logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Portfolio: Launch przekąsek Jeżyki Coolki – Colian wprowadza zaskakującą nowość

  PR 19.09.2022, przeczytano 286 razy
ilustracja

Colian wprowadził na rynek nowość - Jeżyki Coolki w wydaniu MILK oraz DARK. To wyjątkowe chrupiące kuleczki z puszystym kremem o smaku herbatnikowym i płynnym karmelem w środku, oblane mleczną lub deserową czekoladą, zwieńczone karmelizowaną posypką z orzechów.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/portfolio%3A-launch-przekasek-jezyki-coolki-%E2%80%93-colian-wprowadza-zaskakujaca-nowosc,397251,artykul.html

Tym samym marka Jeżyki, kojarzona dotychczas z ciastkami w czekoladzie, powiększyła swoje portfolio o dodatkowy produkt. Jeżyki Coolki trafiły do sklepów 1 sierpnia br.

W 10-sekundowym animowanym spocie telewizyjnym podkreślone zostały charakterystyczne składniki produktu, które tworzą jego bogaty smak. Pierwsza część claimu nawiązuje do wiodącego hasła ciastek Jeżyki - Najeżone bakaliami. Druga natomiast w dowcipny sposób odnosi się do wyjątkowego smaku i kształtu pralinowej przekąski.

Za koncept kreatywny i produkcję spotu reklamowego odpowiada agencja Heads Advertising.

Źródło: Heads Advertising

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Z początkiem grudnia za opracowanie i realizację komunikacji dla wszystkich marek T-Mobile Polska będzie odpowiadała agencja PZL. Do zadań nowego partnera będzie należało m.in. stworzenie strategii komunikacji T-Mobile, adaptacje globalnych działań marki, działania ATL i wydarzenia specjalne.
(Gaming) Influencer Marketing to temat przewodni drugiej edycji konferencji WE!RE GAMERS Marketing Talks. Wydarzenie zaplanowane na 11 stycznia 2023, skierowane jest do marketerów, zarówno marek endemicznych jak nieendemicznych oraz sektorowi game dev, a udział w nim jest bezpłatny.
Noventiq będzie nową nazwą firmy Softline
Globalny dostawca rozwiązań i usług z zakresu IT z siedzibą w Londynie i oddziałem m.in. w Polsce, firma Softline Holding PLC, będzie kontynuować działalność pod nową nazwą NOVENTIQ. Rebranding jest otwarciem nowego rozdziału dla tej wartej ponad 1 mld dolarów firmy, która zdecydowała się na sprzedaż swojej rosyjskiej działalności.
Dentsu X z działaniami mediowymi dla marki Tom Ford
Wystartowały działania promujące luksusowe kosmetyki i zapachy od Tom Ford Beauty, w tym NOIR EXTREME PARFUM. Za realizację działań mediowych odpowiada agencja dentsu X (dentsu Polska).
Erecruiter wybiera Kohe
Studio KOHE zostało wybrane do współpracy przez eRecruiter (część Grupy Pracuj), dostawcę platformy do zarządzania rekrutacjami. KOHE odpowiedzialne było za całościowe opracowanie strony www.erecruiter.pl
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764