logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Portfolio: VMLY&R Poland z kampanią Ekonta dla młodych w Mbanku

  PR 17.04.2019, przeczytano 428 razy
ilustracjastrzałka

Ruszyła nowa kampania reklamującą eKonto, skierowana do osób w wieku 15-20 lat. Akcję obejmuje seria spotów pod hasłem „#najlepiej”, która w estetyce i językiem młodych opowiada o benefitach płynących z posiadania konta w mBanku.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/portfolio%3A-vmlyandr-poland-z-kampania-ekonta-dla-mlodych-w-mbanku,382133,artykul.html

Kampania jest oparta na serii spotów pokazujących sytuacje z codziennego życia młodych osób. Przydatne są wtedy różne funkcje oferowane przez mBank w ramach eKonta, m.in. płatności telefonem, przelewy na numer telefonu, sprawdzanie stanu konta w aplikacji mobilnej czy możliwość odkładnia na cele oszczędnościowe przy każdej płatności.

Dla nowych użytkowników eKonta w wieku 18+ dostępna jest promocja "Młodzi mogą więcej", w ramach której po otworzeniu rachunku przysługuje premia do 120 zł: za minimum dwie płatności telefonem, minimum dwa przelewy na numer telefonu oraz posiadanie aktywnego celu oszczędnościowego (te działania należy wykonać do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym założyło się konto). Promocja ruszyła 1 kwietnia i potrwa do 29 sierpnia 2019 roku.

Serię spotów przygotowała agencja VMLY&R Poland. Agencja odpowiada również działania w mediach społecznościowych (m.in. Facebook, Instagram, YouTube), kampanię display, outdoor oraz działania z influencerami. Produkcją spotów zajęła się Flota Filmowa, ich reżyserią Państwo Rodzeństwo, a planowaniem i zakupem mediów Mindshare.

Działania prowadzone będą do końca czerwca 2019 roku.

Źródło: VMLY&R Poland

www.vml.com

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Nowe oznakowanie polskich radiowozów: Jak i kiedy?
Podczas zakończonych niedawno targów wyposażenia służb Europoltech policja zaprezentowała koncepcję nowego oznakowania radiowozów. Prace prowadzone są w ramach projektu badawczego mającego na celu poprawę widoczności pojazdów i zwiększenie bezpieczeństwa funkcjonariuszy oraz pozostałych uczestników ruchu. Analizą objęte są 4 pojazdy reprezentujące główne rodzaje sprzętu...
Znamy prelegentów konferencji Marketing Mix
19 września podczas targów FestiwalMarketingu.pl w EXPO XXI Warszawa odwiedzający będą mogli skorzystać z otwartej formuły konferencji. Jedyne co trzeba będzie zrobić, aby wziąć w niej udział to bezpłatnie zarejestrować się na stronie www.marketingmix.com.pl, ale uwaga, ilość miejsc jest ograniczona i przeznaczona dla osób pracujących w branży...
Prawdziwie o PR – PR Silesia Day w Katowicach
Z okazji 25-lecia Polskiego Stowarzyszenia Public Relations oraz 20-lecia studenckiego Międzywydziałowego Stowarzyszenia Dziennikarzy MOSTY organizowana jest konferencja dla specjalistów i pasjonatów branży PR. Śląski Oddział PSPR oraz MOSTY zamierzają przy tej okazji podpisać porozumienie o współpracy.
Carlsberg zmienił się dla fanów Liverpool FC
Z okazji rocznicy zmiany barw klubowych Liverpool FC na czerwony, marka Carlsberg także zmienia barwy i wprowadza limitowaną edycję piwa Carlsberg Red Barley, specjalnie uwarzonego dla fanów klubu.
Do przetargu na agencję wspierającą działania promocyjne Banku Gospodarstwa Krajowego stanęło 13 agencji. Wygrała agencja reklamowa DSK i to ona będzie pracowała dla banku.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764