logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Portfolio: Thirsty for more! - Feeders Agency z kampanią rebrandingową Pepsi

  PR 07.06.2024, przeczytano 354 razy
ilustracjastrzałka

Pepsi ma nową identyfikację wizualną i hasło - Thirsty for more! Mini vintage muzeum w przejściu podziemnym, gigantyczna puszka pod Pałacem Kultury, reklamowy billboard zamieniony w basen z piłeczkami podróżujący po Polsce - to tylko część konceptu kreatywnego, za który wraz ze strategią, obsługą social media, OOH oraz współpracami influencerskimi odpowiada Feeders Agency.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/portfolio%3A-thirsty-for-more%21---feeders-agency-z-kampania-rebrandingowa-pepsi,404526,artykul.html

Nowa, ogólnopolska kampania rebrandingowa Pepsi wystartowała w kwietniu i trwać będzie, pokazując swoje kolejne odsłony, do końca sierpnia. W wyniku zeszłorocznego przetargu, jej strategię, koncepcję kreatywną i realizację powierzono Feeders Agency.

W kampanii promującej nową identyfikacją wizualną Pepsi i hasło Thirsty for more! Feedersi postawili na doświadczenie, radość i zabawę. A zabawa zaczęła się w kwietniu od mini vintage muzeum z puszkami Pepsi w głównym przejściu podziemnym w centrum Warszawy. 21 maja pod Pałacem Kultury stanęła z kolei gigantyczna puszka Pepsi, startując ze swoją letnią drogą po Polsce, którą zakończy 1 września w Warszawie. Także w maju, tym razem w Łodzi, trasę po kraju rozpoczął basen pełen kulek, który swoją podróż sfinalizuje 25 sierpnia na BSM Festival w Warszawie.

ilustracjastrzałka

W Feeders Agency „wyznajemy” scroll stopping advertising. Patrzymy oczami konsumenta, którego może nie zatrzymać informacja, że Pepsi zmienia logo i identyfikację wizualną. Dlatego w realizacji kampanii na rynku polskim postawiliśmy na kilka niestandardowych rozwiązań, które zatrzymują konsumentów i przekazują nasz wyjątkowy news w formie rozrywki. Zaczęliśmy od galerii kultowych puszek pepsi, aby pokazać jak marka zmieniała się przez lata. To zatrzymało wiele osób w biegu do pracy na warszawskiej „patelni”. Następnie postawiliśmy gigantyczna puszkę pod pałacem kultury, z która można było wejść w interakcje i zobaczyć nową identyfikację wizualną z bliska. W czasie kiedy piszę ten tekst - nasz nietypowy billboard w którym można pływać, wędruje od miasta do miasta. Cieszymy się, że możemy pracować z klientami, którzy razem z nami przekazują konsumentom newsy w taki sposób. To dopiero początek Thirsty for more! - powiedział Paweł Szlęk, Deputy Creative Director Feeders Agency.

Mini vintage muzeum, gigant puszka i billboard w formie basenu z piłeczkami to nie koniec atrakcji - wkrótce kolejne aktywacje i instalacje pod hasłem Thirsty for More!

Feeders Agency odpowiada w kampanii rebrandingowej Pepsi za strategię, koncepcję kreatywną, obsługę social media, OOH oraz współprace influencerskie. Za media odpowiedzialna jest agencja Zenith Polska, a działania PR - Flywheel Public Relations.

Źródło: Feeders Agency

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) przypomina, że zbliża się termin zakończenia naboru „Wzornictwo w MŚP” z programu Fundusze Europejskie dla Polski Wschodniej 2021-2027 (FEPW). W ramach działania można otrzymać środki na opracowaną strategię wzorniczą, która będzie przedmiotem wdrożenia innowacji w przedsiębiorstwie. Budżet naboru to 100 mln...
czołowi międzynarodowi eksperci i działacze w obszarze zdrowia publicznego wzywają do rezygnacji ze sponsoringu dużych imprez sportowych przez duże marki słodzonych napojów. Nowa kampania pt. "Kick Big Soda Out of Sport” („Pozbądźmy się dużych marek napojów z imprez sportowych”) zwraca uwagę na szkodliwość obecnego modelu współpracy...
Biuro Coca-Cola HBC w Warszawie projektu Bit Creative
Biuro firmy Coca-Cola HBC w warszawskim budynku Business Garden rozlokowane zostało na 3 piętrach o łącznej powierzchni 5,5 tys. mkw. Inwestorowi zależało by było ono nie tylko funkcjonalne i dopasowane do stylu pracy korporacji, ale też zaprojektowane zgodnie z brandbookiem firmy. Do współpracy przy projekcie wnętrza zaprosili więc architektów...
Projekt „Fokus na Allure” w kampanii Peugeot E-3008
Agencja Leo Burnett Warszawa na zlecenie marki Peugeot zrealizowała projekt wokół kampanii wprowadzającej na rynek nowego elektrycznego SUV-a typu fastback „Next-Level” – Peugeot E-3008. Innowacyjny model promuje wirtualna galeria, prezentująca wynik współpracy marki Peugeot z wybitnymi fotografami.
Marka Tygryski stawia na multibranding
W poszukiwaniu jeszcze bardziej atrakcyjnych rozwiązań dla swoich Klientów, marka Tygryski specjalnie dla sieci sklepów Lidl przygotowała coś wyjątkowego! W ramach akcji multibrandingu razem z Grupą JuraPark, Tygryski o smaku toffi i miód malina pojawiły się na sklepowych półkach w nowych, większych opakowaniach. Lecz to nie wszystko… W...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764