logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Portfolio: Trwa kampania marki Help4Skin

  PR 13.01.2023, przeczytano 850 razy
ilustracja

Za koncepcję i realizację działań odpowiada Opus B. To kolejny projekt, jaki agencja przygotowuje dla Polpharmy.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/portfolio%3A-trwa-kampania-marki-help4skin,398620,artykul.html

Zadaniem postawionym przed agencją było stworzenie spotu dla marki Help4Skin – produktu przyspieszającego gojenie ran, także w wariantach: gojenie oparzeń, gojenie pęknięć skóry oraz brodawki i kurzajki. Wyzwaniem było przekonanie konsumentów do wypróbowania nowego sposobu radzenia sobie z ranami.

- Zależało nam, aby opowiedzieć historię z zabawnym fabularnym twistem, która z jednej strony ulokowana będzie w świecie wyobraźni dziecka, a z drugiej rzeczowo i konkretnie opowie o najważniejszych benefitach produktów Help4Skin - mówi Robert Kochan, Senior Copywriter w Opus B.

Kampania obejmie swoim zasięgiem największe stacje telewizyjne. Opus B odpowiada za strategię i kreację działań. Producent: Lemon Film.

Źródło: Opus B

www.opusb.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Oclean X-Ultra jako HyperGram: hologramy na Dworcu Centralnym
Oclean, producent zaawansowanych technologicznie urządzeń do domowej higieny jamy ustnej, hologramowo wyświetlił najnowszy model szczoteczki Oclean X Ultra w ramach doświadczenia HyperGram. To pierwsze tego typu działanie w Polsce, które odbiorcy obejrzą na Dworcu Centralnym w Warszawie i centrum handlowym Westfield Arkadia.
Public Dialog rozpoczyna współpracę z AirHelp
Agencja Public Dialog rozpoczęła w czerwcu długofalową współpracę z AirHelp, firmy z branży tech travel, jednym największych ambasadorów praw pasażerów lotniczych na świecie. W ramach podpisanej umowy agencja zajmie się doradztwem w obszarze komunikacji korporacyjnej oraz employer brandingu.
Kaufland rusza z kampanią na EURO 2024
Emocje związane z rozgrywkami EURO 2024 w piłce nożnej ogarnęły miliony fanów tego sportu. Kibicować można na różne sposoby – swoją akcję rozpoczyna właśnie Kaufland, pod hasłem „Zostań mistrzem oszczędzania w Kauflandzie”. Za każdego gola strzelonego przez reprezentację Polski sieć nagrodzi uczestników programu lojalnościowego Kaufland...
Samsung: ekspozycja telewizorów The Frame na targach Art Basel
Na odbywających się właśnie targach Art Basel w Bazylei firma Samsung, jako pierwszy oficjalny partner wystawy, zaprezentowała najnowszą linię unikatowych telewizorów The Frame. Tegoroczne wydarzenie odbywa się w dniach 13-16 czerwca w centrum wystawienniczym Messe Basel w Szwajcarii.
Wielki sport, wielkie dylematy
Rok 2024 obfituje w wiele wydarzeń sportowych, w tym jedne z największych – Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej oraz Letnie Igrzyska Olimpijskie w Paryżu, które skupiają na sobie uwagę zarówno milionów fanów sportu, jak i wielu branż szukających w nich miejsca dla siebie. Tak wielkim imprezom towarzyszą także dylematy moralne – czy na...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764