logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Portfolio: Mus je schrupać z nowej paczki - Opus B dla Colian

  PR 19.05.2024, przeczytano 276 razy
ilustracjastrzałka

Agencja przygotowała komunikację nowych opakowań wafelków Familijne.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/portfolio%3A-mus-je-schrupac-z-nowej-paczki---opus-b-dla-colian,404267,artykul.html

Zadaniem zespołu Opus B było opracowanie komunikacji nowych opakowań wafelków Familijne, które sukcesywnie pojawiają się na sklepowych półkach. 

O nowych opakowaniach wafelków postanowiliśmy opowiedzieć lekko i z uśmiechem, w znanej już widzom konwencji wierszyka, i z udziałem sympatycznych animowanych bohaterów - tłumaczy Kuba Janicki, Creative Director w Opus B

Autorzy działań bazując na istniejących elementach stworzonej przez siebie platformy "Mus je schrupać zanim znikną", wzbogacili komunikację o nowe elementy, w tym animację poklatkową. Tak, by wciąż się wyróżniała i zapadała w pamięć!

Kampania rozpoczyna się 13 maja i swoim zasięgiem obejmie TV oraz VOD i YT. Opus B odpowiada za kreację oraz realizację spotu.

Źródło: Opus B

opusb.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Oclean X-Ultra jako HyperGram: hologramy na Dworcu Centralnym
Oclean, producent zaawansowanych technologicznie urządzeń do domowej higieny jamy ustnej, hologramowo wyświetlił najnowszy model szczoteczki Oclean X Ultra w ramach doświadczenia HyperGram. To pierwsze tego typu działanie w Polsce, które odbiorcy obejrzą na Dworcu Centralnym w Warszawie i centrum handlowym Westfield Arkadia.
Public Dialog rozpoczyna współpracę z AirHelp
Agencja Public Dialog rozpoczęła w czerwcu długofalową współpracę z AirHelp, firmy z branży tech travel, jednym największych ambasadorów praw pasażerów lotniczych na świecie. W ramach podpisanej umowy agencja zajmie się doradztwem w obszarze komunikacji korporacyjnej oraz employer brandingu.
Kaufland rusza z kampanią na EURO 2024
Emocje związane z rozgrywkami EURO 2024 w piłce nożnej ogarnęły miliony fanów tego sportu. Kibicować można na różne sposoby – swoją akcję rozpoczyna właśnie Kaufland, pod hasłem „Zostań mistrzem oszczędzania w Kauflandzie”. Za każdego gola strzelonego przez reprezentację Polski sieć nagrodzi uczestników programu lojalnościowego Kaufland...
Samsung: ekspozycja telewizorów The Frame na targach Art Basel
Na odbywających się właśnie targach Art Basel w Bazylei firma Samsung, jako pierwszy oficjalny partner wystawy, zaprezentowała najnowszą linię unikatowych telewizorów The Frame. Tegoroczne wydarzenie odbywa się w dniach 13-16 czerwca w centrum wystawienniczym Messe Basel w Szwajcarii.
Wielki sport, wielkie dylematy
Rok 2024 obfituje w wiele wydarzeń sportowych, w tym jedne z największych – Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej oraz Letnie Igrzyska Olimpijskie w Paryżu, które skupiają na sobie uwagę zarówno milionów fanów sportu, jak i wielu branż szukających w nich miejsca dla siebie. Tak wielkim imprezom towarzyszą także dylematy moralne – czy na...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764