logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Portfolio: Lovebrands Medical w siódmej odsłonie kampanii „Recepta na sukces”

  PR 05.02.2021, przeczytano 907 razy
ilustracja

LoveBrands Medical zajmie się obsługą komunikacyjną siódmej edycji kampanii Recepta na sukces prowadzonej przez firmę farmaceutyczną Gedeon Richter. To druga z rzędu odsłona kampanii,  której obsługę agencji powierzono na drodze postępowania przetargowego.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/portfolio%3A-lovebrands-medical-w-siodmej-odslonie-kampanii-_recepta-na-sukces_,390086,artykul.html

Lovebrands Medical poprowadzi siódmą odsłonę kampanii Recepta na sukces dla Gedeon Richter

W ramach podpisanej umowy LoveBrands Medical zajmuje się komunikacją siódmej edycji projektu skierowanego do studentów farmacji, medycyny, których interesuje ginekologia oraz pacjentek.

Agencja przygotowała strategię i koncepcję komunikacyjną pt. „Wspólnie w obliczu zmian” (#WSPÓLNIEwobliczuzmian). Jej celem jest wsparcie studentów medycyny i farmacji, a także lekarzy i farmaceutów w czasie zmian, które wynikają z Ustawy o Zawodzie Farmaceuty. Nowe regulacje mają wejść w życie 16 kwietnia br. , ważne jest, aby nowe uprawnienia farmaceutów, zacieśniły współpracę między nimi a lekarzami, co w praktyce przełoży się pozytywnie na opiekę nad pacjentami. Zmiany, jak wszystko co nowe, niosą obawy, dlatego firma Gedeon Richter postanowiła tegoroczną odsłonę kampanii dedykować rozwijaniu współpracy na linii lekarz-farmaceuta. Kampania jest odpowiedzią na oczekiwania przyszłych i obecnych  lekarzy, farmaceutów, a także pacjentów.

- To kolejna z rzędu edycja kampanii „Recepta na sukces”, którą mamy przyjemność realizować dla firmy Gedeon Richter. Cieszymy się, że klient powierzył nam realizację projektu siódmej edycji. Tematy zdrowotne są dla nas wyjątkowo istotne, a edukacja przyszłych i obecnych lekarzy i farmaceutów przyczynia się do poprawy systemu opieki zdrowotnej dla wszystkich, na czym osobiście nam zależy. Wspieramy inicjatywy, które wnoszą pozytywne zmiany w zakresie ochrony zdrowia – mówi Prezes LoveBrands Relations i LoveBrands Medical, Dorota Bieniek-Kaska.

Zespół LoveBrands Medical jest odpowiedzialny za całościową realizację kampanii, w tym opracowanie nowego key visuala, przeprowadzenie badań ankietowych wśród studentów medycyny i farmacji, przeprowadzenie edukacyjnych streamingów prowadzonych z udziałem ekspertów, działania media relations, a także content oraz influencer marketing.

Za działania po stronie agencji odpowiedzialna jest Marta Domańska head of LoveBrands Medical, communications consultant Mateusz Konwerski oraz communications asistant Martyna Gnilańska. Umowa została podpisana na okres styczeń-grudzień 2021.

Źródło: LoveBrands Medical

www.lovebrandsmedical.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Satysfakcja w kampanii sklepów Komfort
W połowie czerwca br. wystartowała kampania reklamowa sieci sklepów Komfort oparta o nową platformę komunikacyjną “Satysfakcja”. Jest to pierwsza na świecie kampania reklamowa wyprodukowana przy użyciu nowatorskiej technologii 3D i sztucznej inteligencji (AI). Kampania obejmuje TV, digital, OOH oraz działania z zakresu advocacy i ma potrwać do marca 2025 roku.
Agencja Good One PR nowym członkiem ZFPR
Do Związku Firm Public Relations dołączyła nowa agencja – Good One PR. To kolejna firma, która zdecydowała się współpracować z ZFPR na rzecz kształtowania profesjonalnego środowiska public relations w Polsce.
Tyle dobra - w kampanii Maślanki Mrągowskiej
Maślanka Mrągowska powraca z nową kampanią pod ideą kreatywną “Tyle dobra”, w nowej, odświeżonej formule. Działania przygotowane przez należącą do Group One agencję Change Serviceplan obejmują kampanię telewizyjną, digitalową, akcje konsumenckie i współpracę z influencerami.
To się nie kruszy - kampania Bułeczek Mlecznych Dan Cake
Wystartowała kampania Bułeczek Mlecznych Dan Cake. Tym razem marka postawiła na nowe grupy docelowe i konteksty spożywania swoich produktów. Oprócz konkursowej aktywacji konsumenckiej zaplanowane są m.in. aktywności w środowiskach gamingowych, współprace z influencerami, kampania DOOH oraz działania w digitalu.
500 głosów Tomasza Jakubiaka w kampanii addressable TV dla Zrzeszenia BPS
Sztuczna inteligencja wsparła przygotowanie ponad 500 wersji spotów wykorzystywanych w nowej kampanii addressable Banków Spółdzielczych z Grupy BPS i Banku BPS. Tę szeroko zakrojoną geotargetowaną akcję zaplanowały Wavemaker i GroupM.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764