logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Portfolio: Rusza kampania Rossmann zrealizowana przez Dentsu Polska

  PR 07.11.2022, przeczytano 399 razy
ilustracja

Z początkiem listopada rusza nowa kampania drogerii Rossmann, której hasłem przewodnim jest: „Przedłużamy święta, pomnażamy radość”. Akcja ma na celu zachęcić odbiorców – obecnych, ale i potencjalnych klientów drogerii do tego, aby przedłużyli świąteczną radość i już w listopadzie sprezentowali sobie i bliskim kalendarz adwentowy. Za realizację kampanii odpowiada agencja Red8 z grupy dentsu Polska. Z kolei oprawą digital i spójną atmosferą w drogeriach zajął się zespół marketingu Rossmanna we własnym zakresie.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/portfolio%3A-rusza-kampania-rossmann-zrealizowana-przez-dentsu-polska,397871,artykul.html

Drogerie Rossmann wprowadzają niezwykłą ofertę przedświąteczną - o kalendarze adwentowe, skierowane do szerokiego grona odbiorców: małych księżniczek, mężczyzn, którzy nie tylko dbają o brodę, ale też po prostu o siebie, fanek magicznych i aromatycznych kąpieli, miłośników herbaty i wielu innych.

– Zależało nam na tym, aby przygotować propozycje dla różnych grup wiekowych, ale i osób o odmiennych zainteresowaniach. Wierzymy, że tak przygotowana oferta spotka się z dużym zainteresowaniem ze strony klientów, którzy znajdą u nas pomysł na uroczy upominek dla siebie lub najbliższych – tłumaczy Bogdan Maksymiec, Dyrektor Działu Marketingu Rossmann – Zależało nam na tym, aby tegoroczny spot reklamowy zaprezentował różnorodność oferty, ale zarazem wprowadził nas w klimat zbliżających się wielkimi krokami świąt. Aby podkreślić wyjątkowość tych chwil, zaprosiliśmy do współpracy Ewę Budny-Orłowską znaną jako Pani Baletka, która ma doświadczenie sceniczne zdobyte na deskach m.in. Teatru Wielkiego - Opery Narodowej. Co z tego wyszło? Zachęcamy do obejrzenia najnowszego spotu.

Źródło: dentsu Polska

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

210 wystawców i blisko 600 marek – trwa rejestracja na Promo Show
Wyjątkowo zapowiada się zbliżająca edycja Międzynarodowych Targów Reklamy i Druku PROMO SHOW. 8-9 lutego TOP Dostawcy spotkają się w EXPO XXI, mieszczącym się w samym sercu Warszawy, z gośćmi z ponad 20 krajów. 
Marka YOPE powierzyła spółce technologicznej Euvic 360 e-com (Grupa Euvic Performance), działania reklamowe związane z usługą display retargetingu.
Aldi promuje marki własne
ALDI promuje marki własne angażując wewnętrznych ekspertów. To prosty, ale trafiony pomysł. Kto najlepiej opowie o produkcie, o jego właściwościach, sposobach produkcji, smaku, aromacie, unikatowych cechach? Pracownik – ekspert, opiekun kategorii. Ekspert ALDI Poleca – pod takim hasłem w gazetkach online, na stronie internetowej i w sklepach startuje komunikacja...
Agencja martech & e-commerce connected SalesTube znalazła się w zestawieniu najszybciej rozwijających się firm magazynu Forbes. Należąca do Group One spółka zajęła 6. pozycję w Rankingu Diamenty Forbes 2023 w branży e-commerce, na liście liczącej ponad sześćdziesiąt firm.
Nowy projektor laserowy PV800UL od Sharp Nec
Sharp NEC Display Solutions Europe wprowadzi w marcu 2023 r. na rynek nowy projektor laserowy NEC PV800UL. Jaśniejszy projektor instalacyjny PV800UL i jego siostrzany model PV710UL mają kompaktową konstrukcję, oferują elastyczną instalację dzięki szerokiemu wyborowi obiektywów i innym kluczowym wbudowanym funkcjom, w tym obsłudze ProAssist ułatwiającej m.in. sterowanie i...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764