logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Portfolio: Uniqa z kampanią „Szkoda życia na hejt”

  PR 18.01.2024, przeczytano 627 razy
ilustracjastrzałka

UNIQA Polska kontynuuje w nowym roku kampanię, której celem jest walka z hejtem. Media w kampanii zaplanowała i zakupiła agencja Arena Media (Havas Media Network).


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/portfolio%3A-uniqa-z-kampania-_szkoda-zycia-na-hejt_,402784,artykul.html

Mowa nienawiści to zjawisko obecne w świecie zarówno wirtualnym, jak i realnym, które w szczególności dotyka dzieci i młodzież. Marka UNIQA w ramach walki z hejtem powołała w październiku 2023 roku Fundację UNIQA, której statutowym celem są działania na rzecz edukacji i przeciwdziałania hejtowi. Fundacja prowadzi warsztaty, jak sobie radzić ze zjawiskiem hejtu w szkołach w całej Polsce, adresowane do uczniów, nauczycieli i rodziców. Wraz z powstaniem organizacji wystartowała kampania „Szkoda życia na hejt”, w której udział wzięli artyści młodego pokolenia: Sara James, IGO i zespół taneczny Loczniki. W ramach zaplanowanych działań, od 8 stycznia na antenach stacji Polsat, TVN, TVN24 oraz stacjach tematycznych Polsat i Premium TV, emitowany jest spot telewizyjny promujący akcję.

Za koncept kreatywny kampanii odpowiada agencja PZL, za planowanie oraz zakup mediów agencja Arena Media.

Źródło: Havas Media Network

www.havas.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

„Jesteśmy przyszłością druku” – Mimaki na targach drupa
Firma Mimaki Europe, producent technologii druku atramentowego i cięcia, ogłosiła dzisiaj, że będzie obecna na targach drupa (Dusseldorf, Niemcy, 28 maja – 7 czerwca 2024 r.) wraz ze swoimi globalnymi parterami i nadrzędną marką Mimaki Engineering Co. Ltd. Zgodnie z hasłem targów drupa „Tworzymy przyszłość”, firma Mimaki wykorzysta swoje...
Kerris z obsługą mediową dla Andermatt Polska
Do grona klientów KERRIS dołączył Andermatt Polska, światowy lider w rozwoju, produkcji i dystrybucji biologicznych rozwiązań dla rolnictwa. Agencja odpowiada za kompleksową obsługę działań w obszarze performance marketingu i social ads.
Hanna Dworak awansowała w agencji Enyo
Hanna Dworak awansowała w strukturach agencji Enyo – obecnie jako Senior Project Manager zarządza 8-osobowym zespołem. W Enyo pracuje od roku, do tej pory na stanowisku Project Manager. Jednym z jej pierwszych zadań w nowej roli była produkcja sesji zdjęciowej ogłaszającej nową ambasadorkę Lancôme - Igę Świątek.
Salestube rozpoczyna współpracę z Notino
Spółka MarTech & e-commerce connected Salestube została wybrana przez największy beauty e-shop w Europie markę Notino na partnera w obszarze MarTech. Salestube dostarczy klientowi licencję Google Analytics 360 oraz zapewni wsparcie analityczne ze strony ekspertów w dziedzinie Web Analytics oraz Data Science dla zespołu marketingowego perfumerii w zakresie wykorzystania...
Kampania społeczna „Teraz mnie widzisz” dostrzeżona i doceniona
Niewidzialność osób z niepełnosprawnościami była tematem przewodnim szóstej kampanii społecznej Fundacji Avalon, która właśnie dobiegła końca. Jej celem było sprowokowanie społeczeństwa do otwarcia oczu na potrzeby tej największej mniejszości, będącej jego integralną częścią i posiadającą takie sama prawa i potrzeby jak każdy z nas.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764