logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Portfolio: Kohe: Nowa strona dla Fundacji Dziedzictwa Kulturowego

  PR 18.06.2019, przeczytano 327 razy
ilustracjastrzałka

Fundacja Dziedzictwa Kulturowego uruchomiła nowa stronę internetową. Projekt i wdrożenie serwisu powierzono Studio Kohe, które zostało wybrane w procesie przeglądu portfolio i weryfikacji przedstawionych ofert.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/portfolio%3A-kohe%3A-nowa-strona-dla-fundacji-dziedzictwa-kulturowego,382930,artykul.html

Studio kreatywne Kohe było  odpowiedzialne za opracowanie nowego serwisu internetowego Fundacji Dziedzictwa Kulturowego www.dziedzictwo.org. Prace objęły opracowanie strategii, architektury informacji, nowej szaty graficznej oraz wdrożenie serwisu.

- Przyjazny interfejs sprzyja intuicyjnemu poruszaniu się po stronie, a jego celem jest wyeksponowanie głównych wartości i założeń Fundacji jakimi: są ochrona i promocja polskiego dziedzictwa kulturowego - powiedział Marcin Piwnicki, CEO i dyrektor kreatywny Kohe.

Fundacja organizuje prace konserwatorsko-restauratorskie, którymi objęte są  polskie zabytki oraz prowadzi działalność edukacyjną.

- Nowa strona jest głównym elementem strategii komunikacji FDK, zmierzającej do wzmocnienia świadomości wśród odbiorców oraz ukazania skali zrealizowanych projektów. Stworzenie serwisu prezentującego działania Fundacji, było sporym wyzwaniem i nauką komunikacji cyfrowej - mówi Krystian Gagoś z Fundacji Dziedzictwa Kulturowego i dodaje: -Powstanie strony to dopiero początek drogi.  Aby serwis jak najlepiej spełniał swoje zadania, cenna będzie dla nas informacja zwrotna od użytkowników, która pozwoli jak najlepiej dostosować naszą komunikację do odbiorców. Dzięki temu będziemy mogli w każdej chwili udoskonalać stronę i dodawać nowe treści.

ilustracjastrzałka

Źródło: KOHE

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Fasttextile 2019: premiery i nowości na stoisku Api.pl
Podczas tegorocznej edycji targów API.PL zaprezentuje kompleksowe rozwiązania do druku dla branży tekstylnej. Najważniejszym wydarzeniem na stoisku firmy będą premierowe pokazy możliwości nowych ploterów sublimacyjnych marki Epson z serii SureColor SC-F.
Kultowe ikony Coca-Cola w świątecznej kampanii
Czy potrafimy sobie wyobrazić Święta Bożego Narodzenia bez Świętego Mikołaja, białych misiów polarnych czy kultowej ciężarówki Coca-Cola? O znanych i uwielbianych ikonach świąt przypomina nam Coca-Cola w swojej tegorocznej kampanii świątecznej. W ramach komunikacji marka przygotowała m.in. świąteczne etykiety, aż dwa dedykowane spoty reklamowe, reklamy OOH,...
Fasttextile 2019: Epson zaprasza na premierę dwóch drukarek sublimacyjnych
Na pierwszy dzień tegorocznych targów FastTextile zaplanowano premierę modeli Epson SureColor SC-F9400H oraz Epson SureColor SC-F500. Oficjalna prezentacja rozpocznie się o godzinie 11:30 na stoisku firmy API (C/118).
Cyfrowa rzeźba w centrum Warszawy - innowacyjny projekt ożywienia przestrzeni miejskiej w Placu Unii
Dzięki połączeniu sztuki i najnowszych technologii uruchomiono pierwszą w Polsce Symulakrę. Jest to forma rzeźby cyfrowej, którą w czasie rzeczywistym tworzą zmieniające się miasto i jego mieszkańcy. Dzieło jest eksponowane na ekranie LED w Placu Unii codziennie o pełnych godzinach: 19.00, 20.00 i 21.00 przez 5 minut. To innowacyjne przedsięwzięcie, gdzie każdy może...
T‑mobile rozpoczyna kampanię świąteczną
Choć w kalendarzu wciąż jeszcze listopad, powoli czuć już świąteczny nastrój. W sklepach pojawiają się pierwsze ozdoby, miasta przygotowują się do włączenia iluminacji świetlnych, zaczynamy kompletować prezenty dla najbliższych. Nowi i obecni klienci T‑Mobile również mogą poczuć magię świąt, bo właśnie startuje kampania świąteczna operatora w dwóch odsłonach. W...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764