logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Portfolio: Web design serwisu marki Hasco-lek

  PR 21.04.2023, przeczytano 776 razy
ilustracjastrzałka

Agencja reklamowa Hand Made w ramach współpracy z HASCO-LEK przygotowała nowy projekt internetowego serwisu korporacyjnego.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/portfolio%3A-web-design-serwisu-marki-hasco-lek,399702,artykul.html

Zakres prac obejmował działania UX, w tym opracowanie makiet low-fidelity pomagających określić zawartość serwisu oraz hierarchię informacji. Zadaniem agencji był również projekt UI wszystkich podstron serwisu, przygotowanych zgodnie z zasadami komunikacji wizualnej marki HASCO-LEK. W celu usprawnienia pracy projektantów i developerów stworzony został także kompleksowy zestaw komponentów potrzebnych do wdrożenia (design kit).

- Doświadczenie i inicjatywa w działaniu, jaką przejawiał zespół Hand Made pozwoliły na zaprojektowanie strony odpowiadającej potrzebom HASCO-LEK. Nowy serwis będzie ważną platformą kontaktu z otoczeniem biznesowym oraz konsumentami poszukującymi informacji o naszych produktach. - Joanna Piskorska, Dyrektor Pionu Marketingu i Zarządzania Rynkiem PPF Hasco-Lek S.A.

Agencja Hand Made posiada wewnętrzne studio digitalowe, dzięki któremu wspiera marki w obszarze UX/UI, kompleksowo projektując produkty i usługi cyfrowe, takie jak strony i serwisy internetowe, serwisy korporacyjne, landing page czy aplikacje.

Źródło: Hand Made

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Wrześniowa konferencja GrafConf w Toruniu
GrafConf powraca w tym roku z piątą edycją. Konferencja odbędzie się 7 września w Centrum Kulturalno-Kongresowym Jordanki w Toruniu, a jej program jest pełen inspirujących wystąpień, warsztatów i konsultacji z ekspertami.
Proevent świętuje ma 18 lat działalności
Udało nam się przez ten czas zrealizować setki eventów, które dla uczestników pozostają miłymi wspomnieniami, a dla nas i naszych klientów - sukcesami wartymi celebrowania. To nasza misja - tworzyć niezapomniane chwile i dostarczać profesjonalne usługi eventowe.
Influencer marketing rośnie i potrzebuje nowych standardów
W ubiegłym roku globalne wydatki na influencer marketing wyniosły blisko 35 mld dolarów[1], a prognozowane wzrosty najlepiej świadczą o rozwoju tego rynku. Niewątpliwie to jeden z najdynamiczniej rozwijających się sektorów, którego globalna wartość jeszcze w tym roku ma osiągnąć 24 mld dolarów[2]. Zgodnie ze światowym trendem polski rynek także notuje wzrosty rok...
Wejdź na wyższy poziom: olimpijska kampania Visa
Visa, Oficjalny Partner Płatniczy i Technologiczny Igrzysk Olimpijskich oraz Paralimpijskich, startuje z nową europejską kampanią, w której olimpijczyjcy i paralimpijczycy z Team Visa zachęcają do podążania za swoimi pasjami i osiągania sukcesów.
Joomp współpracuje z targami Promosyon Show
Jest nam niezmiernie miło poinformować o kontynuacji naszej współpracy z Promosyon Show, największymi w Turcji targami produktów promocyjnych i reklamy.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764