logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Portfolio: Value Media i Salestube z kampanią Orange na Kartę

  PR 14.02.2024, przeczytano 566 razy
ilustracja

W ostatnich dniach stycznia wystartowała nowa kampania 360 Orange Polska promująca ofertę “Bez limitu na start”. Bohaterami spotów wideo po raz kolejny został duet kabareciarzy — Robert Górski i Mikołaj Cieślak. Za strategię, planowanie i zakup mediów odpowiada agencja mediowa Value Media. W obszarze digital działania realizowane są w modelu house of communication we współpracy ze spółką MarTech & e-commerce connected Salestube (Group One).


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/portfolio%3A-value-media-i-salestube-z-kampania-orange-na-karte,403116,artykul.html

“Bez limitu na start” to nowa kampania lanchująca ofertę Orange Polska, w której na użytkowników czeka aż 5000 gigabajtów dostępnych przez rok. W ramach promocji wszyscy klienci taryfy “Orange Free na Kartę”, którzy zdecydują się na włączenie usługi Bez limitu + 25 gigabajtów za 35 zł na 31 dni otrzymają przez okres 12 miesięcy (35 zł mies.) aż 4o0 gigabajtów odnawialnych co 31 dni. Dodatkowe 200 gigabajtów ważnych przez 31 dni czekać będzie na użytkowników oferty po wyrażeniu sms’owej zgody na otrzymywanie informacji o promocjach dostępnych w Orange.

Wraz z nową ofertą wystartowała szerokozasięgowa kampania budująca jej świadomość. Bohaterami po raz kolejny są Robert Górski i Mikołaj Cieślak, czyli wieloletni ambasadorzy taryfy “Orange Free na Kartę”. Artyści pojawili się w spotach wideo, które w zabawny sposób pokazują jak wykorzystać internet dostępny w ofercie, którego “nie przewidzi nawet szklana kula” :).  

W kampanii najważniejszymi touchpointami są telewizja, formaty wideo na platformie YouTube oraz Outdoor. Kampanię 360 promującą nową ofertę Orange Polska w zakresie strategii, planowania i zakupu mediów realizuje agencja Value Media we współpracy ze spółką MarTech & e-commerce connected Salestube (Group One). Za strategię kreatywną kampanii odpowiada agencja Leo Burnett, a za działania w social mediach Follow Agency

Źródło: Group One

groupone.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Projekt „Fokus na Allure” w kampanii Peugeot E-3008
Agencja Leo Burnett Warszawa na zlecenie marki Peugeot zrealizowała projekt wokół kampanii wprowadzającej na rynek nowego elektrycznego SUV-a typu fastback „Next-Level” – Peugeot E-3008. Innowacyjny model promuje wirtualna galeria, prezentująca wynik współpracy marki Peugeot z wybitnymi fotografami.
Marka Tygryski stawia na multibranding
W poszukiwaniu jeszcze bardziej atrakcyjnych rozwiązań dla swoich Klientów, marka Tygryski specjalnie dla sieci sklepów Lidl przygotowała coś wyjątkowego! W ramach akcji multibrandingu razem z Grupą JuraPark, Tygryski o smaku toffi i miód malina pojawiły się na sklepowych półkach w nowych, większych opakowaniach. Lecz to nie wszystko… W...
Warszawski Maraton Fotograficzny. Ruszyły zapisy do 5. edycji
Kolejna odsłona Warszawskiego Maratonu Fotograficznego organizowanego przez Green Caffè Nero odbędzie się 14 września 2024 roku. Uczestnicy będą mieli do wykonania 8 zdjęć w 8 godzin, a tematykę tegorocznego konkursu poznają dopiero podczas startu. Wydarzenie skierowane jest do wszystkich pasjonatów fotografii – zarówno amatorów i debiutantów,...
FoodCare na dłużej z Betclic 1 Liga
Foodcare przedłuża współpracę z Betclic 1 Liga. W ramach współpracy piłkarze pierwszoligowych klubów będą korzystać z wody Ostromecko oraz napojów izotonicznych 4MOVE. Marki z portfolio firmy będą obecne na stadionach oraz w kanałach digitalowych rozgrywek.
IV Konferencja Olimp Marketplace: sekrety skutecznej sprzedaży online
Już 27 września w warszawskim Multikinie Złote Tarasy odbędzie się IV edycja Konferencji Olimp Marketplace. To wydarzenie jest przeznaczone dla wszystkich, którzy chcą zwiększyć swoje wyniki sprzedażowe na Allegro, Amazon, eMAG, Kaufland, Pigu, Empik i 17 innych platformach.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764