logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Portfolio: Spot TV dla Mel Max Actigel od Hand Made

  PR 24.11.2023, przeczytano 460 razy
ilustracjastrzałka

Agencja Hand Made przygotowała najnowszą reklamę telewizyjną produktu Mel Max Actigel z portfolio HASCO-LEK.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/portfolio%3A-spot-tv-dla-mel-max-actigel-od-hand-made,402203,artykul.html

Agencja odpowiada za koncept kreatywny oraz produkcję spotu wraz z postprodukcją. Kampania obejmuje spoty TV o długości 30, 15 i 8 sekund (billboardy sponsorskie). Hand Made posiada wewnętrzne studio, które umożliwia nadzór nad produkcją, budżetem reklamowym, jak również postprodukcję materiałów. Studio tworzy wszelkiego typu materiały 2D i 3D, wizualizacje, animacje, wideo, a także kompleksowe spoty reklamowe.

W procesie przetargowym zdecydowaliśmy się na wybór koncepcji przygotowanej przez Hand Made. Przekonała nas nietuzinkowa wizja, która łączy najważniejsze cechy zastosowania produktu oraz wyróżnienie się na tle innych reklam z kategorii. Realizacja kampanii została przeprowadzona na najwyższym poziomie - od pomysłu, przez produkcję, aż po finalną realizację spotu.

Kinga Dudek, Product Manager, Mel Max

Koncept spotu opiera się na wskazaniu radosnych momentów dnia, których w żaden sposób nie powinien zakłócać ból. Mel Max Actigel pomaga zwalczyć dolegliwości zaburzające czerpanie przyjemności z ulubionych zajęć i spotkań z ludźmi. Akcja rozgrywa się na nadwiślańskim bulwarze w Krakowie, gdzie głównym punktem jest przepiękna, francuska karuzela.

Komunikacja w spocie podkreśla pozytywny aspekt działania produktu, który ułatwia wykorzystanie pełnego potencjału dnia - i to w każdym wieku. Agencja wyszła poza prosty schemat problem/rozwiązanie, by pokazać nieskrępowaną radość bohaterów wspieranych przez działanie produktu Mel Max Actigel.

To nie pierwsza współpraca z koncernem HASCO-LEK. Hand Made przygotowała między innymi nowy projekt internetowego serwisu korporacyjnego marki.

HASCO-LEK jest wiodącym producentem leków, suplementów diety, kosmetyków oraz wyrobów medycznych. Od blisko 40 lat tworzy leki najwyższej jakości, które skutecznie zaspokajają potrzeby zdrowotne pacjentów.

Hand Made od 18 lat projektuje mądre rozwiązania marketingowe we wszystkich kluczowych kanałach. Agencja zapewnia wsparcie strategiczne, kreatywne i produkcyjne w zakresie obsługi full service. Efektywność Hand Made potwierdzają nagrody, raporty branżowe i oceny klientów, w tym czterokrotne wyróżnienie spośród najlepszych polskich agencji reklamowych w raporcie Media & Marketing Polska.

Źródło: Hand Made

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Magnum inspiruje przyjemnością
Magnum i Żabka otwierają Polaków na doznawanie przyjemności, szukając optymistycznej strony naszej codzienności i zmieniając polskie przysłowia na pozytywnie brzmiące - bo przyjemność pomaga spojrzeć na świat w pozytywnym świetle.
Bycie sobą w kampanii dentsu z okazji Pride Month
Z okazji Pride Month, dentsu Polska wraz z Klientami i Partnerami startuje z kampanią "dentsu & friends”. Zabierając wspólny głos pod hasłem „Bycie sobą nigdy nie będzie przereklamowane”. Inicjatywa ma na celu promowanie różnorodności i wsparcie społeczności LGBTQIA+ w wymiarze sojuszniczym. Partnerami kampanii są Mastercard, Gazeta Wyborcza,...
Obiektyw Voigtlander Nokton 75 mm f/1,5 do Canon RF
Voigtlander Nokton 75 mm f/1,5 to wysokiej klasy manualny obiektyw, którego domeną jest fotografia portretowa i reportażowa. Wysoką jakość oraz niepowtarzalny charakter obrazowania docenią wszyscy fotografowie i filmowcy poszukujący jasnego, krótkiego teleobiektywu, który poza kompletem soczewek zaoferuje im także swoją duszę. Obiektyw zoptymalizowany do...
Marka Oxford rusza z akcją „Ambasadorzy Oxford” w ramach której zaprosi 200 mikroinfluencerów do prezentacji swoich nowych produktów szkolnych. Projekt przygotowała agencja On Board Think Kong.
Niantic Studio stawia na rzeczywistość rozszerzoną
Podczas targów Augmented World Expo firma Niantic zaprezentował nową, bezpłatną internetową platformę wizualną, Niantic Studio, która umożliwia programistom, twórcom i markom szybkie tworzenie w pełni immersyjnych doświadczeń XR, wykorzystując wszechobecny dostęp do sieci na praktycznie każdym urządzeniu. Firma Niantic udostępniła...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764