logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Portfolio: Nowa kampania OBI od Saatchi & Saatchi

  PR 05.10.2022, przeczytano 457 razy
ilustracja

Agencje Saatchi & Saatchi i Zenith przygotowały dla OBI kolejną kampanię w ramach platformy: Zrobisz to z OBI. Tym razem akcja promocyjna OBI o nazwie Jesień Niskich Cen pozwala klientom na wybór setek produktów w obniżonych cenach, które pomogą w remontach kuchni, łazienki i salonu.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/portfolio%3A-nowa-kampania-obi-od-saatchi-and-saatchi,397478,artykul.html

Kampania jesienna jest kontynuacją rozpoczętego w marcu formatu z parą bohaterów, którzy realizują swoje plany dzięki asortymentowi w atrakcyjnych cenach i z pomocą kompetentnych doradców. W spotach, które są osią kampanii, bohaterowie grani przez aktorów kabaretowych: Olgę Łasak z kabaretu Czesuaf  i Michała Kincla z kabaretu Smile, stają przed nowymi wyzwaniami – remontem i wyposażaniem swojego domu. W jednym z marketów OBI spotykają się z doradcą, który mimo wielu przeciwności, stara się doprowadzić ich do szczęśliwego końca remontu.

Działania obejmą kanały TVC i social mediowe – Facebook, Instagram, TikTok oraz YouTube. Kampanię przygotowały w ramach współpracy Power of One, agencje należące do Publicis Groupe: Saatchi & Saatchi i Zenith. Saatchi & Saatchi odpowiada za całościową strategię komunikacji marki, platformę komunikacji, kreację i produkcję spotów TVC i materiałów digitalowych oraz consulting mediowy. Agencja mediowa Zenith zajęła się strategicznym planowaniem i zakupem mediów. Spot wyprodukował dom produkcyjny: Makata, a postprodukcją zajął się Badi Badi. Spoty wyreżyserował Tomek Kapuściński.

Źródło: Saatchi & Saatchi

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Heads Advertising z kampanią dla Oleju Wielkopolskiego
Ruszyła ogólnopolska kampania Oleju Wielkopolskiego przygotowana przez agencję Heads Advertising, pod hasłem „Wielkopolski WIE”.
„499 sekund” – wystawa dźwiękowa Agnieszki Słodownik i Karoliny Wlazło-Malinowskiej w galerii Art Walk na placu Europejskim
Ghelamco Poland i Fundacja Sztuka w Mieście zapraszają na niecodzienną wystawę galerii Art Walk. „499 sekund” to narracja dźwiękowa, którą widzowie eksplorują, używając własnych smartfonów i słuchawek. Już 8 grudnia artystki opowiedzą o powstawaniu wystawy w ramach autorskiego oprowadzania po ekspozycji.
Cheetos zachęca do wspólnej rodzinnej zabawy w towarzystwie limitowanej edycji chrupek
„A Ty co ułożysz z Cheetos Hashtags?” to hasło ogólnopolskiej kampanii, w której Cheetos prezentuje dwie nowości o oryginalnym kształcie chrupek w postaci hashtagu. Limitowana edycja Cheetos to odpowiedź na oczekiwania współczesnych konsumentów, którzy poszukują ciekawych smaków i okazji do spędzania czasu w rodzinnym gronie. Aby zainspirować i zaangażować do wspólnej...
ASB Poland ponownie stawia na Skylight
Firma ASB Poland, zakończyła proces zwiększenia i aranżacji powierzchni w budynku Skylight. W efekcie dotychczasowe biuro przeszło metamorfozę, a inspirowaną naturą przestrzeń biurową stworzono na 16 i 20 piętrze. Za zarządzanie procesem aranżacji, o łącznej powierzchni ponad 1900 mkw., odpowiadał dział Workplaces w firmie Globalworth, która jest właścicielem i...
Cykl szkoleniowy CAD Projekt Design z Grupą Tubądzin
Projektowanie to proces wymagający szerokiej wiedzy i profesjonalnego podejścia. Dlatego w realizacji najbardziej wyszukanych wizji pomagają dziś zaawansowane programy, takie jak CAD decor PRO. Autorzy aplikacji wraz z Grupą Tubądzin przeprowadzili cykl szkoleń w największych miastach w Polsce.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764