logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Portfolio: Nowa kampania Carrefour realizowana przez Brandtime

  PR 16.11.2021, przeczytano 212 razy
ilustracja

Dom Kreatywnego Contentu BrandTime realizuje kolejne działania na rzecz sieci marketów Carrefour. Efektem jest nowa kampania świąteczna „Dla każdego coś wymarzonego”. W ramach działań na antenie popularnej stacji RMF FM pojawił się serial radiowy. To tylko jedno z licznych działań w ramach prowadzonego projektu.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/portfolio%3A-nowa-kampania-carrefour-realizowana-przez-brandtime,393771,artykul.html

BrandTime, czyli Dom Kreatywnego Contentu, którego dyrektorem zarządzającym jest Jarosław Czujak realizuje kolejne działania na rzecz popularnej sieci marketów Carrefour. Po programie „MądrzeJEMY” prowadzonym przez Katarzynę Bosacką na antenie stacji TVN, przyszedł czas na kampanię świąteczną. To zupełnie nowy obszar, w jaki wchodzi BrandTime wraz z klientem – Carrefour. Do współpracy wybrano popularną stację RMF FM.

– Prowadzenie obszernych działań contentowych wymaga zmian i sprawdzania oraz analizowania potrzeb współczesnych konsumentów – wyjaśnia Jarosław Czujak, dyrektor zarządzający BrandTime. – Realizując program MądrzeJEMY podjęliśmy próbę zmiany dotychczasowych przyzwyczajeń kulinarnych konsumentów. Obecnie wchodzimy w nowy obszar działania, prowadząc kampanię świąteczną w formie dedykowanego klientowi serialu. Powstał on przy współpracy z RMF FM. Kampania obejmuje też sponsoring audycji skierowanej do rodzin i kampanię digital.

Sponsoring audycji ma charakter zasięgowy, zaś dedykowany serial, umożliwia odwzorowanie wizyty i interakcji w sklepie. Serial jest śledztwem dziecka, które sprawdza czy Mikołaj istnieje. Szukając odpowiedzi na to pytanie, tropi go w Carrefourze, gdzie przemierza różne działy. Tam spotyka konsumentów, którzy wybierają prezenty dla najbliższych, tym samym głośno komentując i przedstawiając ofertę upominków bożonarodzeniowych, które można kupić w markecie.

Celem kampanii jest przedstawienie konsumentom bogatego asortymentu sieci sklepów Carrefour, a tym samym zachęcenie do realizowania bożonarodzeniowych zakupów właśnie tam, w szczególności prezentów dla najbliższych. Nazwa kampanii: „Dla każdego coś wymarzonego” jest potwierdzeniem tego, że konsumenci znajdą tam prezenty dla najmłodszych, a także pozostałych członków rodziny.

Akcja rozpoczęła się 8 listopada i potrwa do 28 listopada br. W sumie zaplanowano 7 odcinków premierowych i 13 emisji serialu.

ilustracjastrzałka

Źródło: BrandTime

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Oyakata z nową kampanią i loterią promocyjną „O Ya! Ka Kasa!”
Wystartowała kampania marki OYAKATA (Ajinomoto), producenta dań i zup instant z makaronem, promująca nowe smaki z linii azjatyckiej i japońskiej. Kampanię wspiera loteria konsumencka z hasłem „O YA! KA KASA!”.
Salony Agata: Ambasadorki marki promują kolekcję Qubik w nowym spocie TV
Każdy z nas marzy o idealnej kuchni. Dlatego sieć Salonów Agata przygotowała ofertę dla wszystkich tych, którzy chcą szybko, funkcjonalnie, a co ważne – jakościowo zaprojektować tę przestrzeń. Klienci marki mogą skorzystać z szerokiej oferty mebli modułowych Qubik, dzięki którym stworzą kuchnię pod wymiar pomieszczenia. W najnowszym spocie reklamowym z udziałem...
Historia Polskich Marek – nowy projekt fotograficzny PAP
Polska Agencja Prasowa ruszyła z projektem fotograficznym Historia Polskich Marek, w ramach którego organizuje tematyczne wystawy archiwalnych zdjęć PAP. Na dedykowanej stronie będą publikowane unikatowe fotografie, artykuły i filmy pokazujące rozwój polskich przedsiębiorstw.
Co łączy Baranią Górę z Gdańskiem? Oczywiście - największa rzeka w Polsce! Pora ją posprzątać! Ekolog i podróżnik Dominik Dobrowolski, wspólnie z bankiem Credit Agricole i spółką EFL rozpoczynają wspólnie trzecią wielką akcję ekologiczną - Wiślaną Odyseję. W ciągu dziesięciu miesięcy posprzątają brzegi królowej polskich...
Rusza kolejna odsłona kampanii telewizyjnej Selgros Cash & Carry
„W Selgros zrealizujesz Twoją ulubioną listę zakupów” informuje najnowszy spot sieci handlowej Selgros Cash & Carry. Będzie on emitowany od 16 stycznia, inaugurując tym samym rozpoczęcie obchodów 25 lat obecności marki na polskim rynku.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764