logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Portfolio: Rusza kampania Rossmann zrealizowana przez Dentsu Polska

  PR 07.11.2022, przeczytano 947 razy
ilustracja

Z początkiem listopada rusza nowa kampania drogerii Rossmann, której hasłem przewodnim jest: „Przedłużamy święta, pomnażamy radość”. Akcja ma na celu zachęcić odbiorców – obecnych, ale i potencjalnych klientów drogerii do tego, aby przedłużyli świąteczną radość i już w listopadzie sprezentowali sobie i bliskim kalendarz adwentowy. Za realizację kampanii odpowiada agencja Red8 z grupy dentsu Polska. Z kolei oprawą digital i spójną atmosferą w drogeriach zajął się zespół marketingu Rossmanna we własnym zakresie.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/portfolio%3A-rusza-kampania-rossmann-zrealizowana-przez-dentsu-polska,397871,artykul.html

Drogerie Rossmann wprowadzają niezwykłą ofertę przedświąteczną - o kalendarze adwentowe, skierowane do szerokiego grona odbiorców: małych księżniczek, mężczyzn, którzy nie tylko dbają o brodę, ale też po prostu o siebie, fanek magicznych i aromatycznych kąpieli, miłośników herbaty i wielu innych.

– Zależało nam na tym, aby przygotować propozycje dla różnych grup wiekowych, ale i osób o odmiennych zainteresowaniach. Wierzymy, że tak przygotowana oferta spotka się z dużym zainteresowaniem ze strony klientów, którzy znajdą u nas pomysł na uroczy upominek dla siebie lub najbliższych – tłumaczy Bogdan Maksymiec, Dyrektor Działu Marketingu Rossmann – Zależało nam na tym, aby tegoroczny spot reklamowy zaprezentował różnorodność oferty, ale zarazem wprowadził nas w klimat zbliżających się wielkimi krokami świąt. Aby podkreślić wyjątkowość tych chwil, zaprosiliśmy do współpracy Ewę Budny-Orłowską znaną jako Pani Baletka, która ma doświadczenie sceniczne zdobyte na deskach m.in. Teatru Wielkiego - Opery Narodowej. Co z tego wyszło? Zachęcamy do obejrzenia najnowszego spotu.

Źródło: dentsu Polska

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

DTF Trendy 2024 – nowe możliwości, inspiracje i praktyka w produkcji transferów
W dniach 19-21 marca 2024 r API.PL organizuje spotkania DTF TRENDY 2024. Event dedykowany jest producentom odzieży, drukarniom , które chcą produkować transfery DTF, firmom, które pragną rozszerzyć swoje możliwości produkcyjne o nową technologię .
Uniqua, Sulej i Zbrojewicz promują ubezpieczenia komunikacyjne
Wystartowała najnowsza kampania reklamowa marki UNIQA Polska, w której ubezpieczyciel promuje produkty z obszaru ubezpieczeń komunikacyjnych. Media w kampanii zaplanowała i zakupiła agencja Arena Media (Havas Media Network).
Cupra i FC Barcelona przedłużają i rozszerzają współpracę
CUPRA oraz jedna z najpopularniejszych piłkarskich drużyn na świecie, FC Barcelona, ogłosiły przedłużenie umowy partnerskiej na kolejne 5 sezonów, do 2029 roku. Hiszpański producent pozostaje Oficjalnym Partnerem Motoryzacyjnym i Mobilnym klubu, co oznacza m.in., że zawodnicy nadal będą korzystać z samochodów barcelońskiej firmy. Marka poszerza również swoje...
Kampania Lipton z Julią Wieniawą
3 marca ruszyła nowa kampania herbatek owocowych Lipton pod hasłem „Do przyjemności mamy talent”. Ambasadorką marki została artystka młodego pokolenia – aktorka i piosenkarka Julia Wieniawa.
Lavazza przedłuża współpracę z Cut The Mustard
Firma Lavazza przedłużyła bezprzetargowo współpracę z Cut The Mustard. Agencja będzie piąty rok wspierała reklamowo markę Lavazza w Polsce.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764