logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Portfolio: Wsparcie w walce z wirusami - Opus B i Gedeon Richter

  PR 03.10.2023, przeczytano 402 razy
ilustracjastrzałka

Ruszyła kampania Groprinosin Forte. To kolejna odsłona długotrwałej współpracy Opus B i Gedeon Richter.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/portfolio%3A-wsparcie-w-walce-z-wirusami---opus-b-i-gedeon-richter,401570,artykul.html

Tym razem główna idea przekazu to ochrona przed nawracającymi infekcjami wirusowymi górnych dróg oddechowych już od pierwszych objawów. 

Pies Wirus to mocny asset naszej nowej kampanii, silnie wyróżnia komunikację i osadza ją w farmaceutycznej kategorii, która jest bardzo konkurencyjna i silnie komunikowana - mówi Tomek Kosiński, Creative Director w Opus B, nadzorujący realizację kampanii.

Najnowsza kampania marki Groprinosin Forte to kontynuacja działań w ramach platformy komunikacji „Twoje wsparcie w walce z wirusami”. Autorzy działań postawili na lekko humorystyczne i emocjonalne tonality przekazu, po to by angażować konsumentów i budować pozytywny odbiór marki.

Działania obejmą swoim zasięgiem TV, digital oraz print. Spoty wyreżyserował Marek Cichy. Za produkcję odpowiedzialne było studio ISTV Media, efekty specjalne zapewniło studio postprodukcyjne Miło.

Źródło: Opus B

opusb.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Zenith ponownie z Obi
Agencja mediowa Zenith, należąca do Publicis Groupe, wygrywa wieloatapowy przetarg mediowy na obsługę marki OBI w Polsce. Czas trwania umowy oraz lista podmiotów biorących udział w przetargu nie została ujawniona.
Super Prezenty i Persona Cars razem z misją u Świętego Mikołaja
8 grudnia osiem sportowych samochodów wyruszy w podróż do Laponii ze specjalną misją charytatywną polegającą na dostarczeniu listów do Świętego Mikołaja oraz przywiezieniu z powrotem prezentów dla dzieci – podopiecznych Fundacji Dziecięca Fantazja. W trakcie Gwiazdki z Fantazją – corocznego wydarzenia dla chorych i niepełnosprawnych dzieci,...
Streetcom dla nowego produktu STR8
Agencja Streetcom wygrała przetarg na launch nowego zapachu STR8 o nazwie GAME i odpowiada za prowadzenie social media oraz realizację kampanii Influencer marketingowej dla tej nowości.
Podsumowanie kampanię ostrzegającą przed oszustwami #Narekrutera
145 438 wiadomości ostrzegających przed oszustwami #NaRekrutera, 3,5 mln odsłon materiałów informacyjnych w internecie, 37 publikacji w mediach. Choć akcja informacyjno-edukacyjna „Nie daj się oszukać #NaRekrutera” zainicjowana przez Gi Group Holding oficjalnie się zakończyła, budowanie świadomości ryzyk związanych z poszukiwaniem pracy pozostanie dobrą...
Domowe historie w kampanii Electrolux
Electrolux startuje z nową kampanią „Domowe historie”. To kolejna odsłona działań marki zachęcających konsumentów do mądrego korzystania z zasobów planety i proekologicznych wyborów w życiu codziennym. Osią kampanii jest cykl 8 filmów z udziałem Olgi Kalickiej i Macieja Musiała, w której popularne serialowe małżeństwo, na przykładzie sprzętów Electrolux z linii...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764