logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Portfolio: Lotna odpowiedzialna za projekt opakowań Seko

  PR 22.04.2024, przeczytano 378 razy
ilustracja

Agencja kreatywna i brandingowa Lotna przygotowała nowe projekty opakowań dla jednej z linii produktowych marki SEKO – jednej z największych firm w kraju zajmujących się przetwórstwem i produkcją dań rybnych.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/portfolio%3A-lotna-odpowiedzialna-za-projekt-opakowan-seko,403950,artykul.html

W ramach prac projektowych stworzone zostały etykiety dla serii śledzi spod szyldu „Morskie Opowieści”. Na potrzeby subbrandu i jego komunikacji, agencja Lotna zaprojektowała dodatkowo rysunkowego brand hero.

Postawiliśmy na charakterystyczną postać rybaka – wilka morskiego. Chcieliśmy tym samym „zabrać” konsumenta w morską podróż poprzez krainę smaków, w której wspólnie, z naszym bohaterem, mogliby snuć Morskie Opowieści – mówi Sylwia Dudzińska , Head of Client Service Lotna, która nadzorowała prace.

ilustracjastrzałka

ilustracjastrzałka

Etykiety przypominają stare mapy, które nadają wyjątkowego i głębszego charakteru opakowaniom. Ważnym jej elementem jest dolna apla zaprojektowana na kształt fali, a która to, w zależności od konkretnego smaku, posiada różne odsłony kolorystyczne.

Zależało nam na czytelności komunikatów, dlatego wykorzystaliśmy w projekcie proste i przyjazne w odbiorze fonty. Wszystko opiera się na odręcznym charakterze pisma, dzięki czemu unikatowość receptur i smaku wybija się na pierwszy plan – kontynuuje Dudzińska.

Agencja Lotna, oprócz etykiet, przygotowała również materiały dla SEKO – do wykorzystania zarówno w komunikacji offline jak i online.

Źródło: Lotna

lotna.eu

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Bossa Nova Events dla Tectum Group
17 maja 2024 roku Tectum Group, ekspert w usługach dekarskich na polskim rynku, zorganizował wydarzenie celebrujące 20-lecie swojej działalności w Polsce oraz inaugurujące nową siedzibę firmy. Realizację eventu powierzono agencji Bossa Nova Events, należącej do grupy Creative Brand Stories.
PIAP uczestniczy w spotkaniu EAC w Sztokholmie
Europejskie stowarzyszenia jednoczą się, aby rozwijać branżę produktów promocyjnych. W dniach 23-24 maja 2024 roku w Sztokholmie w Szwecji Polska Izba Artykułów Promocyjnych (PIAP) uczestniczyła jako słuchacz w spotkaniu kilku europejskich stowarzyszeń i Międzynarodowego Stowarzyszenia Produktów Promocyjnych (PPAI). Podczas wydarzenia przedstawiciele dziesięciu...
Stor9 z rekordowym wzrostem przychodów w 2023 roku
Stor9 – firma dynamicznie rozwijająca się w obszarach produkcji contentu oraz influencer marketingu – osiągnęła wzrost przychodów i zysku netto w 2023 roku. Przychody Stor9 wyniosły 23,9 mln zł, co oznacza 73-procentowy wzrost w porównaniu do roku poprzedniego. Zysk netto w tym okresie zwiększył się o 233% osiągając poziom 457 tys. zł.
mBank nowym klientem Altavia Kamikaze + K2
Altavia Kamikaze + K2 wygrywa przetarg mBanku i rozpoczyna obsługę marki w obszarze social mediów.
Kawy Nescafé w nowych opakowaniach
NESCAFÉ, pierwsza kawa rozpuszczalna, której początki sięgają 1938 roku, prezentuje swoją nową odsłonę. Marka zmienia identyfikację wizualną, którą można już zobaczyć m.in. na półkach sklepowych. 
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764