logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Portfolio: Kerris z kampanią performance marketing „PayPo? Spoko”

  PR 23.05.2024, przeczytano 281 razy
ilustracja

Polski lider płatności odroczonych skierowanych do sklepów internetowych, prowadzi ogólnopolską kampanię reklamową pod hasłem „PayPo? Spoko”. W ramach jej agencja KERRIS odpowiada za obsługę działań w obszarze performance marketing w social media i rozszerza dotychczasową współpracę o prowadzenie kampanii brand awareness.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/portfolio%3A-kerris-z-kampania-performance-marketing-_paypo-spoko_,404331,artykul.html

Celem kampanii PayPo jest przedstawienie BNPL (Buy Now, Pay Later) jako rozwiązania sprawiającego, że zakupy stają się wygodne i pewne. Idea kampanii opiera się na promowanym przez PayPo smart shoppingu. Kupujący może najpierw sprawdzić produkt, zastanowić się, czy chce go zatrzymać, a zapłacić wygodnie później. Może skorzystać z aktualnych promocji i kupić coś w atrakcyjnej cenie, a także zrobić sobie drobną przyjemność, bez nadwyrężania portfela, rozciągając płatność za zakupy w czasie.

W ramach kampanii „PayPo? Spoko” agencja KERRIS skupia się na prowadzeniu działań performance marketingowych w popularnych serwisach takich jak TikTok, YouTube, Facebook oraz Instagram, aby maksymalizować zasięg i efektywność działań reklamowych PayPo.

Źródło: KERRIS

kerris.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Folie magnetyczne Coala MagForce dostępne w Antalis
Antalis wprowadza na rynek Coala MagForce, folię magnetyczną nowej generacji, która zapewnia większą siłę trzymania przy jednoczesnej redukcji wagi.
21 czerwca br. Shell wystartował z akcją promocyjną, w ramach której klubowicze Shell ClubSmart mogą zaoszczędzić do 40 gr na litrze paliwa. Z oferty można skorzystać przez 7 dni w tygodniu, tankując minimum 10 l wskazanego paliwa. Promocja potrwa do 15 września 2024 r.
Sekretne zakupy zwierząt domowych w kampanii Frisco
Sklep internetowy Frisco poszerza ofertę asortymentową produktów dla zwierząt domowych. Kategoria Dla Zwierząt obejmuje teraz szeroki wybór karm i przysmaków. To odpowiedź na zapotrzebowanie klientów na kompleksowe zakupy online również dla czworonożnych członków rodziny. W nowej kampanii „Sekretne zakupy zwierząt domowych” lider...
AMS: efektywnościowe rozliczanie retargetowanych reklam wideo
Efektywnościowy model rozliczenia Cost Per View (CPV) jest już dostępny w AMS w retargetingu reklamy OOH na urządzenia mobilne i uwzględnia tylko spoty reklamowe obejrzane w całości.
Saatchi & Saatchi kampanią loterii konsumenckiej OBI
Agencja Saatchi & Saatchi (Publicis Groupe) odpowiada za koncept strategiczno-kreatywny oraz realizację materiałów kampanii promującej „Wielką Loterię w aplikacji heyOBI”. Działania obejmują telewizję, social media oraz content video.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764