logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Rogalik na drogę w kampanii 7Days

  PR 23.04.2024, przeczytano 465 razy
ilustracjastrzałka

W maju marka 7Days startuje z największą aktywacją w tym roku w ramach kampanii „7Days. Złap na drogę!”, której celem jest promocja produktu – rogalika 7Days. Smaczny, zawsze świeży dzięki szczelnemu opakowaniu, doskonały na każdą okazję. W ramach działań przewidziana została również aktywacja lokalna – w maju na ulicach Lublina pojawi się czerwony piętrowy autobus 7Days funkcjonujący w ramach komunikacji miejskiej.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/rogalik-na-droge-w-kampanii-7days,403975,artykul.html

„ Każdy z nas miał taki dzień, w którym wyszedł z domu bez śniadania bądź po prostu miał ochotę na coś słodkiego w przerwie pomiędzy zajęciami. Wtedy właśnie często sięgamy po rogalika 7Days. Szczelnie zapakowany, zawsze świeży, jest tym, czego potrzebujemy podczas zabieganego dnia. Chcemy pokazać, że 7Days jest idealną przekąską właśnie do szybkiego złapania „na drogę!”. – mówi Gergely Szilagyi, Brand Manager 7Days Poland&Baltics, Mondelez Polska.

Kampania promocyjna

Z początkiem czerwca w mediach ruszy ogólnopolska kampania z hasłem „Prawie głodny? 7Days. Złap na drogę!”. We wszystkich materiałach będzie można zobaczyć kadry z Warszawy, Gdańska i Krakowa.

Od początku maja natomiast na ulice Lublina wyjedzie dedykowana, darmowa linia 7Days. Lublin pełen jest studentów, dla których komunikacja miejska jest kluczowa, by sprawnie poruszać się po mieście – na zajęcia, ale też pomiędzy nimi. Czerwony autobus 7Days będzie kursował od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00 łącząc ze sobą najważniejsze dla studentów punkty – uczelnie, akademiki oraz centrum – dodaje Gergely Szilagyi. Dedykowany autobus to nie tylko dodatkowe połączenie, ale także lokalna atrakcja – na wybranych przystankach z autobusu zostanie rozstawiona zjeżdżalnia, a pasażerowie będą mogli skorzystać z samplingu i poczęstować się produktem. Cała aktywacja zostanie wsparta również niestandardowymi działaniami takimi jak materiały FOOH widoczne w social mediach.

Rogalik dla każdego

W ramach kampanii została zorganizowana również ogólnopolska promocja cash back „Złap 7Days”. W maju przy zakupie rogalika 7Days można odebrać 100% zwrotu gotówki. Udział w akcji jest bardzo prosty – wystarczy zakupić produkt 7Days, zachować paragon, zarejestrować zakup na stronie www i uzyskać 100% zwrotu. Akcja potrwa od 01.05.2024 r. do 31.05.2024 r. Szczegóły znaleźć można w regulaminie zamieszczonym na stronie https://zlap7days.pl/7dayslp/7days

Strategią i zakupem mediów zajął się dom mediowy Spark Foundry. Za przygotowanie na polski rynek spotu i kreacji digitalowych odpowiadała Publicis. Nad przebiegiem akcji promocyjnej czuwa agencja Publicis, aktywację w Lublinie koordynuje agencja Get WOW. Komunikacją PR zajmuje się Big Picture.

Źródło: Mondelez Polska

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Oclean X-Ultra jako HyperGram: hologramy na Dworcu Centralnym
Oclean, producent zaawansowanych technologicznie urządzeń do domowej higieny jamy ustnej, hologramowo wyświetlił najnowszy model szczoteczki Oclean X Ultra w ramach doświadczenia HyperGram. To pierwsze tego typu działanie w Polsce, które odbiorcy obejrzą na Dworcu Centralnym w Warszawie i centrum handlowym Westfield Arkadia.
Public Dialog rozpoczyna współpracę z AirHelp
Agencja Public Dialog rozpoczęła w czerwcu długofalową współpracę z AirHelp, firmy z branży tech travel, jednym największych ambasadorów praw pasażerów lotniczych na świecie. W ramach podpisanej umowy agencja zajmie się doradztwem w obszarze komunikacji korporacyjnej oraz employer brandingu.
Kaufland rusza z kampanią na EURO 2024
Emocje związane z rozgrywkami EURO 2024 w piłce nożnej ogarnęły miliony fanów tego sportu. Kibicować można na różne sposoby – swoją akcję rozpoczyna właśnie Kaufland, pod hasłem „Zostań mistrzem oszczędzania w Kauflandzie”. Za każdego gola strzelonego przez reprezentację Polski sieć nagrodzi uczestników programu lojalnościowego Kaufland...
Samsung: ekspozycja telewizorów The Frame na targach Art Basel
Na odbywających się właśnie targach Art Basel w Bazylei firma Samsung, jako pierwszy oficjalny partner wystawy, zaprezentowała najnowszą linię unikatowych telewizorów The Frame. Tegoroczne wydarzenie odbywa się w dniach 13-16 czerwca w centrum wystawienniczym Messe Basel w Szwajcarii.
Wielki sport, wielkie dylematy
Rok 2024 obfituje w wiele wydarzeń sportowych, w tym jedne z największych – Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej oraz Letnie Igrzyska Olimpijskie w Paryżu, które skupiają na sobie uwagę zarówno milionów fanów sportu, jak i wielu branż szukających w nich miejsca dla siebie. Tak wielkim imprezom towarzyszą także dylematy moralne – czy na...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764