, Janis Joplin, Roya Orbisona czy Judas Priest.
Bezpieczeństwo współpracy z programem Not Recommend
W każdym biznesie można wymienić najważniejsze cechy przesądzające o udanej współpracy. Należą do nich solidność, jaką powinni wykazywać się kontrahenci, a także bezpośrednio z nią związane poczucie bezpieczeństwa. Zdarza się jednak, że partner biznesowy nie wywiązuje się z ustaleń.
Agencja 180heartbeats + Jung v Matt dołączyła do grona polskich firm, które potrafią tworzyć wysokiej jakości akcje dla Asystenta Google.
W sklepach Kaufland ruszyła akcja SOS Wioski Dziecięce i P&G
Procter & Gamble wraz z siecią sklepów Kaufland oraz Organizacją SOS Wioski Dziecięce ponownie ruszają z akcją „Czyste pomaganie”. Do 12 czerwca kupując produkty Fairy, Ariel, Vizir, Lenor, Ambi Pur w sklepach Kaufland konsumenci pomagają sfinansować posiłki dla dzieci w potrzebie.
Multikino promuje się w aplikacji TikTok
O wyjściu do kina nie decydują już tylko rodzice. Obecnie to młodzi kinomani, którzy mają szeroki dostęp do informacji, kreują wybory. Wykorzystując ten trend i chcąc wyjść naprzeciwko coraz młodszej grupie klientów, Multikino postanowiło do promocji swojej oferty filmowej zaangażować popularnych TikTokerów.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764