logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Portfolio: Value Media ze świąteczną kampanią dla Halfprice

  PR 29.11.2023, przeczytano 617 razy
ilustracjastrzałka

Jak przygotować idealne święta? Na to pytanie odpowiada ogólnopolska omnichannelowa kampania świąteczna marki HalfPrice, której twarzą została aktorka Julia Kamińska. Po raz pierwszy reklama marki pojawi się także w TV. Za strategię i planowanie kampanii oraz za zakup mediów w TV, VOD oraz kinie odpowiada agencja mediowa Value Media (Group One). Działania w zakresie online, radio, prasa, OOH oraz DOOH realizowane są przez HalfPrice. 


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/portfolio%3A-value-media-ze-swiateczna-kampania-dla-halfprice,402273,artykul.html

Główna bohaterka kampanii i spotu reklamowego, w której rolę wciela się Julia Kamińska, zaprasza na świąteczną ucztę, podczas której nie może zabraknąć obdarowywania bliskich prezentami. Idealna sukienka, markowy krawat, akcesoria dla psa… wszystko to, czego potrzebowała znalazła w HalfPrice. Tak jak bohaterka kampanii, tak i klienci sklepu znajdą w jego ofercie unikatowe prezenty, tysiące dekoracji świątecznych do domu, a nawet akcesoria do pieczenia oraz zastawę do przygotowania kolacji — i to wszystko w atrakcyjnych cenach w sklepach stacjonarnych oraz na stronie halfprice.eu

Przepis na idealne święta według HalfPrice można poznać dzięki ogólnopolskiej kampanii omnichannelowej, która obejmuje media offline: kino (on-screen i off-screen), OOH w ośmiu głównych aglomeracjach (citylighty, reklam na komunikacji miejskiej, mural w Gdańsku oraz plakaty w SKM w Trójmieście), ekrany digital w kolejach regionalnych w całej Polsce oraz w warszawskich tramwajach, prasę, radio oraz działania w mediach online z wykorzystaniem formatów wideo m.in. na YouTube oraz na portalach internetowych. Realizowana jest także kampania wspierająca traffic i brand awarness w Google oraz na platformach Meta. W zakresie świątecznych aktywacji są również działania influencer marketingowe, wspierające user generated content oraz współpraca z planerem połączeń miejskich Jakdojadę. Po raz pierwszy reklama HalfPrice trafiła też na mały ekran. Budującą świadomość sieci sklepów i oferty kampanię telewizyjną będzie można zobaczyć w największych stacjach telewizyjnych w Polsce. Spoty dostępne są w wersji 30” i 15”.

Za strategię kampanii, planowanie i zakup mediów w TV, VOD oraz w kinie odpowiada agencja Value Media. W zakresie strategii i zakupu mediów online, radio, OOH oraz ekranów digital działania zrealizowane są in-house przez klienta. Kampania świąteczna HalfPrice wystartowała 13 listopada i potrwa do końca grudnia.

Źródło: Group One

groupone.com.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Monitory wieloformatowe Newline Direct View LED all-in-one
Do oferty Newline Interactive wchodzą wielkoformatowe monitory Direct View LED all-in-one w rozmiarach – 120”, 150” i 180 cali. Seria Newline DV to połączenie najnowocześniejszej technologii z eleganckim designem.
New Balance powraca z kampanią Run Your Way
Niezależnie od płci, wieku, pochodzenia, intensywności treningów, motywacji czy wyznaczonych celów, dla marki New Balance jeśli biegasz, jesteś biegaczem. Kampania ‘Run Your Way’ skierowana jest do każdego, kto mierzy się z tym sportem, bez względu na poziomu zaawansowania. Kolejna odsłona tej aktywacji wzmacnia przesłanie marki zachęcając...
McCann Poland globalnym partnerem XTB w obszarze kreacji
McCANN Poland został globalnym partnerem kreatywnym XTB. Agencja będzie odpowiadała za stworzenie międzynarodowej kampanii obejmującej opracowanie kreacji dla nowej platformy komunikacyjnej oraz za produkcję materiałów foto i wideo na wszystkich 13 rynkach, na których jest obecny XTB. Agencja została wybrana w drodze przetargu.
Badania Havas z serii Meaningful Brands już w nowym serwisie
Havas prowadzi badanie Meaningful Brands już od 15 lat – w tę okrągłą rocznicę agencja prezentuje nowy branding swojego flagowego badania oraz serwis www.meaningful-brands.com, na którym można znaleźć raporty Meaningful Brands z ostatnich 3 lat.
Piotr Grabarczyk w nowej roli w MBridge
Wraz z rozwojem struktur klienckich i agencyjnych w MBridge, Piotr Grabarczyk, który do tej pory realizował swoje zadania jako Digital Strategist, obejmuje stanowisko Team Leadera i tym samym rozwija dział, który łączy kompetencje działów sprzedaży i strategii.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764