logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Portfolio: Mural marki Rituals w centrum Warszawy

  PR 28.11.2022, przeczytano 187 razy
ilustracjastrzałka

Mural zrealizowany przez Braughman Group Media na warszawskim Powiślu przy ul. Tamka promuje wyjątkowe zestawy podarunkowe marki kosmetycznej Rituals. Jest to kampania non-standard, czyli połączenie muralu z techniką iluminacji laserowej.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/portfolio%3A-mural-marki-rituals-w-centrum-warszawy,398138,artykul.html

W listopadzie 2022 r. wystartowała kampania świąteczna Rituals. Artystyczny projekt, zrealizowany na powierzchni ponad 210m2, w tętniącym życiem sercu miasta i w bezpośrednim sąsiedztwie Starego Miasta, Uniwersytetu Warszawskiego, bulwarów wiślanych oraz prestiżowej Elektrowni Powiśle, oddaje ducha wielkomiejskiego szyku. To wielkoformatowe malowidło zostało w 100% namalowane ręcznie przez grupę warszawskich artystów, a prace nad nim trwały blisko 150 godzin.

- Wybraliśmy mural, jako formę komunikacji, ponieważ zależało nam na wykorzystaniu niestandardowych rozwiązań, skupiających ekologiczne formy promocji w połączeniu z artystycznym aspektem reklamy. Mural na warszawskim Powiślu jest zwieńczeniem wielomiesięcznej pracy nad kampanią świąteczną. Cieszymy się, że to malowidło i jego innowacyjna iluminacja estetycznie ozdabia jedną z najważniejszych ulic w Warszawie - komentuje portalowi Wirtualnemedia.pl Agnieszka Kossakowska, Head of Marketing Eastern Europe.

Dzięki dedykowanemu oświetleniu laserowemu marka Rituals wykorzystała w kampanii spersonalizowany koncept, dostosowany do świątecznych działań promocyjnych.  

Za realizację wielkoformatowego muralu odpowiada Braughman Group Media, który jest obecnie liderem wielkoformatowej reklamy zewnętrznej OOH i Digital OOH. Firma specjalizuje się również w dziedzinie ręcznie malowanych murali. Braughman posiada aktualnie w swoim portfolio ponad 80 prestiżowych powierzchni muralowych w całym kraju, które można wzbogacić o liczne elementy niestandardowe, m.in. efekty świetlne, konstrukcje 3D lub farby antysmogowe.

ilustracjastrzałka

Źródło: Braughman Group Media

www.braughman.com

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Żywiec Zdrój w kampanii wizerunkowej o osiągnięciu neutralności plastikowej
Trwa kampania "Z natury dla natury" Żywiec Zdrój (Danone). Marka kolejny raz podejmuje temat neutralności plastikowej. Kampania jest prowadzona z wykorzystaniem telewizji, digitalu, OOH oraz we współpracy z influencerami. VMLY&R odpowiada za koncept, kreację oraz działania w Internecie.
Agencja Space Cat Industries powstała, by pomagać markom w komunikacji z Pokoleniem Z. Misją firmy jest ciągła eksploracja nowych trendów i poszukiwanie wartości w nieustannie zmieniającym się digitalowym uniwersum. Space Cat Industries specjalizuje się w TikTok marketingu, współpracy z influencerami, produkcji audio i short video oraz TikTok Adsach.
Podsumowanie kampanii „Moc Polskich Warzyw” w 2022 roku
Biuro prasowe kampanii „Moc Polskich Warzyw” opublikowało podsumowanie ubiegłego roku. Rezultaty znacznie przewyższyły oczekiwania. Prowadzony od kilku lat projekt ma na celu propagowanie zdrowego stylu życia i zrównoważonej diety opartej na polskich warzywach sezonowych.

Warka wprowadza na rynek produkt wykraczający poza segment piw bezalkoholowych. Nowe piwo to rewolucyjny mix orzeźwiającej Warki 0.0%, lemoniady, naturalnej kofeiny i ekstraktu z żeń-szenia. W sprzedaży pojawią się dwa nowe smaki: Mango i Cytrusy oraz Ananas i Marakuja. Pierwszy z nich właśnie trafił do sieci Biedronka, a pod koniec lutego obydwa produkty będą już dostępne w...
Wyświetlacze LG na targach ISE 2023 pod hasłem „Life, Be Bloomed”
Zaawansowane wyświetlacze LG, w tym ekran Micro LED 8K, prezentowane są na interaktywnej wystawie wraz z wciągającą sztuką multimedialną i cyfrowymi przestrzeniami dla różnych branż
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764